Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pozdrav ekipa :)

Adi iz Tuzle, vozim stilo JTD 2002 god

Dosta korisnih stavri sam nasao na ovom forumu pa se odluci i registrovati a imam i nekih pitanja za koje se nadam da cu naci odgovor ovdje :)

eto toliko za sad od mene, predstavim i auto dok bude kakvih radova zima pa se nista i ne radi !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav za sve članove. Ja sam Enes Bukvić iz hladne Sjenice, trenutno vozim juga 45 a radim na tome da kupim FIAT TIPO ili TEMPRA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dejane, Nenade, Adi, Aco, Enese...dobrodošli na FLCS Forum :welcome:

Čitajte, pišite (i kada nemate kvar na automobilu)... :thumbsup:

Kada budete imali vremena, predstavite nam automobile ovde ukoliko želite, naročito ti Aco tog Stila turbo :thumbup: :

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showforum=12

:thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima! Novi clan, Vukas, industrijski dizajner, Bg. Godine: oldtimer, moj kupe i ja imamo zajedno 87. Mane: volim mehaniku, a ne razumem se i smatram da postoje samo talijanski automobili. Ostalo su prevozna sredstva, bez casnih izuzetaka. I bez uvrede. Kasni su sati, toliko za sada, dok ne popakujem pristojne slike. CC je 73. 1.8 trenutno neregistrovan, u toku su neki radovi...

Pozdrav

fiat.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde ste, barabe? :)

pozdrav od pocasnog clana!

Dejan Radjenovic, 1970.

Alfa Romeo 1.8 16V, 1997.

Edited by dekideki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mala dopuna sa par slika, da se ne osecam duznim.

145.jpg

Cuore sportivo, detelina. Prodat pre tri godine, zabranio lekar, zbog aritmije.

Auto sklon divljanju u krivinama. U pozitivnom smislu.

Stanje (zalosno) 124cc pre 5 godina. Sav izmrcvaren. Sad je ok. Radovi oko maske, vesanja, diferencijala. Kad to zavrsim i castim ga poliranjem bice lepih slika za net. Pozdrav

124d.jpg

124a.jpg

124b.jpg

124c.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozz svima...ja sam Milos iz Smedereva,imam 14god,i vozim skutere(imam 4 komada,kineza,2 piaggio free i zolju),a moj cale vozi una '88god,a keva novu zastavu 10(fiat punto) 2006god(stigla direktno iz italije).

Ja sam u 1.razredu poceo da vozim,vec sam i kaznu placao...posto mi je bio 1. prekrsaj dobio sam minimalnu kaznu(3000+500sudski troskovi),ali me to nije sprecilo da i dalje vozim...

Volim da ceprkam mehaniku,piaggia sam tunirao,rasturao ga do zadnjeg srafa,sa caletom sam otkad znam za sebe ucio na bubi,probali smo i cisto iz zajebancije da uradimo generalnu na yugu,ali ga nismo nikad vise upalili,tako da je zavrsio u staro gvozdje...ovog una smo ipak prepustili majstoru,a punta servisu...mada je kod una majstor samo generalnu uradio,posto mi nemamo uslova za to,ali ga i dalje mi sami stelujemo,sredjujemo neke sitnice...

EDIT:Da,nisam rekao da uno ima 903ccm 8V,a punto je 1.2 8V.Ni jedan ni drugi nema gas...

EDIT2:I nisam rekao da punto ima 20.500km pravih(jos nismo vracali :) )a uno 219.000km(ne znam dal su pravi).

Edited by Milos1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i ja da se predstavim. Nedavno sam uzeo Punta, drugog za redom, pa mislim da se mogu nazvati ljubiteljem Fiata, stoga sam se i uclanio u forum.

Kada napravim par slika, postavljam.

Pozdrav svima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svim forumašima ovde. Ja sam Milan iz Mladenovca, profesor u OŠ, star 46 god. odrastao uz oca taksistu u, pored i ispod automobila(popravljajući razne krševe). Rodio se malte ne, u tristaću- miletrećentu, vozio do skoro keca (prodat kao bombonica 6 god. star), a od avgusta 2010. god. vlasnik novog punta multijeta. Za sada sam prezadovoljan i ako je Zastava u punta unela mnogo besnih glista i bubica, ali motor mu je ono što u njemu najviše volim. Kada malo otkravi ova zimoća, opraću ga i slikati pa ću ga predstaviti na temi "automobili članova".

