Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

ne kazem, bravo bi zaista mogao da ima bolji enterijer, sedista posebno, ali za moj stil voznje jedino zabari odgovaraju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E to je već druga stvar. Kao što ni ja nigde nisam napisao da je Croma loš automobil niti to mislim. Samo, meni nije ležao, a razlog je jednostavan - previše binarne komande. Hod kvačila i doziranje kočnica su neke od glavnih stvari koje definišu moj lični feelgood faktor u vožnji, a Croma mi tu uopšte nije odgovarala. Kao što rekoh, Bravo je već potpuno druga priča.

Evo, ako će ti biti lakše, podjednako bzv sam se osećao za volanom onog BMW-a. <_<

Edited by Zvukoljub

Share this post


Link to post
Share on other sites

moram malo da te prozivam, sad si mi se namestio :rolleyes:

ma ta kroma je bas bila bzvz u gradu, tek pri 150km/h te kocnice, dugacak prenos itd dolaze na svoje. ja sam u njoj pri kretanju uvek imao osecaj kao da polazim drugom.

pre par nedelja je jedan drugar u kraju kupio bmw 316, bukvalno identican kao tvoj bivsi, samo beo, cak je i presao samo 70tak hiljada, stvarno je u savrsenom stanju ali kad sam seo da ga provozam skroz sam se razocarao. vec posle 500m nisam imao vise zelju da ga vozim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima! Vlasnik sam Fiat tipo-a 1.4i.e 92god :) inace is Podgorice sam... a sto se Tipa + dobija za udobnost,prostranost unutra, lako odrzavanje , a - za trapove(mislim da bi najbolje bilo da se mijenjaju kad i ulje tj. na svakih 6-7K km), potrosnju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima

Ja sam Dragan iz sremskih Karlovaca ljubitelj i vlasnik Alfa Romea 156 1.9 JTD

Pratim forum pa reko da se i registrujem

Toliko za pocetak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav i postovanje svim clanovima :unworthy: ,evo i ja konacno da se predstavim.Duze vreme sam na forumu i kroz dopisivanje komunicirao sa pojedincima,a iskreno se nadam da cu sto pre doci na neko od narednih okupljanja da vas sve upoznam! :thumbsup:

Ja sam Dule sa Novog Beograda,inace sam vatrogasac,vlasnik sam automobila Fiat Bravo 1.6 16V '98. godiste. :thumbsup:

POZDRAV !!!! :coffee:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima tigrova a vidim da smo dobili jednu ludu macu koja ce uskoro da udje u teranje!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakvi bre tigrovi.... sve machici....

Edited by mane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svim clanovima ovog sjajnog foruma...

Ja sam Joca iz Velikih Crljeni,okolina Lazarevca,od pre tri dana ponosni vlasnik Lybre 1.9 JTD SW..

Za sada toliko,uskoro kacim slike moje nove ljubimice...

Edited by Opustencija

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav svima. ivan iz loznice konacno vlasnik lancia dedra 1,9tdi koju kada pogledas zapitas se ko je mogao ovako da unisti auto. krenuo sam polako da sredjujem jednu po jednu od 5 000 000 sitnica koje joj fale. najveci problem mi je struja jer je izgleda neko uleteo sa cvikcanglama i sekao sve sto misli da netreba. zato ovim putem molim sve koji imaju semu struje za dedru 1,9tdi da mi posalju pp sa nekim korisnim linkom. inace autodata i eper nemaju seme struje.unapred hvala svima i veliki pozdrav sindromu na velikoj pomoci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima! Ja sam Vlada iz Sremske Kamenica. Od nedavno sam postao vlasnik dva Fiata, Punta i Multiple.

Forum je odlican, puno korisnih informacija i sjajna ekipa forumasa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima!!!! Aleksandar iz Pančeva,vlasnik Punta 1.2 16v 2003 god.

Pratim forum vec neko vreme,stvarno je super,puno korisnih informacija!!!

Edited by Aleksandar 013

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima nov sam na forumu. Zovem se Bozidar iz Beograda sam i vlasnik sam Punta 96god. Forum je super i zaista ima gomila korisnih informacija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svim ljubiteljima "Italijana"!

Ja sam Saša iz Lazarevca imam 31god. inače vizim Punta GT iz 1997 god.

forum je stvarno odličan, za sada toliko...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima !!!! Planiram da uvezem lanciju lybru,potreban savet-sta gledati prilikom kupovine i od koje godine je pogela ugradnja euro3 motora u njoj? Aha da ja sam Miodrag iz Bora

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav drugari, ja sam Momir iz Valjeva, imam 23 godine. Uskoro treba da stigne Punto u porodicu pa sam se registrovao ne bi li nasao neke korisne savete i informacije. Inace forum je cool, i trudicu se da ostanem aktivan. :yes:yes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svim članovima!

Pratim forum neko vreme, jer planiram Stila karavana da pazarim i dosta sam inormacija već pročitao,

dosta dobrih, još više onih korisnih, a koje ne bih želeo da sam video, jer NEZNANJE JE BOGOM DANO!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...