Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Ja sam nikola iz Jagodine imam 20 godina , pre par meseci sam kupio punta 1 1.6 66kw i zadowaoljan sam tim autom. pozz swima. sad se malo raspitujem o tim motorima kakwi su koliko su izdrzljiwi koliko prolaze i tako to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima !!!

Ja sam Pedja & ponosni sam vlasnik Fiat Punta 1.2 ...

Pored njega, prvi auto mi je bila Panda iz 86-te (jedan sam od ucesnika prvog skupa Fiat Pande Cluba)...Za FIAT sve pohvale...

Kada mi vreme bude dozvolilo, jedva ceka i da se licno upoznamo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

POZDRAV. . .

Ja sam Goran, iz Bijeljine RS.

Od prije par dana sam postao ponosni vlasnik Fiat Stilo-a. Motor je 1.9 JTD, boja tamno siva (mis/prljavo :D), felne 16", uskoro cu postaviti i slike..

S obzirom da kada nesto posjedujes, moras da postanes i clan zajednice vlasnika istog ili slicnog.... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Red je i da se ja predstavim u ovoj sekciji, do duse vec duze vreme iscitavam ovaj forum. Inace, zovem se Vladimir Krsmanovic imam 29 godina, zaposlen sam kao WEB/PHP programer, kucam i citam iz Obrenovca. Od skoro sam vlasnik Grande Punta 1.9 JTD 2006. Prethodno sam imao Fiat Bravo 1.6 sa kojim nisam imao nikakvih problema i resio sam da opet kupim Fiat-a. Za sada sam prezadovoljan sa autom, videcemo kako ce se stvari odvijati, nadam se da cu najmanje biti aktivan u sekciji sa tehnickim problemima :p

Inace forum je super, mnogo kvalitetnih informacija, sta vise, nisam neki forumas, uglavnom ih citam, a na ovaj sam i pozeleo da se registrujem. Nadam se da cemo uskoro razmenjivati kvalitetne diskusije... Pozdrav!! :welcome:

Edited by krsman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz svima ja sam Nikola 29 iz "Nis" po zanimanj knjigovodja kao sad to da je pa bitno :D trenutno sam vlasnik Sila 1.9 MW a pre njega sam vozio fiata pa pre toga fiata pa opet fiata kad bolje razmislim pa vozio sam samo fiata ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrodosli :)

Pisite, citajte, predstavite svoju ljutu masinu na temi za to predvidjenoj i uzivajte u voznji :)

Edited by Irokanji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ljudi,

Ja sam Milan iz Panceva, pratim vas forum, kao neregistrovan clan vec neko vreme, u garazi mi stoji VW Passat, ne licno moj, ali ja ga manje vise najvise i vozim, ali ono sto bih ja stvarno zeleo to je Italijan, Lybra, ili Punto, to su moja dva omiljena modela, naravno moze i Y, to cemo videti jos, kad budem kupovao svoj auto, tamo nadam se sledece godine. :D

Iscitao sam vam skoro sve teme, i stvarno moram da kazem Chikanvlili(tako nesto valjda, ne mogu sad da se vradjam da vidim nadimak :D ), u glavnom crveni putno Van, odlicno uradjen posao! :)

Kao i na zastavi 10, od ne znam tacno koga, ona fora sa farovima je odlicna, kao i ekran koji si ugradio( i gledao Mucke na njemu. :D ).

U glavnom, ja sam uvek voleo da radim nesto na necemu, volim jako i dvotockase, i vozim skuter Suzuki an125, pa za sada na njemu cackam, sto mogu, ali iskreno stvarno se ne razumem mnogo, tako da, uvek kad budem nesto radio trazicu pomoc, pitacu itd... a tako se valjda najbolji i uci, u praksi i na svojim greskama. :D

