Jump to content
FAS Goran
oktopod

Benzinci vs. Dizeli

Recommended Posts

Evo izašla Alfa Giulia 2.9 V6 Biturbo 510 KS, 3.9 do 100 km/h... dobro je YUgisha i pričao, sad iz 2.0 300 ks kod benzinca izvuku ko ništa. Pa ovo su nenormalne brojke postale, sad će uskoro biti Sporting 1.0 180 KS valda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma shvatam ja skroz vas, nemate para za Lambo, Dzondir i slicne traktore pa se zadovoljavate sa ovim vasim :D Pa pazi trosi dosta ulja...

 

 

 

 

 

 

 

...Ako je vankel :laughing:

 

 

Trosi ulja i ako je JTD:

 

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/6626077/fiat-stilo-19-jtd

 

Untitled_1.png
 
Untitled_2.png
 
 
Ili je ovo ipak nemoguce?
Edited by Ivan BG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ako ga je sjebo, ništa čudno... čuo sam da hoće turbina da hebe i tako...

 

 

Kako da ga s*ebe, kada se na JTD-u, rade samo servisi, menjaju spone, mozda i viljuske, i eventualno rade servisi na diznama?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Još bolje ide kroz krivine ako nema amortizere. Jbt YUgiša pravio sam i mali N, i grupu A i Hibrid, ti si izgleda izmislio nešto novo!

Uskoro idem za Suboticu, čujemo se, vidimo i da vidimo!

Rokeru, nemoj baš da se kladiš na Punta I 1.4T, bojim se ostaćeš bez para!

 

O cemu ti to :laughing::turned:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Još bolje ide kroz krivine ako nema amortizere. Jbt YUgiša pravio sam i mali N, i grupu A i Hibrid, ti si izgleda izmislio nešto novo!

Uskoro idem za Suboticu, čujemo se, vidimo i da vidimo!

Rokeru, nemoj baš da se kladiš na Punta I 1.4T, bojim se ostaćeš bez para!

Ne zna taj da vozi ocigledno

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Pa ako ga je sjebo, ništa čudno... čuo sam da hoće turbina da hebe i tako...

 

 

Kako da ga s*ebe, kada se na JTD-u, rade samo servisi, menjaju spone, mozda i viljuske, i eventualno rade servisi na diznama?

 

Sve može da se shebe, ali za nešto baš moraš da budeš uporan i da se potrudiš.

Edited by vicent

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toliko se kunete u trajnost tih dizela a ja koliko vidim ovde benzinci imaju vece kilometraze ili ih vozite u rikverc ? Malo malo pa im nesto fali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislis da je veci broj benzinaca sa kilometrazom preko 250000km nego dizela?

A što je magicna cifra 250 000 za jednog Fiatovog benzinca ? Po meni za dobro odrzavanog bar dvaput toliko bez problema. Gresim mozda ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

0f7b49bdd84042dc819544604de24e0c.jpgfa5bb552cad0e68ae9e255e0f07bac8e.jpg270917bc333d464d41c5962ec5f3faa6.jpg9b42d64f0a9bb3117dc131abf1038bb9.jpg912ea532cfdf249fc84ad01351ad465d.jpg2cd0830af8791ba929c4a9f8ce1f64d8.jpg

Evo tih loših benzinaca, napominjem da u opisu oglasa, stoji da su motor i menjac u odlicnom stanju ...Cisto za zanimaciju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako retko? Mene kad je zaustavio policajac da mi kaže da mi ne radi svetlo, oni imaju Punto 1.2 8V i pitao sam ga za kilometražu. 384k km. Mali 1.2 motor... a ovi što ne traju, nemoj da održavaš bilo koji auto, neće taj 150k da napravi sigurno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

210.000 na mom, a tesko se moze reci da ga stedim...

I još ga voziš i nije crko ma ne, lazes ti Milutine gde benzinac 210 000 km, sahranice tu karoseriju koliko je loš :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...