Jump to content
FAS Goran
integralac

Lancia Delta 1.4 Multiair Gold by Integralac

Recommended Posts

Ja Magic od osnovne škole ne menjam, draže mi da čekam red kod njih nego da odem prekoputa u Galiot. 

Promenili su se vlasnici, nije to isti Magic. Mada im je hrana l i dalje dobra u odnosu na ostale pomenute. Fantastiko i Galiot (koji je zatvoren) je ocaj.

 

Sent from my M2103K19G using Tapatalk

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ALO BRE dosta vise o hrani, ne mnogu da prestanem da jedem dok se o tome prica :D

 

Nego, ajde neki predlog sta kupiti posle Delte a da nije 100000 maraka i slicno,

I da naravno VW grupacija ni dzabe.

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 minutes ago, integralac said:

100000 maraka

Svasta interesantno moze da se kupi za manje od 100 hiljada maraka... :whistle:

Edited by Dale

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, integralac said:

Nego, ajde neki predlog sta kupiti posle Delte a da nije 100000 maraka i slicno,

I da naravno VW grupacija ni dzabe.

Pricaj mi o tome, 10 kombinacija sam imao u glavi... Starije, novije, manje, vece - sto sam se trudio da racionalnije razmisljam, manje sam bio pametan u ovoj suludoj situaciji.

Kupujte sta vam se svidja iole novije, dok jos ima normalnih kola i po "normalnim" cenama. I teramo dok se ne raspadne :D .

 

On 3/27/2023 at 4:33 PM, integralac said:

Da bre, pozivam sve da dodju i da je slikaju, napravimo skup u Ks dobiju po pljeku, druzimo se i naprave mi stotine fotki

12 hours ago, Reacher Gilt said:

Mogli smo vidim i u banji da se okupimo. Ima lepih izletišta ovde, raspalimo skaru i okrenemo po zaječarca

12 hours ago, integralac said:

Organizujte skup, dolazimo u banju, moze i tamo ispod one velike stene da se krka

Je li se ovo zvanicno prijavljujete za organizaciju velikog godisnjeg FLCS skupa 2023. :D ?

Sramota vise stvarno, zadnji veliki skup je bio 2019., iza toga par puta odlaganje zbog Corone... Taman nismo bili u tom kraju sa organizacijom, najblize u Kragujevcu i Nisu, koliko se secam.

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Ivan Ispada okupljanje na četiri godine, k'o olimpijske igre. :lol:

 

Ja ne znam da l' ima još koga na forumu iz Sokobanje, al' i da nema, nikakav problem organizovati ovde neki takav skup. Pogodnih mesta kol'ko ti duša voli, mož' da biramo. :thumbup:

 

Sokobanja jes' poprilično zabačena, al' verujem da bi vredelo truda. Možda da se organizuju dva kruga glasanja, da vidimo prvo ima li ko neki bolji predlog, pa ako ipak izaberemo SB onda u drugom krugu mogu dati predloge za konkretnu lokaciju ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozemo da uzmemo u razmatranje, ako ste zainteresovani i ostalima odgovara lokacija. Ima vas vise aktivnih u zadnje vreme iz tog kraja, jedno vreme su to bili Kragujevcani, zatim Nislije na celu sa Bucom i ekipom, onda Smederevci (Jankovic i ekipa), pa su bili voljni da u nekom trenutku pripomognu i organizuju neku lepu lokaciju u svojoj parohiji. Jeste BG nekako lokacijski u centru kada uzmes u obzir sve ljude, ali i Kosutnjak je vec izlizan, a i lepo je promeniti, provozati se, videti mozda nesto novo...

Vec smo pricali uzivo da bi bio red da se okupimo u vecem broju, raspalimo celodnevno druzenje i rostilj... Mislim, ljudi koji se poznaju druze se nevezano za forum, ali bi bilo lepo napraviti neko vece klupsko okupljanje konacno.

To druzenje je palo bas na niske grane, sto se vidi i po pisaniju i odnosu medju ljudima ovde. Sve to izgleda mnogo bolje i "drugarskije" kada se clanovi licno poznaju u vecem broju, a ne da se forum pretvori u mesto gde ce se ljudi javljati samo kada imaju neki problem i onda nestati do sledeceg (sto je evidentna tendencija u zadnje vreme).

Ranije smo pravili po dva godisnja okupljanja (prolecno i jesenje) koja su bila vrlo lepo posecena, dolazili su forumasi i iz BiH, Hrvatske, Makedonije... Da bi dosli do toga da su okupljanja sada nazalost "olimpijska", sto rece @Reacher Gilt .

