Jump to content
FAS Goran
chikavili

bahatoparkiram.com / bahatoparkiranje.com

Recommended Posts

Kakav strucnjak i koliko bezobziran treba da budes da bi ostavio auto ovako... Stvarno ne mogu da verujem kada vidim ovako nesto :thumbdown: . Mesta za manevrisanje koliko volis:

 

230120141359.jpg    230120141360.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš ccc. Inače, ni ove policajce nikada neću razumeti. Umesto što gube vid buljeći u radare i isterujući pravdu da li neko ide 60 ili 65km/h što lepo ne dođu kod mene na 2 dana i da se razbiju od para. Parkiraju ljudi na uglu uilce pa onda moram da pređem u suprotnu traku da bih skrenuo iako je dvosmerna ulica, niko ne staje pešacima, pešaci pretrčavaju gde stignu i tako ceo dan. Cenim da bi policijac samo na jednoj raskrsnici napravio 1000e kazni za dan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam kako se raspoznaju ove crne tablice, koje su cije, ali ovom meckaru bi skinuo tablicu i odneo kuci za uspomenu, pa makar morali sa pola sveta da se svadjamo zbog mog postupka

Share this post


Link to post
Share on other sites

unnamed.jpg

 

Ma to nas covek vozi zato se tako i parkira .....

stao covek da kupi cigare pa nema mesta i parkirao na pesacki eto za cas ce da skokne do trafike .....

moj drugar je stao u zutu traku da skoci do trafike upalio 4 zmigavca, kupio flasu vode i otisao ...

posle mu stigla kazna za voznju u zutoj traci tog dana .... fotografija mu je sve rekla .... mnogo skupo ga je izasla ta flasica vode ...

sad bezi od zute trake cak i kad mora da skrene, nevoljno sece zutu traku i kaze "veliki brat me gleda"  :laughing:

znaci kod njega ce da vazi koga zmija ujede i ...... bar da je takvih vise .....

Edited by amladenbk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je parkirao neki naš (koji radi u njihovoj ambasadi)... oni ipak donesu neku kulturu... 

 

EDIT: U isto vreme... :) 

 

Što se tiče brata... to jeste super efekat, ali naravno postoje i kontraefekti... oni što skreću desno, pa ne uđu u žutu traku nego je seku da bi skrenuli...  :wallbash: u fazonu da ih "veliki brat" ne snimi... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da nazalost to je samo dokaz o saobracajnoj nepismenosti i cest izgovor bahatim vozacima ....  

da ne citiram ZOBS sada ali ide ovako :

nije dozvoljena "voznja" zutom trakom jer nju mogu da koriste samo ........ i za takav prekrsaj sledi kazna od ....... ali nigde ne pise da je zabranjeno preseci zutu traku u slucaju potrebe promene pravca ..... naravno da je morate preseci a kada nam automobili budu leteli onda ce se i zakon menjati  :laughing: i pisace : nije dozvoljeno leteti ili preletati zutu traku a za takav prekrsaj sledi kazna od 90 dana zabrane letenja automobilom i dozvoljava se voznja automobila samo na tockovima sa gumama  :unworthy:

Edited by amladenbk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najčešći slučaj je da na takvim raskrsnicama ta žuta traka postaje bela za desno, a ostaje žuta za pravo, ali ne možeš ti to dokazati narodu... doduše postoji stavka i za to (parafraziram) - nije dozvoljeno koristiti traku za pravo radi skretanja desno... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cek malo... kakvo secenje zute trake? Kako posle dokazati da nisi vozio u njoj nego je samo isekao. Moj kolega sa posla je dobio kaznu zato sto se prilikom skretanja u desno prestrojio ranije I vozio u njoj celih 1.4 sekunde. Bas cu ga pitati danas detalje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije bahato,vec bezobrazno...

Krstite ga kako hocete, za mene je i bahato, bezobrazno, neuvidjavno... Uvek mi prodje kroz glavu da npr. neko sa detetom u kolicima treba da se vraca na desetine metara unazad zbog ovakvih, ako ga ne uoci na vreme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tesko da se nece razmnozavati, posto je kondom najverovatnije kupljen na trafici, a nas su kao male na odredjenim casovima ucili da nikako ne kupujemo iste, jer nisu pouzdani. :laughing:  :laughing:  :laughing:  Inace je fora vrhunska. :gathering:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...