Jump to content
FAS Goran
Guest 10325

Fiat Stilo i sitnice koje Vas nerviraju

Recommended Posts

I kod mene je dinamik. Bas vas slusam i nije mi jasno -kod mene nije toliko klizavo.

Ne moz se ni kliza Kolega kad vozis 60km/h i kocis autobuse, Igor vozi dosta brze verovatno pa zato i kliza po sedistu :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mspk odgovorio bih ti ali upisao sam se zbog ovoga :

Dejice sta bude kad prdnes u ta sedista na struju, jel pobrljavi elektronika i jel prijavljuje greske :D


:D :D :D:lol:  ^_^ ^_^  ^_^:lol:^_^ ^_^  ^_^:lol: :lol: :D:lol: :lol: :lol::D :D :D:blink:  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daleko od toga da ja nešto mnogo brzo ili oštro vozim,  samo volim ponekad kada vidim praznu krivinu da spustim brzinu niže i malo oštrije uđem, ali opet ne mnogo preterano da bih trebao toliko da letim.

 

@Ivan 

video sam da su kod Kuvalje nešto dublja sedišta nego kod mene. ja bukvalno ni nemam kadice pored dupeta dok su sa strane leđa jedva osetne

Što se elektronike i zašto se Dejičina sedišta ne mrdaju tiče, imam i ja zanimljiv odgovor, ali biću fin :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dejicina sedista, su cvrsta i ne klocaju, kad se seda  ko se vozio u bmw  seriju 5, 2005 g sa koznim sedistima razumece o cemu govorim  cvrstina i udobnos sedista je ista  dok kod stilica obicno klockaju sedista i upredaju se kako  god se okreners  deluju slaba  dok  je kod mog, stila jtd druga prica a na ovog kupea 1,2 16v sto imam na njega su mi ista sedista ko vasa  i nisam zadovojan  mnogo deluju slaba i ispada se iz njih na nagla skretanja i kocenja , a i jebemti sediste kad mrdnem sa dupe, ono mcelo mrda, i krcka ,ko da ce se polomi,  zato  volim ovog  dizela, ,sto imam jer je majka jana  za sve stilice.   :guitar: ,



Fotografija0023.jpg
 

 ovaj stilo mi je  sve dobar ali sedista su uzas jeste ocuvan ali sedista fabricki ne vajaju  :help:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Slika0989.jpg  Slika0990.jpg
 
Slika1139.jpg  Slika0992.jpg
 

 e ova su vrh  nema boljih mislim za stila i cvrsta jaka  udobna ko u bembari a koza bizonska   :guitar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema psovanja

Sad smo provalili kako jos moze da se napise psovka na forumu a da ne bude pokrivena sa  "biiiip" :) .

 

 e ova su vrh  nema boljih mislim za stila i cvrsta jaka  udobna ko u bembari a koza bizonska   :guitar:

A meni ovako sa slika licilo da je koza od neprcanog aligatora ;) . Dejice, samo da te podsetim, veliki FLCS skup u Kosutnjaku je verovatno za mesec dana, nema izgovora da ne dodjes !

Share this post


Link to post
Share on other sites

I da pokazes jarca. Bizona. Tele. Sta god.

Elem, ljudi, sto se zalite na stila? Sad sam seo posle dosta vremena u bratov focus 2. Meni je ono toliko skuceno, nemam mesta za noge a vozac sam, volan na pogresnom mestu pod pogresnim uglom, pozadi totalno ne pregledan, retrovizori ko spijunke, tapaciri na vratima skoro u visini ramena....

Kad se setim koliko sam se odusevljavao kad ga je kupio, a sad... stilo rules :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stilo je izuzetno komotan napred, ima toliko mesta, usudio bih se da kazem kao da je klasa iznad.

Pisao sam vec, razbaskaris se, ima mesta na naslonu za ruku i za vozaca i za suvozaca. Dosta vise nego u poredjenju npr. sa Xsarom, gde se zimi u jaknama maltene dodirujem sa suvozacem.

Ima lepih i izuzetno prakticnih resenja, ali kao svaki Fiat i nekih svojih bubica, losijih resenja, slabije kvalitetnih materijala... Opet, dosta toga se lako i jeftino sredi.

Meni je dovoljno to sto i posle 6 godina posedovanja itekako uzivam da provozam svoj JTD i kad u njega sednem iz sluzbenih, visestruko skupljih masina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jtd pa Jtd pa je*em li ga Jtd ! ;)

Jbg kolega, to vam je komplet dozivljaj auta kakvog sam ga kupio i UVEK :) sa naglaskom na njegovom najboljem delu, tj. motoru.

Izvin'te, molim vas, ta nisam vam ja kriv sto ste se zaje*ali pri izboru agregata :harhar: .

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema frke, postovani kolega Mijailovic i ja se godinama sublimiranim porukama prepucavamo po forumu ;) .

I u pitanju je motor, koji nije sitnica koja vas nervira na stilu...

Gresis, pa kolegu Mijailovica nervira njegov motor, vidis da nam stalno prigovara :laughing: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakvi, meni je uvek zadovoljstvo ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

A meni ovako sa slika licilo da je koza od neprcanog aligatora ;) .

 

 

Hahahhahah, svaka ti čast za ovo!  :clap: Neprcanog aligatora, hahah  :hrhr: 

 

Inače, što se teme tiče ja sam imao priliku da osetim onu lepljivu plastiku/gumu/šta god ono crno bilo  :realmad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja u poslednje vreme vozam passat b6 koji je 3 puta skuplji od stila, a isto toliko tvrdji.. posle njega stilu nemam sta da zamerim :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inače, što se teme tiče ja sam imao priliku da osetim onu lepljivu plastiku/gumu/šta god ono crno bilo  :realmad:

 

 

Tako je i kod Lybre, muku mucim sa tim, nikako da se nakanim da poskidam sve i ocistim lepo. Sad je na ovim vrucinama pocelo kao da se topi  :question:

 

A sto se tice Stila, imao sam prilike da provozam drugarevog 3-vratnog 1.9 JTD 140, i nekako moja Lybra bolje ide sa svojih 116 konja i vecom tezinom.

Takodje lepljiv enterijer i uobicajeno za Stila, brdo lampica na tabli...

Edited by lybra_

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda sa tim stilom nesto nije u redu jer lybra ne ide bolje ni od stila jtd.. barem je moj utisak takav :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sto volim ovo "uobicajeno brdo lampica"... Pa to je brdo kod vlasnika, a ne kod mucenog auta. Zadnji put mi se upozorenje na tabli upalilo pre oko 3 godine kad je zveknuo grejac. Vec sam i zaboravio kako zvuci ono njegovo "bip-bip-bip", da ne prizivam djavola.

Inace, iole odrzavani 16v ide kao mecava. Uz 24 ks vise, ima i 50 Nm veci torque. Pored njega bilo koji 8v nema sta da trazi, pogotovo u tezem autu.

Nisam sujetan, ima Stilo svojih mana, ali 'ajmo malo bolje potkovanih tvrdnji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slažem se za ovo poređenje 8v/16v. Kuvaljin Stilo poleće kada doda gas i prilično sam siguran da nijedan nečipovan 8v ne može onako da poskoči, ali daleko od toga da je 8v slabašan ili nedovoljan za preticanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...