Ode kroz auspuh, ali je sagorevanje dobro i trosi ga u kontinuitetu u maloj kolicini jer je takav(a ispadne puno kad se sabere) dok kad je motor los od kilometara, tipa gumice ne dihtuju pa tu nakapa i izbaci kad ga upalis. Kad su karike lose mnogo vise nagura u cilindre kad ga potopis a smiri se kad ga odmoris itd i u tim rezimima vidis dim. Ovaj trosi neku malo kolicinu stalno i konstantno i to je to.
Ima logike jer je ulje u proseku svežije.
Mene samo zanima gde mi ode to ulje. Na auspuh očigledno ne jer dimljenja nemam čak ni sad sa klimom kad ga poteram uzbrdo. To mi je misterija.