Jump to content
FAS Goran
skile86

Lancia Delta 2.0 MJet

Recommended Posts

Veceras rocker j**e ne vadi :D a Igor u Maretovoj temi cestita Skiletu za Deltu mada je Mare vec naviko. :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

To oni praistorijski imaju 66kw... Ovaj ima 68

U jebote... pa nije ni čudo šta se ne čuje, s obzirom koliko je slab, bolje mu je da bude tiho. :laughing:

Rekoh mu i ja isto

Radi a ne čuje se!

Verovatno bi tako i moj da mu skinem jedno 100ks

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veceras rocker j**e ne vadi :D a Igor u Maretovoj temi cestita Skiletu za Deltu mada je Mare vec naviko. :D :D

 

A ti bi ga vadio? :D

Ma ova tema je trash-talk postala, šta ne vidiš. :laughing:

 

 

 

To oni praistorijski imaju 66kw... Ovaj ima 68

U jebote... pa nije ni čudo šta se ne čuje, s obzirom koliko je slab, bolje mu je da bude tiho. :laughing:

Rekoh mu i ja isto

Radi a ne čuje se!

Verovatno bi tako i moj da mu skinem jedno 100ks

 

 

Ne bi imao ni vibracije, niti bi osetio da ide. :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad vidim da sam se zaj**o za Igora. :D Ipak je u pravoj temi cestitao nego ja us'o preko fona pa mi sve minijaturno. :)

A za dedu nisi nista pogresio, samo nastavi da ga trpas, navik'o je. :D

Sorry za off Skille. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neso, nije ono tvoje reper za svakog stila :D

 

Za onaj tvoj beli reper koristim samo prve 4 brzine. :D:harhar:

 

Ono više nije reper ni za neke kombije

 

A za tvoj reper samo prve tri, ionako imaš nešto što samo pravi buku ispod haube, jer ono se motorom ne može zvati. :D:whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti mislis da je Mici to bitno kad udje u teranje???

:laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da malo osvezim temu jednom stativom.

Sinoc na putu za PA sam morao krpom da brisem stakla koliko su se zamaglila tj koliko se vode skupilo na njima.

Soferku sam delimicno klimom uspeo da odmaglim, ali sa strane i pozadi nije bilo sanse.

Naravno, ono na sta sam posumnjao i jeste u problemu.

Vrlo verovatno je klapna ostala u zatvorenom polozaju.

Capture.jpg

 

Sto bi rekao imenjak u jednoj od tema: "pomoli se Bogu i pocni".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nazalost, jeste.

Izbegao bih rasturanje table, ne toliko zbog finansija, vec zato sto mogu samo da zamislim kako ce to krckati i slicno.

Ako moze da se namesti da stoji uvek otvorena, pomirio bih se sa tim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto bi rekao imenjak u jednoj od tema: "pomoli se Bogu i pocni".

E, jbg, ali upravo tako... Taj motorcic za recirkulaciju je na najgorem mestu, na Stilu je zbog njega morala cela tabla dole. Ne smem da tvrdim 100% ali mislim da je tako i na Nuova Bravo/Delta, posto je to isti q... po tom pitanju.

Problem je sto se kontrola recirkulacije retko koristi i jednostavno zariba motoric. Evo ti jedan Tip pomocu koga sam to uspeo da razradim kod par drugara. Pretpostavljam da i kod tebe mora da se skida oplata kod nogu. Zaroni dole i videces motoric i klapnu. Posto je ostala zaglavljena u zatvorenom polozaju, upali je na dugme na otvoreno (da ne sija LED) i blago kuckaj po motoricu. Kod njih bi jos isprskao kontakt sprejom koliko je to moguce i uspelo je da se povrati u zivot u nekoliko slucajeva. Posle samo pali-gasi dok se ne razradi. Ako sumnjas da ce opet da zariba, mozes i da otvoris klapnu i raskacis konektor. Probaj, nemas sta da izgubis, u suprotnom motorcic mora da se vadi napolje.

I da, resio sam da na skupove ako dolazim, dolazim da odmaram a ne da radim :D .

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sigurno ga displej je*e a sve ostalo radi, prvo cemo njega fino da dostelujemo macolom.

Dolazite veceras?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...