Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Meni je upala kreditna kartica. Nikad je nisam izvadio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta bi trebalo da se uradi da se izvuce? Da se skine citava tabla...?

Kako su napravili taj prostor tu da moze da krije stvari :realmad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probao sa klasicnim usisivacem iz servisa za pranje nije uspjelo...sa raznim zicama i zavalcenjem takodje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tvoj stilo je izgleda gladan, mora da ga ne hranis dobro harhar.gif

Nisam ni znao da moze da zapadne tamo nesto, moracu da obratim paznju welcome.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo je restajliran i podseca me kako od napred tako i od nazad na novog Polo-a :D

Svidja mi se jako samo shto unutrashnjost nisu radili :S

Evo ih josh! :D (Fiat Stilo Blackmotion)

bl1.jpg bl2.jpg

bl3.jpg bl4.jpg

Fiat Stilo Sporting

bl5.jpg bl6.jpg

Chini mi se da su ovi sporting modeli odavno u proizvodnji ali za brazilsko trzhishte... Shteta!

Evo i jednog snimka,tj reklame :)

Evo i prikaza menjacha,ali ko razume portugalski xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio bih veoma zahvalan ako bi mi neko pojasnio stvari u vezi tipa zadnjih svetala. Naime pretražujući po netu, primetio sam da modeli iz 2004 (pa nadalje) imaju punu crvenu plastiku (slika 13 na prvoj strani, ali sam isto tako naišao i na modele koji imaju trobojnu plastiku, mislim crveno-belo-crveno(slika 4 na prvoj strani). E, sad me interesuje da li je to normalno ili je u pitanju nekakvo podmlađivanje. Nadam se da sam pogodio temu. Unapred hvala na odgovoru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam jednu zamerku sve ste modele fiata pomenuli a za fiat mareu niste pisali nista

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitanje vezano za benzince...

Do kad se ugradjivao Fiatov 1.6 a od kad je poceo GMov da se ugradjuje?

Do kad ce ugradjivao 1.8 ?

Razmisljam o kupovini jos jednog Stila do 4 godine starog...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemaš Stila 1.8 starog 4 godine. Od 2004. više ne idu u Stila.

Nikada se nije počeo ugrađivati GM. U pitanju je samo jedna mala količina motora do koje je Fiat došao nakon raskida ugovora sa GM-om. Ameri su morali u tri meseca da isplate Fiatu više od 1 milijarde eura, pa su deo toga dali u motorima 1.6. Nemoj kupovati takav Stilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemaš Stila 1.8 starog 4 godine. Od 2004. više ne idu u Stila.

Nikada se nije počeo ugrađivati GM. U pitanju je samo jedna mala količina motora do koje je Fiat došao nakon raskida ugovora sa GM-om. Ameri su morali u tri meseca da isplate Fiatu više od 1 milijarde eura, pa su deo toga da liu motorima 1.6. Nemoj kupovati takav Stilo.

a zasto da ne kupuje takav Stilo?

Ima li tu nesto lose a da mi ne znamo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Stilista

I, onda odeš u Opelov servis i oni kažu ''mi ovo ne radimo, nije Opel''.

Onda odeš (ili prvo odeš) u Fiatov servis, oni kažu...''mi ovo ne radimo, Opelov motor je unutra''.

Ovo ne važi bukvalno, jer nema veze ako ti treba zamena kočnica ili nešto na trapu, ali za kvarove, velike servise...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A meni ljudi niste odgovorili...a planiram da menjam mog punta za bas taj 1.6 stilo a ne bix sa opel motorom...kako se prepoznaje opel motor?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro, svasta ljudi pricaju. Ja imam u stilu motor 1.8,i za sad (da kucnem u drvo) sluzi dobro. A taj opelov je 1.6, a ne 1.8.

I jos nesto, da sad kupujem stila, posle ovog iskustva, ne bih nikad bezao od motora 1.8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima.

Imam mali problem pa vas molim za pomoc

Naime zanima me da li svaki fiat stilo ima klimu?

Pre nedelju dana sam kupio fiat stila 1.9 jtd 2002 god 5v. Auto je extra ali nema klimu!Da li je moguce da fabricki nije ugradjena klima ili je verovatnije da je neko izvadio?

Prodavac je obecao da ce on snositi trosak ugradnje klima uredjaja, ali sam ja danas video da ispred motora ima neki nosac (na mestu gde treba da stoji kompresor klime) ali nema creva... ni struje pa me zanima vase misljenje, naravno savet dobro dodje.

Moguce da je neko izvadio klimu?

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...