Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Fiat servis ''Goran''

Recommended Posts

Ok...jel potrebno zakazivanje? I jel radite servis klime,posto bi moja trebalo da se proveri gde curi i da se napuni? Ide lepo vreme,treba to spremiti... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav za Gorana,

 

kupio sam Stila pre pola godine i dinara nisam ulozio u njega osim velikog servisa pa je doslo vreme da se menjaju neke stvari.

 

Trebao bih da uradim prednje viljuske, diskove napred i nazad, mazetnu poluosovine i jos par stvari .

 

Za kada mozemo da zakazemo da dodjem na dijagnostiku pa da vidimo sta cemo i kojim redom.

 

Pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije ništa daleko, ako je majstor dobar(a Goran izgleda da je) :thumbsup:

 

nema sumnje! jeste vrhunski a i takva mu je usluga! :clap:;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok...jel potrebno zakazivanje? I jel radite servis klime,posto bi moja trebalo da se proveri gde curi i da se napuni? Ide lepo vreme,treba to spremiti... ;)

Mozete pozvati u Servis i zakazati servis klime.......065 2193 543..

Pozdrav za Gorana,

 

kupio sam Stila pre pola godine i dinara nisam ulozio u njega osim velikog servisa pa je doslo vreme da se menjaju neke stvari.

 

Trebao bih da uradim prednje viljuske, diskove napred i nazad, mazetnu poluosovine i jos par stvari .

 

Za kada mozemo da zakazemo da dodjem na dijagnostiku pa da vidimo sta cemo i kojim redom.

 

Pozdrav.

 

Najbolje da pozovete u Servis i sve ce Vam reci... 065 2193 543

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako moze savet u vezi velikog servisa za punta 1.2 ,procitao sam da preporucujes da se radi na 60 hilj.ili 5 god.e sad ako auto za 5 god. predje oko 25 hilj.da li moze da se zamene samo kaisevi a ostalo da se menja bar na 50 hilj.km.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovani,

interesuje me koja je cena zamene seta kvacila,sa mojim kvacilom i koje misljenje imate o Borg&Becks setovima? punto 1.2 16v sporting hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ranije,pre petnestak godina smo ih jako puno ugradjivali. Skoro je poceo da ih uvozi Euro Auto. Ugradili smo par komada ali se jedan vratio, do duse firmin auto. Druk je presekao pipke korpe za sest meseci. Za cenu zamene nisam siguran mislim da je 5500.

Edited by Goran Zemun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na brzom odgovoru,imam jos jedno pitanje koje sam zaboravio gore da postavim,koliko bi kostala zamena sa vasim setom? vec je za menjanje proklizava,daje cudne zvukove...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na brzom odgovoru,imam jos jedno pitanje koje sam zaboravio gore da postavim,koliko bi kostala zamena sa vasim setom? vec je za menjanje proklizava,daje cudne zvukove...

set kvacila sa zamenom je 13.600..pozdrav 

Gorane koliko košta zamena zadnjih ksilen blokova na Stilu karavanu i kolika je garancija?

Pozdrav

 

zamena silen blokova na stilu je 11500 sa jednom godinom garancije ..pozdrav 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koja je cena zamene zadnjih plocica na fiat stilu ?

 

Hvala pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gorane da li je moguca zamena senzora polozaja volana na punticu ako je ugradjen Zeder?

Imam potrebu da se izvinim jer samo nesto zapitkujem a nikako da dodjem... Hvala znapred

 

Imam senzor vec godinu dana i nikako da ga zamenim zbog zedera...

Edited by milan-jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, da planiram od sledece plate, inace volan drhti u odredjenim polozajima, motor luduje i onda se iskljuci, crveni volan. Posle gasenja i paljenja auta radi. Kada otkacim senzor i prikljucim taj drugi polovni (plavi kabal), tog ludovanja motora nema i nema crvenog volana. Nadam se da je to to...

Hvala puno 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poštovani

Da li može kod Vas da se ugradi alarm i koja bi cena ugradnje bila za Punto sa  4 vrata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovani

Imam fiat mareu  1.9 jtd  2001 godiste 110 ks i u poslednje vreme mi podrhtava pri kretanj a i kvacilo mi nisko odvaja pa predpostavljam da je set  kvacila zreo za zamenu.

Ako se utvrdi da je i zamajac zreo za zamenu da li postoji varijanta zamene sa obicnim zamajcem i koliko bi to sve izaslo sa delovima i rukama sa popustom kao clana

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovani Gorane,dosao bih kod vas najverovatnije u subotu na zamenu seta kvacila za mog punta (1.2 16v),cena je 13600 kao sto ste gore napisali? i interesuje me koji set se stavlja. Hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovani Gorane,dosao bih kod vas najverovatnije u subotu na zamenu seta kvacila za mog punta (1.2 16v),cena je 13600 kao sto ste gore napisali? i interesuje me koji set se stavlja. Hvala.

Najbolje bi bilo da pozovete u servis i zakazete 011/2193-543,stavlja se valeo.Pozdrav! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poštovani

Da li može kod Vas da se ugradi alarm i koja bi cena ugradnje bila za Punto sa  4 vrata.

alarm za ugradnju nije problem moze..samo se javite u servis da zakazete termin i oko cene.... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovani, da li kod Vas mogu da dovezem auto koji hocu da kupim i da ga pregledate, i koliko bi me ta usluga kostala? I jel moze samo ponedeljkom na onaj broj da se zakaze u 8h ili mogu da nazovem i drugim danima?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...