Jump to content
FAS Goran
mare's giulietta

Kupovina i srcem i glavom :) - AR Giulietta 2.0jtdm 150ks

Recommended Posts

15 hours ago, horvat said:

Nije bas cesto cuti ovakvo misljenje, ali je lepo da jos ima ljubitelja koji cene Alfe, uprkos svim predrasudama koje vecina gaji. 

 

Gaje predrasude vecinom ljudi koji nemaju pojma o alfi. Pa tako i dosta ljudi oko mene, jer eto culi su upadnes u malu rupu i ostane ti trap u ruci, pa se uhvatili za to :D Na kraju mene popljuju kad kazem da bi pre vozio alfu nego nekog audia ili vw. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 4/24/2020 at 10:46 AM, mare's giulietta said:

@totti Pazi, u zgradi na parkingu već drže distancu i od mene, što je sigurno sigurno! :D Evo i dokaza: 


0-02-05-a3f120ed0001a1f7e77a0e1d48ee13a2f10e042e574526ede6b18ef12cc9b65f_df84a3b0.thumb.jpg.6fc85f2a6cfff28213b78d237abdec70.jpg

 

@banjo1990 Veliko hvala! Prošao sam sa njom nekih 20ak hiljada km (70% od tih km je bilo na otvorenom), redovno održavanje, briga/nega i to je to! Nadam se da će tako i ostati, no, vreme će nam pokazati!

I kod mene je ista situacija.

 

 

20200426_070354.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja od ovog sto se parkira izmedju 159 i Spark-a.

 

C Max dok sam vozio, napravio mi je jedno 20 "cvrkova" na vratima, svojim vratima. Pa smo razgovarali, te je stavio zastitu na svoja vrata, u medjuvremenu je i on promenio kola, imao je Punta 3V, pa su tu vrata dugacka, sad ima auto sa 5v, i sama vrata su znatno kraca, jos se ja malo odaljim za svaki slucaj i trenutno nema problema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alfu ako madkes dobru, nema boljeg auta po apsolutno svim parametra. Ako predom Vektru c cosmo sport i 159-ku,Alfa je 100 u glavu, ako poredim e39 525d i 166 2.4.ti bmw ke kedva parirao. Necu da pricam koliko je Alfa bila pouzdanija.
Danas naci 166 ili 159 je jednako potrazib8gle u plastu sena. Nemam zivaca da nadjem pa da otklanjam nedostatke.
Zato se polako omrecem drugim brendovima.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako uopste iz porodicne manufakture do nas i stigne ovih par komada koje mesecno sastave :D .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...