Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Par hiljada eura sigurno

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 minutes ago, MS PK said:

Par hiljada eura sigurno

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
 

A jeste.... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
54 minutes ago, Martin said:

Koliko košta taj hunter?

Ili bolje pitanje koliko košta taj zahvat na mašini, da ostali znaju jer ako vredi bolje odneti kod njih odmah nego bacati pare na balansiranje koje možda nece imati efekta sto je bio tvoj slucaj @dekirs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Axicu ne pravi se pametan i ne kvari zabavu

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

300 din balans, 200 din skidanje i vracanje po tocku. Sve ukupno 2000. 

Nisu mi uracunali to sto su odvajali 2 gume sa felni i okretali ih.

Edited by dekirs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto a ja posle kukam sto mi toliko naplatili u pk pomocu stapa i kanapa

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg da mi je neko pricao da cu se ovoliko iscimati ne bih mu verovao. Momci koji rade tamo mi kazu da dolaze ljudi najcesce sa ovakvim problemom.. 

 

Kazu bio Sasa Popovic trazio crvene tegice za felne, posto mu je crveni auto hahaha

Edited by dekirs

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 hours ago, dekirs said:

Da, bas ta..

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 

Identičan problem sam i ja imao. Nove felne i nove gume balansiranje 5 puta i uvek trese od 130-140 pročitao da ima u Osijeku neka balansirka tzv dinamičko balansiranje i rešio problem. Tada sam prvi put video i čuo za tu mašinu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jok, gume mi stoje u garazi kod mame u Smedrevskoj Palanci, tako da tamo I menjam I balansiram gume, u jednom vidjenijem servisu. Svaki put je bilo dobro do sada... Mada, ljudi su bez reci ponovno balansirali I danas na auto putu do 150 nesam nista osetio!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto sam radio mali servis prosle godine par hiljada pre nego sto je turbo zveknuo, menjao sam samo ulje i filter, kada je turbina stavljena. To znaci da su mi filter vazduha i filter klime bili stari 15 hiljada, a filter goriva oko 23k.

Hteo sam samo da pokazem na sta lici filter klime posle 15k i kakva govna udisemo, tj valjda ne udisemo?!

 

20180507_162107.jpg

Stavljen ovaj filter, neki ultra mega giga zajeban :D

 

20180507_162306.jpg

 

Uradjen mali servis kod Gorana, sipan Shell Ultra AP-L 5w30 i zamenjeni svi filteri. Ono sto je mozda bitnije od toga je sto sam konacno sredio motorice klime. Leva strana mi cas toplo cas hladno duvala, na ovom paklu kao da sam grejanje upalio.. Bio je problem i sa motoricem koji prebacuje duvanje na soferku. Tacnije, dve plastike su bile sjebane one su zamenjene, konacno mogu da se hladim kao covek :D 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
22 minutes ago, dekirs said:

Posto sam radio mali servis prosle godine par hiljada pre nego sto je turbo zveknuo, menjao sam samo ulje i filter, kada je turbina stavljena. To znaci da su mi filter vazduha i filter klime bili stari 15 hiljada, a filter goriva oko 23k.

Hteo sam samo da pokazem na sta lici filter klime posle 15k i kakva govna udisemo, tj valjda ne udisemo?!

 

20180507_162107.jpg

Stavljen ovaj filter, neki ultra mega giga zajeban :D

 

20180507_162306.jpg

 

Uradjen mali servis kod Gorana, sipan Shell Ultra AP-L 5w30 i zamenjeni svi filteri. Ono sto je mozda bitnije od toga je sto sam konacno sredio motorice klime. Leva strana mi cas toplo cas hladno duvala, na ovom paklu kao da sam grejanje upalio.. Bio je problem i sa motoricem koji prebacuje duvanje na soferku. Tacnije, dve plastike su bile sjebane one su zamenjene, konacno mogu da se hladim kao covek :D 

 

 

Jadna mala kokoska!:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
To zezanje sa tim motorčićima za klimu jel skupa  igranka ili neka pristojna cena 

2000 su bile te plastike po komadu, a ruke 4 ili 5 nisam siguran. Dosta ljudi je samo to popravljalo ali kad sam video sta mora sve da se raskupusa, drago mi sto se nisam upustio u tu avanturu. Sreca ne mora tabla da se skida..

[mention=180]bane1312[/mention] Ne znam samo odakle ovo pero, nisam udario nikakvu pticu

 

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sto voajerises tudje automobile po parkingu servisa, to nikom nista :lol: ?

Au, brate mili, na sta lici filter klime... Ja kod mene uvek sam to menjam, ali ovako nesto nikad nisam video. Pri zameni obavezno usisam kuciste filtera da se cakli unutra :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve mora da se isprati i zabelezi, ne mozete se sakriti :D

Pa da, posle 15k je jeziv. Iskreno bolje je izgledao filter vazduha :D 

Edited by dekirs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...