Jump to content
FAS Goran
chikavili

bahatoparkiram.com / bahatoparkiranje.com

Recommended Posts

Ako si vozio opela, a deluje mi da jesi, onda znas debelog Ivicu sto drzi otpad, njemu ispred auta padne covek sa bicikle, strefila ga srcka i ovaj ga jedva izbegne ... dosli panduri jedva je objasno da je sam pao da ga nije on udario, dosla hitna, kaze srcka ... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam nikad cuo da je nekome pisana kazna za znak stop...

Na izlazu sa Surčinskog aerodroma često stoje i zaustavljaju baš one koji nisu stali na stop, upravo zato što je raskrsnica pregledna i vozači često ne staju kad vide da nema nikog. I naravno, pljušte kazme samo tako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije kriv, ali kad je u prvom trenutku pandur poceo njemu da nabacuje krivicu, nije svejedno ... 

 

 

da vidim da mi dokaze to na sudu,ako se uopste pojavi!

 

njegovo da jeste, tacno je da nije stao na znak stop, vredi vise nego tvoje, moje i od nasih drugara koji su bili sa nama u kolima ... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

prvo oni se ne pojavljuju.drugo njih da je dvojica ja mogu da kazem da je bilo sa mnom 4ica u kolima i jaci su n asi glasovi jer se njihov racuna duplo

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Nisam nikad cuo da je nekome pisana kazna za znak stop...

Na izlazu sa Surčinskog aerodroma često stoje i zaustavljaju baš one koji nisu stali na stop, upravo zato što je raskrsnica pregledna i vozači često ne staju kad vide da nema nikog. I naravno, pljušte kazme samo tako.

 

Na samom kraju ulice Vladimira Popovića, gde se ukršta sa tramvajskim šinama, pre neki mesec su postavljene kamere koje trenutno imaju funkciju snimanja saobraćaja, a po rečima pandura uskoro će imati i funkciju snimanja onih koji tu ne stanu na znak stop. Kome se ne očita brzina 0 km/h - sledi kazna na kućnu adresu (kao za žutu traku). Mislim da će u tom slučaju dnevno imati nekoliko hiljada prekršaja...

Edited by totti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da dodam da su tu dva znaka stop. Jedan pre pesačkog a drugi pre uključenja "na šine".

Kao da su smislili za uzimanje para.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da pojasnim: LICA KOJA SU U VOZILU SU UCESNICI U PREKRSAJU .... tako ne pozivajte se na svedoke koji su bili sa vama u vozilu a pogotovo ne na sudu jer se tretiraju kao pristrasni svedoci osim kada ste taksista i imate musteriju u kolima ... policajci koji su napisali kaznu obicno se ne pojavljuju na sudu zato postoji zapisnik koji ako potpisete slazete se da je bilo tako ili obrnuto ako ne potpisete ... meni je jednom stigao poziv gde su napisali da sam prosao kroz crveno na mestu gde nema semafora .... sudija prolazi tuda svakodnevno kolima i zna da nema semafora pa sam zato prosao bez kazne ... isto vazi i za pogresno parkiranje ... radnik parking servisa prvo slika pogresno parkiranje i zbog prekrsaja a i zbog moguce tuzbe vlasnika automobila o nacinjenoj steti pri transportu paukom ... fotografija je dokaz kao i zapisnik sa lica mesta .... evo sada ti stigne fotografija kako vozis zutom trakom ili si prosao kroz crveno sa datumom i vremenom pa ti dokazi da to nisi bio ti i da nisi prosao kroz crveno..... i tehnologija se zaverila protiv vozaca ne samo zakon   :no  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro suraku stigla cestitka. Zaustavili ga samo da uzmu podatke jer su da slikali radarom i ne pitaju ga nista. Posle nekog vremena stize pismo da napise i posalje komentar u vezi dogadjaja. Prodje neki dan eto resenja. Sudiju i policajca i sud video nije. Ima slika i zdravo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kadija te tuzi kadija ti sudi nazalost mora tako ... neki misle da su u drugim zemljama edukacijom i kulturom uspeli da dovedu saobracajnu kulturu na visok nivo .... nije tako bas .. samo dranje po dzepu i nista drugo pa se to onda prenosi sa generacije na generaciju ... svedoci smo raznih snimaka na youtubu kako pojedinci voze i preko 300 sa jednom rukom a drugom drzi kameru .... nisu svi uspeli da postave jos po neki snimak na internetu .... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislis na 16 oktobra i crvene armije ? 

 

 

osam lezecih imam od kuce do posla i u povratku jos toliko pa ti vidi   :wallbash: strasno preterase ga... stavili su lezeci i resili problem brze voznje a to sto ljudi unistavaju kola to nema veze umesto da stave fexne radare kao u kulturnim zemljama i da se stalno snima pa ko hoce neka divlja slobodno a ne da ispastaju oni koji voze normalno

Share this post


Link to post
Share on other sites

prvo oni se ne pojavljuju.drugo njih da je dvojica ja mogu da kazem da je bilo sa mnom 4ica u kolima i jaci su n asi glasovi jer se njihov racuna duplo

 

to ti lepo njima objasni na sudu ili na licu mesta  :thumbsup:

 

 

 

Mislis na 16 oktobra i crvene armije ? 

 

 

osam lezecih imam od kuce do posla i u povratku jos toliko pa ti vidi   :wallbash: strasno preterase ga... stavili su lezeci i resili problem brze voznje a to sto ljudi unistavaju kola to nema veze umesto da stave fexne radare kao u kulturnim zemljama i da se stalno snima pa ko hoce neka divlja slobodno a ne da ispastaju oni koji voze normalno

 

 

ja mislim da je su tu zaveru finansirali karlo i ostali majstori za centriranje trapa ... 

 

jedno vreme dok nisu prosirili one lezece kod lukoil pumpe, stajala je tu patrola u civilnom autu i ko obidje lezeci sa leve strane, odmah zaustavljaju i kaznjavaju ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

To to, ja sam isao iz SD prema Jugovu, negde posle stadiona levo ako se dobro secam. Svi ga hvale a nigde zive duse u servisu, neki kerovi cini mi se, prasnjavi put do servisa....ali ok uradio. Nije bilo problema posle...., mislim i da mi je felnu malo cuknuo... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Karlo je majstor i covek kakav se retko srece, ali koliko ja znam covek ima neke svoje probleme, pa majstori rade kako vole i sta vole ... uglavnom kome on uradi auto ne moze da se zali ... dok su radnici druga prica!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juče u Ušću parkiram auto i čim sam ušao uleće na susedno parking mesto devojka pregzivši dobro prvo prednjim, a posle i zadnjim točom moje mesto. Pojma nemam kako me je promašila. Izlazi iz kola i kreće da baulja. a auto ovako stoji(meni vrata otvorena pa izleda da je i moj auto ukoso)

 

20131226194459.jpg

 

Pitam je da li joj treba pomoć pri parkiranju na šta dobijam odgovor "Pa vidiš da sam se već parkirala"  :laughing:  Nakon toga sam shvatio o čemu se radi i preparkirao auto tako da bude maksimalno uz kola desno od mene. Ko zna šta bi i bilo da nisam otišao kući pre ove carice.

 

20131226194558.jpg

 

P.S. ne radi postimage pa sam na dodaj.rs dodao

Edited by igor0511

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...