Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

danas na autoputu,vracajuci se sa posla,isprobao tempomat,kakav osecaj,namestio na 100 i desna noga slobodna:thumbsup:,milina,a sad dal ce i potrosnja biti manja,jer je brzina konstantno ista,naravno kad se vozi duze,

Naravno ugradio je RAX 011 clan,tempomat kod mene,svaka cast,posto nije bilo instalacije,morao je novu instalaciju da izvuce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako se neka deonica vozi u ritmu da se ustedi - i moje iskustvo je takvo, nista bez vozaca.

Share this post


Link to post
Share on other sites
21 hours ago, totti said:

Sa tom brzinom si opasnost na putu, nabošće te neki šleper od pozadi emoji3.png

hahaha to sam samo probao prvi put,pd zmaja do iskljucenja za aerodrom

bem li ga i nemora da trosi manje,al znaci,na autoputu da odmoris nogu,zaista vrhunski uredjaj

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
22 hours ago, igor0511 said:

Trošiće više sa tempomatom :) 

:yes:yes

 

Jos je 1.3 stvoren za krstarenja i voznju autoputevima. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, naravno da je stvoren, jes da na tom auto putu  troši više nego neki 1.9—2.0 turbo dizel od 115-240ks, al nema veze :D

Važno je pojačati muziku da ne smara buka motora koji se vrti na 4000rpm... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hocemo skupljamo pare da kupimo Marku p9novo Bravo 1.9jtd? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha Mare ma koji ce ti 1.9 ma imas u Idei,mali ali opasni motor,meni jaci netreba,na autoputu cepam do 140 i to je to nista vise,jesam kad smo isli za karlovce isao sam i 150:thumbsup:,ja uzivam u voznji muse:)

a prava mera za musu je 1.6mjet motor,to bi bilo idealno 

Share this post


Link to post
Share on other sites

haa imao sam ja pre ovoga 1.9:P,al drazi mi je ovaj 1.3:wub:

razmisljam se koje ulje da sipam,dal da kupim seleniu WR, Motul il Castrol u istoj klasi,sta je najbolje i dal bi  stetilo da se promeni druga marka ulja

Share this post


Link to post
Share on other sites

konacno se dokopa kompa,uh 3 luda dana iza mene,prvi dan zaglavio se u blatu,jedva se iscupao,blata po autu i u blatobranima kolko oces,kad sam dosao kuci ,odmah pranje i skidanje blata

drugi dan,a samo da kazem da sam radio neku vikendicu na Savi kod Jakova,blata i bubamara na tone,strasno.busna guma,nisam ni primetio ,kolega video,da zamenimo tocan,prcc nemam kljuca,imam 17,al treba 19,to su oni srafovi sto sam stavljao zbog alufelni i dok mi je drugar doneo kljuc 19 bilo je pola 6 posle podne ,dosao sam kuci i uzeo da konacno menjam ulje,sto sam uradio,kao i filter,prvi put na musi:thumbup:,a odneo tocak kod vulkanizera da se zakrpi,nemere, prvo operi ga,jer je bio pun blata:rant:

i danas konacno oprao tocak odneo kod vulkanizera da se zakrpi i posle sam zamenio tocak u garazi

WP_20161023_004[1].jpg

WP_20161025_007[1].jpg

WP_20161025_003[1].jpg

eto uzeo sam ovo ulje ,kazu da je bolje nego Selenia,a uzeo sam i polir pastu,pa jedan dan da malo ispoliram musu

Edited by silenci

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma testiram je po svim terenima i po blatu i po snegu,ide musa  samo grize

ma filter nafte je menjan zadnji put,ovaj nije pa cu sledeci put,da sam vozio auto kod majstora menjali bi,al ovako ja nebi uzivotu mogao da zamenim filter nafte na musi

a filter vazduha sam menjam,a letos sam ga zamenio,jer uvek pisem sta zamenim na autu i na kojoj kilometrazi

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha ne znam ni ja,plakao bi,ma bas je na nezgodnom mestu

juce sam se malo igrao sa koliko toliko sredjivanjem farbe odnosno poliranjem auta,kupio sam onaj motul,sto je na slici pored ulja,to je kao polir pasta sa voskom

nista specijalno,malo sam skinuo masnocu sa laka,jer posle nanosenja paste na ceo auto,krpa je bas bila prljava,iako sam pre toga baas dobro oprao auto

na kraju sam sa cistom krpom cistio i polirao,sad je bas glatko po autu kad se predje rukom,trebalo je taj proces duze da traje,al mene mrzelo vise,skoro 2 sata sam radio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...