Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

nisam jos menjao,majstor na godisnjem pa kad dodjem vozim na zamenu,a to ce i biti na oko 13 hiljada ima da menjam,a sipam seleniu WR

i juce me zezalo stop svetlo,stalno palilo gresku,ponovo skinuo sve ocistio kontakte osmirglao dobro i malo naspricao wdom, sve vratio na svoje mesto i sad sve radi kako treba

Share this post


Link to post
Share on other sites

i konacno sutra musa ide kod doktora na zamenu delova i pregled,pa videcemo kakvi ce razultati biti. Sinoc na auto putu,kad sam se vracao sa okupljanja,skoro 150 na sat,apsolutni topsped,barem kod mene,al ta brzina je bila na par sekundi,nije musa za tu brzinu

 

WP_20160814_002[1].jpg

Edited by silenci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo 150? Moja idea u sadašnjem stanju ide 161 po gps, tj 165-166 po satu. Planiram da očistim usis, začepim EGR, popravim jednu diznu (koja daje manje goriva), pa ne remap :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mogla je jos,al nisam hteo vise,dosta je to,ja cu morati EGR da ocistim,necu da ga zacepim,a videcu i usis,sto rece ti,da ocistim,ne znam samo dal je komplikovano za skidanje i koliko bi kostalo da se odradi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kum je na doblu 1.3 kod Gorana, izbacio dpf, softverski ugasio egr, izbacio katalizator i valjda cistio usisnu, auto je bas znatno zivnuo....

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sipaj Castrol magnatec 5w30, meni je Alfa bila totalno drugi auto sa tim uljem. Pre toga je bila Selenia 5w40.

Ne bih je vise sipao ni u traktor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

videcu kad budem menjao ulje da mu sipam taj castrol il motul,za koji su mi rekli da je mnogo bolje ulje nego selenia wr,pa videcu

Share this post


Link to post
Share on other sites

konacno danas zamenjeni amortizer zadnji,kao i diskovi napred i plocice

Potpuno druga prica u voznji po nasim divnim drumovima,nema lupkanja i sto raznih zvukova,sad samo mir i tisina unutra,samo motor sto se cuje da prede

Majstor kaze diskovi su mogli jos par hiljada km,a plocice su mogle jos najmanje 7 8 hiljada,pa cu njih ostaviti u rezervi,

Share this post


Link to post
Share on other sites

isao za vikend malo u Hrvatsku,mesto Donji Miholjac ,to je od Osijeka 50 km,a od madjarske granice jedno 4 km,Musa je sjajno obavila svoj posao,bez greske,isao sam preko Sida,pa sam usao u Hr u Tovarniku,na auto putu sam vozio do 130,a posle magistalom i kroz sela,gde je ogranicenje 70 na sat,sto me odusevilo,a van grada 90,sjajno,odusevio sam se,pa jos i dobri putevi tamo.Potrosnja na auto putu je bila oko 5 po bordu,a posle Tovarnika do cilja oko 4.2,tako je bilo otprilike i u povratku

kad sam kretao nazad sipao sam na INi za 150 kuna i osetno bolje gorivo,ne toliko po snazi,vec po potrosnji koja je manja

ovo je obnovljena crkva u selu gde se rodio pokojni patrijah Pavle i crkve ce se zvati po njemu,a selo se zove Kucanci

WP_20160917_013[1].jpg

WP_20160917_009[1].jpg

WP_20160917_006[1].jpg

sad ovih dana da kupim ulje pa da sledece nedelje radim mali servis,presao vec oko 13k od zadnje zamene

Edited by silenci

Share this post


Link to post
Share on other sites

juce sa svadbe u arandjelovcu,ovo slikano i to na brzinu u selu Natalinci ,10 km od Topole

eto za 7 dana zgazio malo preko 1000 km

WP_20160922_001[1].jpg

Edited by silenci

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma nisam resetovao bord  neki dan kad sam sipao u Hrvatskoj na INI pa zato sam i video da je ta kilometraza,negde oko 1100km,sutra i prekosutra ima samo bajs da vozim:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa skoro,eto nisam imao ni pola sata bajs da provozam,al auto sam zato vozio,sto mi iskreno tesko palo,opet guzve po nbg i na gazeli,svaki dan u bilo koje vreme

a doslo i do menjanja ulja,verovatno cu Motul uzeti,pa da vidimo

Share this post


Link to post
Share on other sites

konacno ugradjen tempomat juce,prvi put sam u zivotu koristio tempomat,sinoc sam malo ucio kako se vozi i koristi,bas zanimljiv uredjaj

WP_20161009_002.jpg

WP_20161009_004.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

haa ko zna mozda ga je Sreten vec kupio i poceo sa sredjivanjem,a bruka koliko je dobra ova sedmica,vrhunski,al za ovako nesto treba vise para za odrzavanje,a i registraciju,nedam ja jos musu za sada,jedino da me sreten odvede u kaliforniju,odlicno me sluzi lancia,kakav filing sinoc,skinuo nogu sa gasa,a auto ide i ide,prvi put sam koristio tempomat i osecaj je neobican,dok se ne naviknem

Edited by silenci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...