Imam jedno pitanje, vezano za folije za kola koje cu postaviti, na pravom mestu na forumu, a mi se cujemo, gledamo, komentarisemo, druzimo itd... (nadam se) :D

pozz. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zovem se nenad 73. sam godiste iz bajmoka... kupio sam stila 2003 1,9jtd 59kw ... forum vam je vrh ... sve sto me je interesovalo u vezi stila nasao sam ovde previ ste veliko drugarsko zdravo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav celokupnoj ekipi.Zovem se Dragan,imam 50 godina i 27 godina vozačkog staža.Od pre par dana sam vlasnik kragujevačkog Punta,na koga ZA SADA nemam zamerki.Ranije iskustvo sa Fiatovim automobilima bazirano je na vožnji Regate 100s,koju sam vozio oko pola godine,skoro svakodnevno,pre 22 godine.Ludji i startniji auto nisam vozio do sada,a vozio sam preko 15 različitih automobila od Trabanta 601 do Citroena C5.Stariji članovi verovatno znaju o čemu pišem,kada sam tako opisao Regatu 100s.Takodje sam imao priliku da vozim skoro, par puta,onu čuvenu crvenu telekom Pandu iz 2002 godine,i bio fasciniran tim jednostavnim i srčanim autom.Za Punta sam se odlučio na osnovu iskustva sa istim automobilima koje povremeno vozim u firmi u kojoj radim,a koji su sada stari od jedne do tri godine.

Za sada toliko.

Pozdrav

Dragan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svim članovima foruma! zovem se Aleksandar. Imam 39 godina i živim u Zemunu.Vozim Lanciu Lybru 1.9 JTD 2001. godište.

Ovo je sjajno mesto! već posle par minuta "letenja" po forumu našao sam rešenja za problem koji sam imao

i koji mi se činio velik kao kuća.Nadam se dobrom druženju i razmeni korisnih informacija.

pozzz,

Aleksandar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ja sam Bozidar, zivim u Beogradu, po zanimanju vojno lice. Planiram uskoro da pazarm Fiat Stila 1.9 JTD, 3 vrata, pa u cilju priprema, pristup ovom sajtu je bio samo logican sled. Pozdrav svim fanovima automobila Fiat grupe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tip: click inside this box to load the editor

Zdravo svim ljubiteljima Italijanskih automobila vec duze vreme pratim forum i dosao je red da se na pravi nacin i predstavim. U garazi imam dva fiata moju prvu ljubav fiat tipo 1.6 i novu fiat stilo dinamic 1.6 sa panoramom. Inace obozavam benzinske motore, i neizmerno sam zahvalan starim clanovima foruma na bezbroj korisnih informacija koje su podelili sa svima.Nadam se da cemo i dalje pomagati jedni drugima u resavanju problema i nastaviti da volimo jedinu marku na svetu koja je nesto vise od prevoznog sredstva. Pozdrav svim ljubiteljima Fiata i Italijanskih automobila Nikola Cuprija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima... Cool forum... :)

Ja sam Bojan iz Novog Sada. Apsolvent softverskog inženjerstva, '86. godište...

Do skoro sam vozio Chevrolet Kalosa 1.2 benzinca, ali sam rešio da potražim nešto jače :). Nisam previše iskusan vozač (oko 50.000 km pod točkovima, odokativno), ali volim da vozim i na svu sreću imao sam priliku da vozam razne aute, što svoje, što službene, što od prijatelja/poznanika/rodbine...

Još uvek nemam nekog italijana u garaži, ali tražim nekog već mesec dana (i nadam se ne još dugo :) ), pa sam tako naleteo na ovaj forum. Dosta korisnih saveta... Generalno tražim Stila 1.9 JTD 3v 115 KS, pa čekam da naiđe neki lep primerak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

cao svima. ja sam Nikola iz Kaludjerice, student na masinskom faxu. ponovio sam se Fiat Bravom 1.6 (jos da skupim za registraciju i eto me ) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima!

Ja sam Marko, iz Beograda, 30 god.

Pre par dana sam prodao auto i sad gledam sta da kupim...naravno, cim sam se ovde registrovao, jasno vam je da mi je za oko zapao Fiat...

Da skratim pricu, voleo bih , ako je moguce, da mi neko ukratko kaze nesto vise o novoj cromi...generalno...utisci, da li se kvari..ako se kvari, sta je najcesci problem itd...vozio sam se u novoj cromi, odusevljen sam unutrasnjoscu automobila...

gledam da uzmem cromu npr 2007, 2008 godiste, to ce se desiti u narednih par dana, pa bi mi brz odgovor puno znacio...hvala unapred!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...