Jump to content
FAS Goran
Dire

Za proveru pre kupovine Fiat/Lancia/Alfa automobila

Recommended Posts

Punto Van

1.9 DS (60KS)

Broj motora: 188A30003406750

Proizveden 12/2002

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multipla 1,6 16v 12.1998.

Untitled.jpg

----------------------------------------

e_PER.jpg

Proizvedena 11.12.1998. godine.

Edited by neshaoct
imam i dan u decembru kada je proizvedena :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde pogledajte za ovaj ZFA19200000560668 :rolleyes:

jel se tu vidi sta sve ima od opreme ? Trebalo bi da je activ,ali posto je 2005 nemam pojma sta tu sve spada znam da je nesto promenjeno posle redizajna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stilo 1,9JTD Active 4.2005, 74kW, 3v, br. motora: 4494051

Nema nigde taksativno šta tačno ima, ali reci šta te konkretno interesuje pa se verovatno može videti da li ima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala

1. Kakav je to motor ? danas sam se zbunio kad su u servisu rekli da je od 100 konja,ja sam mislio da ima samo 80,116,120,140.

2. Jel ima jos neki od onih sistema za kocenje/stabilnost/itd ili samo abs ?

3. Koliko air bagova ima ?

4. Da li ima el podizace sa senzorom za prepreke ? (ovo je malo glupo,ali sam imao neprijatno iskustvo tako da sam se obradovao kad sam u opisu stila na sajtu procitao da postoji :D )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zna neko nesto,trebalo bi da odlucim sutra/prekosutra ? Zanima me prvenstveno ovaj motor, jel to jtd ili multijet, i jel slicniji onom od 80 konja ili ovim jacim ? posto sam procitao da je taj od 80 malo jednostavniji i jeftiniji za odrzavanje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zna neko nesto,trebalo bi da odlucim sutra/prekosutra ? Zanima me prvenstveno ovaj motor, jel to jtd ili multijet...

Imaš u istom podforumu u kojem si čitavu temu za Stila sa preko 250 napisanih odgovora:

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=31847

Imaš i još tema oko konkretnih modela i verzija Stila, pa kreni sa čitanjem.

Mnogo je lakše i znatno brže doći do odgovora pogledati malo po forumu, ili koristiti pretragu foruma:

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=43963

:thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pretrazio sam sve,ali sam samo jedan post pronasao da se odnosi na taj motor u stilu :question:

Taj motor ne postoji, osim ako nije cipovan ovaj od 80 ks.

Postoji taj motor od 74kw. To je slabija varijanta Multijet-a sa 8 ventila.

Uglavnom,mislim da cu ga uzeti verovatno je slican ostalim mutlijet motorima. Valjda cu uspeti malo da spustim cenu jer je lik koji ga prodaje precutao par stvari, napisao sam u drugoj temi o cemu se radi.

Edited by stefanan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogledao sam jednog Stilaca, majstor mi rece da mu je motor (jtd) super, ali mu je menjac u stanju raspada.

Auto je sredjen sve ok, ali ga ubija taj menjac.

Koliko moze da izadje zamena menjaca kod stila 1.9JTD 85kw?

Koje sve solucije postoje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polovni menjač računaj 300 eura (gore-dole 50 eura).

Ovo ću sve prebaciti u odgovarajuću temu o Stilu i savetima pre kupovine. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajde da mi neko proveri po br šasije jer ne mogu nikako auto je fiat bravo 1.6 16v sx prva registracija kod nas 24.4.97

vin

ZFA18200004558328

hvala unapred

Share this post


Link to post
Share on other sites

Molim ako može i meni jedna provera: ZAR93900007215136

Eper mi je bajat (do 2005) a ni jedan online ne radi ili su zauzeti. Radi se o alfi 159 2008. godište.

Edited by Bolens

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala, hvala, BGLion... Mnogo lep auto inače, u toj sport wagon varijanti. Zaprepastio sam se šta sve ima od opreme: senzor za maglu na prozorima (pored standardnog senzora za kišu), hill holder, Blue&Me... Ako ga kum bude uzeo, biće igranja EcoDrive programom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, nov sam na forumu i planiram da ovih dana uzmem jednog Punta II 2001. god. pa bih zamolio ako je moguce jedna provera, broj je sledeci: ZFA18800004064515. Unapred zahvalan :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po EPER-u Punto je decembar '99 godiste. Mozda 'podmladjen' da bi mogao da se uveze :whistle:

ZFA18800004064515.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...