Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Ja sam na puntu to radio 8godina, pola sata uz pivo,2 puta godisnje

Usteda za 8godina po prosecnoj ceni zamene izadje kao bas lepa cifra

 

Deki, i ja sad jurim, ali 16ice za zimski set 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne pricam o posedovanju 2 seta guma, a jednog seta felni :) . Tako se em akaju gume stalnim skidanjem/montiranjem, em daju pare za zamene. Oko toga se apsolutno slazem.

Nego o konkretnoj zameni kompletnih tockova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedina prednost je sto mozes da zamenis setove kada hoces, bez cekanja.

Sve ostalo je drndanje za sicu (iako volim da sve sto mogu odradim sam na kolima) - 4 puta dizi/spustaj odvrci/zavrci 32 puta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ces iskreno meni je najgori deo da spustim felne sa tavana kuce, i druge da popnem.:D a to bi svejedno morao da uradim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da tejovic ima tamo svoju radionicu ali da ne rade reglazu a da ima neki pored sto radi reglazu i to lose?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Majstor mi je zadnji put ugradio levu viljusku iz KG, ali nije Tejovic, nego... Jbm li ga, morao bih da proverim posto sam zapisao u svojoj knjizici. Ima ih sada vise u Kragujevcu i koliko vidim, na dobrom su glasu. Ima tome ima skoro 2 godine i nesto preko 20 000 km, tako da nisam bas merodavan za trajnost kao @Axic :lol: . Za sada je sve OK.

Pricam u poredjenju sa prethodnom originalnom viljuskom koja je trajala 8 godina, a na kojoj je 2008. reparirana kugla i stavljen nov "pastetica" silen.

Desna viljuska mi je jos uvek OEM, takodje sa repariranom kuglom i silenom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otisao bih kod nekoga da pregleda, nesto mi lupa u desnom tocku, moze biti i led ovaj al svakako ako treba da se zameni da sredim to :D

Mogu i kod Gorana, ali zakazuje se i dugo se ceka..

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 3/1/2018 at 8:34 AM, djomla said:

Na tavanu se meso suši, felne su za garažu emoji6.png

Mi profesionalci imamo profi sušaru izdvojenu od kuće, na tavanu samo amateri suše meso :) a na tavanu držimo ostavu

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 minutes ago, dekirs said:

Otisao bih kod nekoga da pregleda, nesto mi lupa u desnom tocku

Da nije stabilizator, njega lako mozes da indikujes i zamenis sam cim prodje ovaj smrzavac? On najcesce ode jer su nam putevi ocajni - iako maksimalno izbegavam cak i neravnine (a kamoli rupe), menjam ga na 25-30 000 km sta god da sam stavljao (OEM, Ruville, Delphi, repariran) ili otprilike 2 godine. A kvalitetna viljuska traje ohoho. Opet na njoj najcesce ode "pastetica" jer je na udaru, sledeca stavka je kugla, a najmanje na udaru je valjkasti silen. Cene za ove KG viljuske su sada smesne, a dobar odnos ulozeno/dobijeno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze biti, nije iskljuceno, mada mislim da je nesto oko viljuske, posto je udarac malo jaci, ali ako je stabilizator jos bolje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako laicki za prvu pomoc, probaj da npr iznad vozackih vrata jace zaljuljas auto levo-desno (kao simulacija uzduzne neravnine).

Ako krene da kucka, iz mog skromnog iskustva, uglavnom bude stabilizator. Ako nisi siguran, onda potvrda sa stanglom na dizalici :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hocu, samo tek sutra posto sam ga danas ostavio kod yuhice :)

 

Videcu ovde u kraju imaju par trapadzija samo nisam siguran da li menjaju ili samo vrse centriranje. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za sta si se odlucio? Ide komplet projektor ili samo menjas enterijer projektora :) ?

Za centriranje smo takodje pisali iskustva, pa procitaj. 

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Morimoto projektor i sredjivanje farova, za dugo sam uzeo Osram nightbreaker unlimited, za kratko imam Xenon set koji sam skoro uzeo, videcemo kako ce da ispadne :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...