Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

pozzzz svima koji znaju sta je FIAT. Po zanimanju sam instruktor saobracaja a radim (vozim) u HITNOJ 94. bio sam ponosni vlasnik pocev od tristaca, Y45,Y55,EFI 65,BRAVO 1.6-16v i sada STILO 1.9 jtd. FICA 67

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,ja sam Sasa iz Subotice.Duze vreme pratim forum i dosta mi je pomoglo i samo pretrazivanje i citanje tudjih iskustava.Nadam se da cu u buducnosti moci i ja nekome da pomognem :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav!!!

Zelimir iz Sapca, 28 god. moguci dipl. ekonom. ako zavrsim fax, a trebalo bi. Inace vise volim auto-mehaniku-elektriku-kozmetku itd. sve vezano za aute. Vozim Punta 1.9 jtd, a imam i seicenta michael schumacher 1.1 koji je od mog brata ali to mu dodje na isto. bice nekih njegovih slika samo kad zavrsim farbanje felni i lepljenje neke grafike, ali to tek za neki dan. poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,

ja sam Momcilo. Imam 29 god, iz Beograda sam. Uclanio sam se na forum jer bi u skorijem roku trebalo da kupim nekog "italijana" (najverovatnije FIAT-a), pa bih hteo da se malo informisem pre kupovine, a i da imam gde da nadjem info tokom eksploatacije. Toliko od mene za sada, pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav svima

Zovem se Denis(demba), 26.god, iz Osijeka(HR).

Ponosni sam vlasnik Fiat STILA 2001. 2.4 20v 5v ABARTH.

Auti i auto svijet je moja ljubav od malih nogu.

Nadam se ugodnom druzenju, a i kojem susretu uz dobru atmosferu :)

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav drustvo

Ja sam Vlada. Od pre nekoliko dana sam vlasnik Brave 1.2 steel.

I ako nisam neki zagrizeni fan automobila (vise preferiram 2 tocka) ovaj autic mi se jako svideo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozzz svima, ja sam isto Vlada, iz Beograda, 23 god.

inace sam zaljubljenik u automobile :)

do sada sam vozio samo VW :) prvo bubu, pa dvojku naravno dizela, a sada ternutno jos uvek golfa mk3 1.8 benzinca i posle dizela kada sam seo u njega ja sam se odusevio kako auto ide :D prosto leti :D s\da mi je trojka na prodaji.

Sestra je kupila punta mk2 2003 god. 1.2 16v, ali onaj jaci motor od 50kw. to je kupila na moju urgenciju :)

izaslo je sve sa registracijom oko 2500e :) i mogu vam reci da se i meni svidja kako ide auto :)

Inace ja vec neko vreme razmisljam o kupovini Stila 1.9 jtd ili multijet, ma da bi ja pre multijet :) naravno sa troje vrata :)

citacu vase postove ovde pa cu videti koje su mane i prednosti stila :)

i naravno otvoren sam za sve vase preporuke sto se stila tice, i mana koje ima i sve ostalo sto bi trebalo da znam :)

ja sam nasao u nemackoj stila koji mi se mnogo svideo i ima sve ono sto bi ja i hteo da ima stilo kojeg bi kupio.

ima tv-navigaciju fabricku, 6 brzina, panorama krov i multijet je :) i to sve za veoma povoljen pare :)

nadam se lepom druzenju!! :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav ljudi ja sam Ivan iz Smedereva, odavno sam clan foruma ali tek od nedavno vlasnik punta mk2 1.9 jtd 2001god.

auto je jos stranac pa o njemu vise reci kad se dobije nase tablice :))

pozz i nadam se lepom druzenju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrodošli na FLCS Forum. :welcome:

Nemojte ništa da se stidite sada posle prvog posta...slobodno možete pisati i kada nemate neki problem na vašem automobilu. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao drugari. Ja sam Milan, zovu me Sazi. sa Novog Beograda sam i vozim Fiat Una 1.5 Nadam se da cemo se lepo druziti. Pozdrav :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao svima! Ja sam Davor iz okoline Zrenjanina. Trenutno nemam svoj fiat,ali vozim caletov Bravo 1.2 16v 2001. god. Prezadovoljan sam sa tim kolima i skupljam pare da kupim slican. Dobar je forum,ima puno zanimljivih stvari,tako da cemo se druziti u narednom periodu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

...pozdrav narode, Stefan iz Kg-Kv-a, duga prica...inace imam 24god ...glavno vozim Lanciu Themu 2.5 turbo, obozavam ovaj model-fanatic ... inace, poceo sam da je sredjujem po mom ukusu, nadam se da ima jos zaludjenika ovde ovim modelom, ili 'pak da je poznaje i da cemo saradjivati ... pozzz Svima :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...