Edited by milanml

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav kolege! ja sam Dimitrije iz Beograda i zaljubljenik sam u italijanske automobile. Vozio sam Fiat Tipa 1.4 i.e. iz 1994 dok nije stupio na snagu smrdljivi zakon o upravljanju vozilima stranih tablica. Ali na srecu cale moze da vozi pa je ostao u porodici! :thumbsup: trenutno vozim yugica 55 dok ponovo ne uzmem nekog Italijana. Planiram Fiat Tipa (naravno) Gt-a,a ako ulete neke vece parice onda Fiat Coupe-a! ukratko o mom Tipu: kupljen u Slo za 500€. Boja trule visnje,garaziran. Vozio ga dekica koji nije gazio preko 120 km/h. kad sam ga vozio za Srbiju osetilo se da je motor uspavan ali je ubrzo i probudjen! :whistle: inace,redovno je servisiran,nije udaran (dok ga nisam dovezao ovde :wallbash: ). svi koji imaju Tipa ili oni koji su se bar jednom vozili znaju kvalitete tog auta! o njemu sve reci hvale! jos jednom pozz svima i nadam se da cemo razmenjivati iskustva. :clap:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozzz. Ja sam Branislav, pre neki dan sam postao vlasnik drugog fiata u svom zivotu. prvi fiat je bila peglica 126gl a sada je Marea 1.9 jtd 110.

u medjuvremenu sam vozio stojadina koji je isto neka verzija FIATA (valjda). Forum pratim vec neko vreme i pomogao mi je u izboru modela a i hvala clanovima koji su mi proverili podatke o vozilu preko epera sve je tacno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo ti prilike da ovde pokupis "cake" i malo uredis stila.pozdrav svim novim clanovima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima! Ja sam Franco iz BG-a, imam 31 god. po zanimanju ljuti sistemash!!! :veryangry:

Vozio sam svasta dosad:, ali oduvek gotivim Italijane pa sam od pre 2 meseca ponosni vlasnik 2-og Fiata u svom zivotu: UglyBug Multiple 2002 JTD. Mnogo je gotivim i svestan sam da je ljudima ili ogavna ili nevidjeno simpaticna, ali ko je nije vozio ne zna kakvo zezanje je propustio u zivotu!!! Bice predstavljanje na prolece kad je picnem, ispoliram i sve ostalo...

Aj uzdravlje !

Edited by francuz69

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima

Zovem se Aleksandar, iz Novog Sada sam, ali sam trenutno u Beloj Crkvi gde radim preko godinu dana.

Fiat Bravo HGT sam uzeo pre nepuna dva meseca, dotle sam vozio BMW 316i E30 iz 1990. godine. Zaklinjao sam se u Bavarca sa plavim propelerom, ali me je Bravo oduševio na prvu probu. Nedugo nakon te prve vožnje sam ga i kupio. Zanimljivo je da sam oba automobila uzeo od istog vlasnika, porodičnog prijatelja, u intervalu od 2001. do 2010. godine. Automobili su poprilično malo prešli jer ih je on kupovao kao automobile za vikend vožnju, a jugiće i piuntiće vozio svakodnevno.

Brava je kupio davne 2001. godine sa nekih 90.000 Km, servisirao ga i garažirao 9 godina, te meni prodao sa nekih 115.000 Km. Ako je verovati satu, moj Bravo bi trebao da bude jedan od starijih na ovim prostorima sa tom malom kilometražpm.

Raspisah se hvaleći svoju prinovu, pa ću ovde stati. Da nije sve tako bajno i krasno pokazaće i moji postovi u kojima ću vas zamoliti da mi pomognete u otklanjanju nekih problema, ali to je već tema za drugi podforum.

Još jednom drugarski pozdrav svima, nadam se da ćemo se bliže upoznati u nerednim mesecima, a ja sam već stekao sliku o nekim članovima foruma čitajući brojne stručne postove.

Aleksandar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...