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bice bice , evo ga lepo vreme , limiter polako ide na off :rolleyes: provozali smo klasiku malo po metropoli , sepurili smo se , telemetrija je kako treba , parkirali smo smotano pa su nam digli brisac ali nema veze , oseca se lep vajb i flow :thumbsup: jos samo da pukne akvarijum i da mirise na gabanu i dior :fun:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Dale 'ladno, al' standard ... :thumbup:

 

A vidi vreme pre dve godine kod Integralnog, doduše nije baš bio 4. no 6. april ... 

 

_20210411_193206.JPG

 

 

Edited by Reacher Gilt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko si ti Dale u Ch toliko sam i ja :whistle:

Evo ima i tebe navatanog (oprostite za nered, radilo se na postavljanju nove podloge za travu)

20200722121938.thumb.jpg.0f68a260e0141b29b34e49c90f20c9bc.jpg

Imam i ja jednu i opet zimska

20201226150226.thumb.jpg.a2768e4ec5ae21f017becf44bf5e5b70.jpg

Sad vidim, ladno sam vozio letnje gume u decembru :sofa: ne znam zasto, imao sam zimske (kineske) koje sam ti dao

Evo is slike, 5ti januar auuuuu

IMG_20201105_093824.thumb.jpg.c0adfdb32d3968660d1dadb9b29dbeed.jpg

A i da se ne cudi forum, dvoriste je u medjuvremenu malko uredjeno

20220921111755.thumb.jpg.6d6758977f65599f9bd770e1189d698c.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nedaj Boze da dodjes kod Integralca na zurku, prodjes k'o na Palminoj zurci, sve se snima! :D 
Salim se ja za CH, ti pomenuo nesto u temi za pivo pa sam pogresno skontao. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mora da se snima, pomogle su kamere vec nekoliko puta a ona gore do puta je i za odvracanje od suludih ideja :)

Bio sam u CH u januaru, doterao Sedicija, -8 bilo to jutro kada sam krenuo, ovo mi je banja

IMG_20230118_202859.thumb.jpg.08926d67fd8b8e459dcdb0413ba90b4e.jpgIMG_20230118_213403.thumb.jpg.2cf98aa2ec4890898f599898fac1755f.jpg

Edited by integralac

Share this post


Link to post
Share on other sites
29 minutes ago, integralac said:

ne znam zasto, imao sam zimske (kineske) koje sam ti dao

Zato jer su petnaestice na čeličarama i baš grdno stoje na bravu ? :D

 

20220310_114210_(2).jpg

 

 

Inače su ekstra gume, zezn'o si se. :thumbup: Mekane su, odlično gaze sneg, a po suvom sam ih terao i do 180, i dobro se drže. Vožnja je apsolutno korektna. Čak ni po mokrom ne prave problema, ABS se uključi tu i tamo, ali to je i očekivano.

 

Oseća se naravno kad se malo zaigraš u krivinama, ali ni onda ne izdaju tako lako.

 

Što bi naši stari rekli, More than expected ! :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 minutes ago, Reacher Gilt said:

Zato jer su petnaestice na čeličarama i baš grdno stoje na bravu ? :D

Na ovom modelu, ne zna se da li grdje izgledaju ovako sa strane ili otpozadi kada se podvuku pod oble rubove zbog velikog ET i uske felne.

Gledajuci odnazad, bas smesno izgleda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vozio sam ih neko vreme, cak sam i ratkapne neke metnuo al ne vredi, sto kaze Ivan i dalje grdno

Inace kudio si gume kad si uzeo auto kad ono ispadose ok

17 minimum i za Deltu i za Bravo

IMG_20210123_150709.thumb.jpg.eabb7a83b382b7e1294067110abc3669.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što, baš su sexy :D

 

Kudio, jašta, dok ih nisam uzjahao ...  :lol: *ebo gratis, ako mu malko u zube ne dzirneš ;)

 

A ustvari gume za*ebale vek. Samo meni nekako lepše bez poklopaca, rustik ... bolje se slažu uz zumbul :cool:

 

viber_image_2023-04-04_21-38-31-773.thumb.jpg.2f12e2f42f94e6014a3b4efa586978c5.jpg

 

Edit: @Ivan Na ovo ste mislili poštovani kolega ?

 

Morao sam da fokusiram zumbul da ne prsne objektiv telefona, ali vidi se o čemu govorimo ... :thumbup:

 

 

 

Edited by Reacher Gilt

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Reacher Gilt pusti zumbule vidi grilic lep portabl , ih kad se to raspali  , lepo dvoristance @integralac:thumbsup: nista ne fali celicanama daju kulturiska udobnost iako vizuelno izgleda tu i tamo

Edited by nemanja84bg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...