Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pozdrav svima

Ja sam Ivan iz Kragujevca (drugari me zovu Janko, valjda zbog prezimena :D ), vozim od pre par meseci Fiat Bravo 1.6 16V, a pre toga sam vozio Fiat Tipo 1.4., tako da se da zakljuciti da preferiram Fiat.

Nadam se da cemo se lepo druziti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo iako sam se davno registrovao sada sam akitvan na forumu ja sam Rade voziam Fiat Coupea 16v 200hp moj sin uglavnom kucka sa vama na forumu...iz BG-a sam i imam 51 god ... :D i evo nekih sličica moje mašine..... levi far je malo umagljen ali je sredjen sada.... primeticete ....

Fotografija0251.jpg Avatar.jpg

Fotografija0249.jpg Fotografija0243.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrodoshao Fiat Cupe!! :)

Prelep auto samo skini onaj Ferrari znak od napred :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav iz Zvecana!!! Ime Milos; auto:slupao clia 1.8 PRODAJEM PAPIRE I OLUPINU , a vozim Y10 vec 10 god. veliki ljubitelj Ital. automobila. prilicno se dobro snalazim u garazi ,a i volim da umastim ruke u motornom ulju :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav drugari,

Zovem se Zeljko, iz Beograda sam.

Trenutno u potrazi za autom, verovatno ce to biti Stilo 1.9 JTD ili MJET, karavan.

Kum me uputio na ovaj forum da se raspitam, procitam sta su ljudi pisali iz prve ruke.

Nadam se da cu i ja uskoro predstaviti svoj novi auto.

Toliko od mene za pocetak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haug! Zovem se Branko i iz bora sam!Inace sam kao i mnogi ljubitelj italijana,pa tako do skora vozio dedru ,a sada mareu.I nace me mnogi i poznaju po ladi koja zivi zabarski duh!

Edited by bax

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao, ja sam Milos iz Backe Palanke.Dugo sam posecivao ovaj sajt pa sam resio da se ija prijavim nadam se da sam dobrodosao.Inace imam 26. godina po zanimanju sam autolimar.Imam sviju radionicu i obozavam Italijanske automobile.Ja imam Punta 1 1.7 td iz 98. godine.Inace sam sam ga sredjivao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciao,

Pozdrav svima!

Krajem prosle godine nabavio sam mog novog ljubimca :yes i od tada pratim ovaj forum,u nadi da cu nesto vise saznati o toj macchini. (LAncia Musa,Platino 1,4 16V 2005 godiste)

Zivim i radim u Beogradu,jedno vreme sam ziveo u Italiji gde sam se i "otrovao".

Ponosni sam vlasnik Vespe i Punta.

Najvise me interesuje gde mogu da servisiram MUSU?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muso dobrodosao :thumbup: ,kao i svi ostali,naravno :thumbsup:

Sto se tice servisa za tvoju Lanciu :rolleyes: ,imas ovde medju partnerima naseg kluba auto-servise,

pa malo procitaj :coffee: teme koje su otvorene o njima i odluci se za jedan :yes

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showforum=43

nadam se da ces uskoro predstaviti svoju ljubimicu ovde,sa dosta slika

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showforum=12

Edited by mik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala Mik!, mozda ce mi biti potrebna i tvoja pomoc za kacenje slicica i sl. posto sam ja kompjuterski invalid http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/public/style_emoticons/default/wallbash.gif(izvinjavam se invalidima).Nadam se da cu uz pomoc moje dece uspeti da savladam ovu vrstu komunikacije http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/public/style_emoticons/default/rant.gif.Verujte mi da sam mnogo bolji u zivim okupljanjima, pa ocekujem hrabar poziv nekog od vas za sledece druzenje za koje ne znam kada ce se odrzati i molim vas nemoj te mi reci nedejla 27.2.11. u 17h, jer cu i doci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Caos svima.Zovem se Danilo i imam Fiat Una '88.Imam taj auto skoro godinu dana i ne planiram da se odvajam od njega.Sve pare dadoh :D mnogo lose stanje,ali radi se malo po malo!Voleo bih da dodjem na neko okupljanje ako ga ima uskoro u Bg :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, od juče vlasnik Fiata Bravo 2000g. Nije prvi, pre desetak godina sam imao Cromu u kojoj, za tri godine vožnje, nisam uspeo da se odomaćim. Ali, na moju sreću, Bravo je potpuno druga priča.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobrodosao u klub

nije bio problem u kromi nego si najzad progledao :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^ Kako da ne.

Da ne citiram sad tvoje oduševljenje kada si prvi put seo u moju Astru G, kada si je prvi put video odozdo i uporedio s Bravom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...