Jump to content
FAS Goran
Dire

Za proveru pre kupovine Fiat/Lancia/Alfa automobila

Recommended Posts

^^^ Fiat Marea karavan, JTD 110 KS

- novembar 2001. godište

- crvena unutrašnjost

- paket opreme HLX

- broj motora 2839870

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala ti!!!Pre par dana sam kupio auto iz Svajcarske pa sam se malo uplasio citajuci po netu!Auto je u perfektnom stanju,i sto se tice limarije,enterijera i motora!Od opreme mislim da ima SVE,:4*podizaci,centralnu,alarm(fabricki),cd-plejer,4*air bag,maglenke,prskalice za farove,podesavanje sedista na dugme,mozda ima jos nesto sto nisam video ili ne znam gde stoji... :) U skorije vreme cu ga slikati pa i da ga vidite!Pozdrav svi ljubiteljima italijana! :respect:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da,da... To sam zaboravio :rolleyes: ,ima i komande na volanu,kozni volan i rucicu menjaca!Ma auto je extra,presrecan sam!Danas ide na veliki servis i proveru svega!Kakva je procedura oko clanarine u FLCS?Nisam puno citao,kratak sam sa vremenom!Ako se uplati priznanica sta treba dalje da se radi da bih dobio clansku karticu?Jel ona vazi u svim AP Sport-ovim radnjama?Npr. u Zarkovu,jer servis u kojem odrzavam auto saradjuje sa njima?!U pitanju je Auto servis LAKI!

EDIT: Jel bi mogao da mi das link ili sta vec gde si ti to provrio,da vidim i ja?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Link nemam, nisam to video na svom kompu.

Oko članarine pogledaj ovde:

http://www.fiat-lancia.org.rs/pristupnica.php

Kada uplatiš, dobićeš mail...i onda čekaš na karticu...zavisno kada uplatiš, možeš da čekaš i do 20-25 dana, a može da bude i za 5 dana. :thumbup:

Pogodnosti sa karticom važe ovde:

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=41348

Kao što vidiš, nema Lakijevog servisa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlično.

Samo, sledeći put...provera u ePER-u pre nego što kupiš auto i naročito provera u servisu PRE nego šta daš pare za polovnjak... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stilo M-Jet, 5 vrata, Dynamic paket opreme.

Datum proizvodnje: april 2006. godine

Postoji u dve verzije sa tim brojem šasije, odnosno u verzijama dizela sa 90 KS i sa 120 KS.

Početni brojevi motora se razlikuju, odnosno počinju sa ili 192B5000 ili 192A8000..posle toga su iste cifre za obe verzije 4937284.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li moze neko da proveri ovaj auto? ZFA19200000660100

Hvala unapred

2V STILO F.L.L. 2003 (2003-....)

Current vehicle data: 04 / 2007 GS Chassis No.: 00660100 Vehicle No.: 00656694 Engine No.: 5510346

Dva motora: DYNAMIC 1.9 JTD 120CV 88KW E4-5P-MY.2006 i SW DYNAMIC 1.9 JTD 90CV 66KW E4-5P-MY.2006-DEP. AUSTRIA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je u redu. MultiJet je JTD samo novije generacije pa na autu piše MultiJet, a u dokumentaciji i dalje stoji JTD ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaš gore i broj motora, proveri sa svojim brojem i videćeš da je ok. To je najmerodavniji pokazatelj, a ne puka oznaka JTD, JTD-M, M-Jet, a koriste se sve... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima. Hteo sam da se predstavim u odgovarjucoj temi ali je nisam nasao, ima samo ona gde se predstavljaju kola :) to cu svakako uraditi kada ih kupim. Pratim ovaj forum vec neko vreme i dosta korisnih informacija sam nasao. Posto sam u procesu kupovine Punta 1.9D iz 2001 da li moze neko da mi proveri auto na ePERU posto ja nisam uspeo.

Broj sasije je ZFA18800000311429.

Hvala puno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...