Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Fiat servis ''Goran''

Recommended Posts

Ako pročitaš malo temu videćeš da može da se doveze auto bilo koji dan (uz najavu) i da je kontrola pre kupovine besplatna. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Gorane,

 

Imam problema sa stilom 1.9 jtd 85kw, problem je u menjacu samo u drugoj brzini kad ubacim u drugu polako lepo sve radi cim dodam gas on mi izbaci iz druge, kad prvom nagarim u ubacim u drugu odma mi izbaci cim pustim kvacilo pa cak i kad vracam iz trece u drugu da li mi mozete pomoci sta je u pitanju zbog cega mi samo iz druge brzine izbacuje i sta bi mogao biti kvar to mi je danas pocelo i jednostavno nemam nikakvu ideju sta bi moglo biti...

 

Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tema ostaje otvorena za Vaša pitanja. Na njih će odgovarati Goran, odnosno Goran Zemun

Naravno, to ne znači da ovde pitate oko tehničkih problema na Vašim automobilima. To ćete raditi u podForumu za takva pitanja, zavisno od toga koji automobil posedujete :

Lybra

Ostali Lancia modeli

Uno/Tempra/Tipo

Bravo/Brava/Marea/Multipla

Punto mk.1/Punto mk.2

Stilo/Nuova Bravo

Grande Punto

Ostali Fiat modeli

Auto Gas

Na ovoj temi postavljate samo opšta pitanja oko servisa i usluga koje se u njemu pružaju.

Stilo, problem sa menjačem, klik:

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/38123-stilo-problem-sa-menja%C4%8Dem/

 

Srodna tema, isti problem na Puntu:

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/38752-punto-mk2-problem-sa-menja%C4%8Dem-ispada-iz-brzine/

 

:thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

problem je sigurno u menjacu u kandzi prve ,druge brzine potrebno je menjac otvoriti i videti sta se desava..pozdrav,ali pre toga proveriti ostale stvari sajle menjaca birac itd.. 

Pozdrav Gorane,

 

Imam problema sa stilom 1.9 jtd 85kw, problem je u menjacu samo u drugoj brzini kad ubacim u drugu polako lepo sve radi cim dodam gas on mi izbaci iz druge, kad prvom nagarim u ubacim u drugu odma mi izbaci cim pustim kvacilo pa cak i kad vracam iz trece u drugu da li mi mozete pomoci sta je u pitanju zbog cega mi samo iz druge brzine izbacuje i sta bi mogao biti kvar to mi je danas pocelo i jednostavno nemam nikakvu ideju sta bi moglo biti...

 

Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Gorane 

Bio sam na velikom servisu (pukao zupcasti kais) kod Vas u septembru mesecu prosle godine (menjano po servisnoj knjizici: remenica, set zupcastog kaisa, pumpa za vodu, klinasti kais, semerinzi, svecice, antifriz ....) i presao sam od tada nekih 3000 km i pre neki dan je poceo da se cuje zatezac kaisa tj spaner (bar ja tako mislim) i to samo kada se dodaje i oduzima gas ..... Posto u servisnoj knjizici ne pise  da li je menjan spaner (pise set zupcastog kaisa predpostavljam da jeste menjan) sta valja ciniti na dalje i kakav karambol moze da nastane ako spaner zablokira ili se raspadne....

Inace punto je 1.2 8v benzinac 2002

Hvala 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nista se strasno nece dogoditi ali dodjite do servisa da pogledamo......sve sto je radjeno je u garanciji. Sutra smo u servisu do 14h.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Goran Zemun

 

Servisiram auto kod Vas i od prethodnog malog servisa( vec je vreme i za sledeci) pao je nivo ulja. U servisnoj knjizici pise da je u pitanju BOSH 5w-40...

Koje ulje mogu da dospem dok ne dodjem na servis...Ne bih pravio neki miks na pamet. U pitanju je sintetika zar ne? Ima li jos neku oznaku,tj ime???

Auto je Bravo 2.0 20v hgt 1996 god.

Prelazim dosta kilometara dnevno pa Vas molim za odgovor sto pre.

Hvala,

pa se vidimo uskoro!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvinjavam se na gresci...... ne BOSH...nego SHELL..... :blushing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gorane koliko kosta zamena prednjih diskova i plocica za stilo mjt 16v, i sta ti nudis ili preporucujes od marke delova, kakvi si valeo diskovi ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvinjavam se na gresci...... ne BOSH...nego SHELL..... :blushing:

Shell helix 7  5w40

Gorane koliko kosta zamena prednjih diskova i plocica za stilo mjt 16v, i sta ti nudis ili preporucujes od marke delova, kakvi si valeo diskovi ?

Diskovi i plocice su 11500,sa zamenom..marke delova su ferodo ili meteli.. 

 

pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala Gorane!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poz Gorane.Interesuje me koja bi cena bila zamene nosača motora ispod akumulatora sa vašim nosačem,a da se stavi forumski legendarni nosač od 1.8 benz?Hvala na odgovoru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poz Gorane.Interesuje me koja bi cena bila zamene nosača motora ispod akumulatora sa vašim nosačem,a da se stavi forumski legendarni nosač od 1.8 benz?Hvala na 

Deo i zamena je oko 7500.dinara pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Gorane!
Zamena gumice balans štangle na AR 147, vaš deo i ruke? Imam člansku karticu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko kosta zamena termostata za Fiat Bravu 1.2 16V? Hvala! Pozz!

termostat sa zamenom je oko 4000 din... pozz

Pozdrav Gorane!

Zamena gumice balans štangle na AR 147, vaš deo i ruke? Imam člansku karticu. :)

zamena gumica balans stangle sa radom oko 4000 din..pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko koštaju samo gumice balans štangle, ako može da se kupi od Vas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo Gorane,

Interesuje me cena(sa klupskim popustom) velikog servisa za Punta 1.2 16v sa vašim delovima.

Pozdrav!

Veliki  servis  sa popustom je oko 18000 din..pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gorane koga preporucujes za centriranje trapa, kod koga da idem ? Posto sam cuo da je Cira iz Adama u penziji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovanje Gorane, radim kod Vas male servise, da li bih mogao sutra ujutru da dovezem auto na pregled jer posle toga idem na dug put?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@jovan90 Ne zakazuju se servisi ovde na forumu, vec telefonom. Pogotovo ne danas za sutra.

Sent from my Casio Scientific Calculator using Tapatalk - now Free

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gorane koga preporucujes za centriranje trapa, kod koga da idem ? Posto sam cuo da je Cira iz Adama u penziji.

Imamo ovde u komsiluku exra majstora....javise sutra da ti dam tel...

Postovanje Gorane, radim kod Vas male servise, da li bih mogao sutra ujutru da dovezem auto na pregled jer posle toga idem na dug put?

Bice guzva ali ako je put u pitanju......dacemo sve od sebe....dodji rano malo pre osam i javi se Peri....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...