Jump to content
FAS Goran
Guest 10325

Fiat Stilo i sitnice koje Vas nerviraju

Recommended Posts

Meni se jedno vrijeme dešavalo da kada operem auto jedno vrijeme u vožnji prolupa I na displeju izbacuje "loosing conection". Negdje se nešto skvasi I dok se ne osuši (oko 1 sat traje) tako pobudali. Nemam pojma šta je ali I nije svaki put tako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaš poklopac akumulatora ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se u zadnje vreme često dešava da izletim iz seditša u krivini i pomerim se za 10ak cm u jednu stranu. Jel se vama dešava nešto slično? Nije da smeta, ali malo nervira

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos malo pa ces biti kao ja, ja sedim i na levoj i desnoj grbi istovremeno :lol:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači ipak je problem u stomaku, a ne u sedištima  :laughing:  Mada moj naslon za leđa ima malo lufta i mrda se kada se protrese rukom tako da ću morati malo da ga pritegnem čim bude vremena

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde jedno mozda glupo pitanje...nisam gledao ko drugih stilica ali da li i kod vasih automobila ima lufta,razmaka izmedju sedalnog dela i naslona... Kod mene postoji luft da mogu skoro pa ruku da gurnem. Govorim o vozacevom sedistu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sale, tako je i kod mene :)

Igore, nije do stomaka, slabo je bocno drzanje u stilovim sedistima.. nego, jesi ti to malo pritisnuo gas cim ispadas iz sedista :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ga nešto mnogo terao, nego uhvatim zalet od 110-120km/h pre 3-4 krivine pa me onda mrzi da kočim već samo prešaltam u 4.brzinu i nastavim da vozim, a i Stilo koliko vidim lepo podnosi to.

 

Moraću Zvezda da pitam jel uradio nešto po pitanju dubljih sedišta. Ne bi mi smetalo malo bolje ležanje po krivinicama.Inače, jel ima razlike između Abarth i Active sedišta npr osim u kvalitetu materijala?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se u zadnje vreme često dešava da izletim iz seditša u krivini i pomerim se za 10ak cm u jednu stranu. Jel se vama dešava nešto slično? Nije da smeta, ali malo nervira

Ili nabaci malo celulita na guzu ili uzmi manje glatku garderobu tj sa više pamuka.

Inače ne znam šta misliš da te još drži u sedištu, kada nemaju nikakvu bočnu potporu. Ona plastična iz buseva imaju bolji oblik.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo kažeš ti, ni ne drži ništa sa strane u sedištima tako da je sasvim normalno što letim po ovim krivincama. Nema druge nego da jurim celulit. Jel bi pomogla sedišta od nekog modela sa bogatijom opremom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomogla bi ti ova plisana, nikako ne klize...nekad kad udjem i sednem ukrivo, sav se ispasem dok se zarotiram kako treba

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E hvala ljudi...ja pomislio da je to samo kod mene,rekoh,neko pre mene nesto cackao. ;)

A sto se tice drzanja u krivinama,moglo je malo bolje,jer zaista kada se udje malo brze u krivinu,da nema vrata,jurili bi za kolima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igore, ja mislim da moja sedista imaju vecu potporu sa strane nego druge koje sam gledao, ali nisam sada bas siguran, ne znam da li si ti obratio paznju kada si sedeo? Mene ok drzi, pogotovo posle brava koji na onim sedistima nije imao bukvalno ni malo profilisana sedista, dok drugar na bravu sa GT opremom ima odlicna sedista. Ali zato sa bravom sam smeo da udjem koliko god zelim brzo u krivinu i da ne razmisljam, dok sa stilom samo cekam kada ce da se isprevrce, doduse stilo ima fabricko vesanje za razliku od brava koji je bio bas bas patosiran i tvrd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih rekao da sam manje leteo u tvojim sedištima nego kod mene, mada meni ni amortizeri nisu najsajniji pa i to malo doprinosi naginjanju u stranu i mrdanju.

Premerićemo ovih dana kada se vidimo, mada sam prilično siguran da nisu stavljali ni slična sedišta u Abarth i Active opremu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja su ista kao u dinamicu, npr Nesin i od jos jednog drugara ciji je 2005 godiste i dinamic oprema ista su kao kod mene

Share this post


Link to post
Share on other sites

100% je kod tebe dosta kvalitetniji materijal, a kadice isto pretpostavljam da su makar malo dublje. Moj ih praktično ni nema tako da čim malo cimnem volan letim iz sedišta, mada moraju i amortizeri tu dosta da igraju ulogu jer je u zadnje vreme  u krivinama malo nestabilniji od Astre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovatno se kod mene više naginje auto nego kod tebe zbog amortizera. Ako bude prilike ići će na treskalicu pa ću videti kakvi su, mada znam da sigurno nisu nešto previše dobri

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali zato moja sedista elektronika, podesava cim sednes prilagodi se  nema ispadanja.  :laughing:  :guitar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali zato moja sedista elektronika, podesava cim sednes prilagodi se nema ispadanja. :laughing::guitar:

Jaoj boze...Spasi nas muka. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Beli, zasto spamujes ovu nasu temu, pusti coveka da objasni i da skapiramo kako radi taj sistem .

Igore, ja mislim da moja sedista imaju vecu potporu sa strane nego druge koje sam gledao

U pravu si, sedista su za nijansu profilisanija i dublja, tj. imaju bolju potporu sa strane.

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...