Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

iako je punto jos tu,nazalost jos ga nisam prodao,svi oce a male pare auto u jako dobrom stanju, dosla je jedna lancia musa i evo vec mesec dana je vozim,vec je bila prosle nedelje na okupljanju,ima je na par slika u temi o redovnim okupljanjima

auto je 2007 godiste,motor je vec dobro poznati 1,3 mjet,a oprema je standardna za ovaj auto

nisam je nesto puno vozio,al za ovo vreme me je auto odusevio i udobnoscu i potrosnjom,ali pre svega izgledom,i spolja i unutra jako lepo izgleda

 

DSCF0285.jpgDSCF0286.jpg

DSCF0289.jpgDSCF0291.jpg

 

i sad mi treba jedna ovakva ratkapna,dal neko ima il gde bi mogao da nadjem,imam 3,a jedna je ratkapna drugacija sa znakom od citroena

 

DSCF0288.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicno izgleda koliko vidim iz Smedereva, sa srecom da se druzite :)

sto se mene tice jedina mana su ovi satici na sredini, ali verujem da se covek vremenom navikne i na to

Share this post


Link to post
Share on other sites

da jeste instrument tabla je na sredini,i ja se jos privikavam na to,al je jako zanimljivo

ovaj auto je u sustini Fiat IDEA ,samo sto su farovi drugaciji i sto su na lanciji upotrebljeni kvalitetniji materijali,a koliko sam citao Fiat Idea je nastala na osnovama Punta,tako da i musa potice od punta :clap:  :thumbsup:

hvala puno drugari

Edited by silenci

Share this post


Link to post
Share on other sites

placena je 4100 eura plus jos 160 eura za prenos i registraciju

nisam nikad bio da malo bolje vidim Ideu,al musa je bas sjajno odradjena u svakom smislu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih jednu takvu voleo da nagovorim roditelje da uzmu :) Prelep primerak i po meni jedan od jako upotrebljivih automobila jer ima sijaset prostora, a nije mnogo velika.

U zdravlju da te služi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad sam nesto gledao, secam se da sam vidjao Ideu jedno vreme u komsiluku i delovala mi je nekako plasticnije, a Musa malo skuplje i spolja i unutra :)

 

a1.jpga2.jpg
b1.jpgb2.jpg
c1.jpgc2.jpg
d1.jpgd2.jpg

 

ako je problem sto su slike u tvojoj temi, neka administracija prebaci gde treba :D 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Komso cestitam na kupovini, i da se lepo vozas :)
Kolega je pre par meseci kupio Ideju sa istim motorom, ok je auto, samo Musa je dosta luksuznija kako iznutra tako i spolja.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

extra lep prelep auto i ja bi pre uzeo lanciju od fiata i sama cenu  startu je jaca kod muse .... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rekoh ti i uživo, dobar autić, praktičan i skok u kvalitetu unutrašnjosti u odnosu na Punto 1.9D. :thumbup:

A, redosled podešavanja opcija na board kompu isti u dlaku kao na Stilu. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Silenci jel ovo Musa Kesedžija?  :harhar:

 

Lepaaaaaa, dugo da te služi!  :cheers:  Daaaaaa časssssssstiiiiiiiiš  :guitar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicna Musa, sto se ratkapne tice idi u KIT. Skupe su im ratkapne ali se kupuju na komad i ima ceo Fiat Lancia asortiman

Jel u Kit Komercu imaju i "male" ratkapne, tj. poklopce za alu felne ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

motorizacija i oblik isti kao i kod Fiat Idea

cak su i instrumenti isti, samo sto Lancia ima daleko lepse detalje u unutrašnjosti i svetlosne grupe izvana

Više nego dovoljno da je izdigne iznad modela Idea po eleganciji, kojeg inače vozim već treću godinu i 40k km bez ikakvih kvarova

 

Čestitke na kupovini i nadam se da će te odlično služiti

Share this post


Link to post
Share on other sites

eee pa hvala drugari,ee da da jeste musa kesedzija koji dere jarca :unworthy:

a loodilo,nisi bio prosle nedelje na okupljanju :harhar:

meni se i Fiat Idea svidja,al ovo mi je bas super naletelo,gledao sam je sigurno mesec dana na placu i kad sam dosao iz kragujevca,gde sam radio,kupio sam je,jer me je u svakom pogledu privukla,a naravno sve sam se raspitao o auto pre nego sto sam ga kupio,a pre 2 meseca mu je uradjen veliki i mali servis i to je radjeno sevisu u surcinu,znam super decka koji ga je radio i kaze da je stvarno super auto

naravno naspram punta je druga prica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sreo sam ona dva geja u crnom audiju A3 pre neki dan  :harhar:  pa mi rekoše da će biti roštilj, gledaću da dođem. A možda i na neko okupljanje do tad, pa da vidim opaku makinu uživo  :smoke:  u svakom slučaju,  u zdravlju da te služi, sviđa mi se autić skroz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ee hvala loodilo puno,pa evo da napisem joj koju rec,posle ,malo vise od mesec dana koliko vozim lanciu,jako sam prezadovoljan autom,jako je dobro ocuvana,sve je na svom mestu,a evo presao sam oko 800 km,sve je vecinom gradska voznja,prosek,sto pise na kompijuteru je 4.5l,sjajno,stvarno malo trosi,a samo na NISu sipam,kod njih je najbolje gorivo

 

DSCF0303-1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

e nisam bio ja,jer sam tada bio na poslu,tek se posle podne provozao po surcinu malo

e sad ,zanima me dal ima ovaj auto partikularni filter,ima neka lampica koje je slicna oznaci za taj filter

citao sam o tome u posebnoj temi,dal svi mjet motori to imaju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bogami lepa ova Musa. :) Do sam sam razmišljao niko je ne vozi pa verovatno nije dobar auto ali eto slika i komentara koji su mi promenili mišljenje. Da te služi još puno km i naravno vreme je da dodaš u garažu drugi auto ali isto tako i da promeniš avatar. :)

 

Srećno s novim autom.  :cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...