Jump to content
FAS Goran
boki

Kamere & presretači

Recommended Posts

sta je ovo? jaje?

inace u smederevu nema kamera, a presretaca ima koliko hocete, posebno ispred idee, autobuske stanice, i u vreme svadbi ispred opstine i crkve. srecom ne pisu kazne, samo traze pare, ali za razliku od ovih vasih, ovi nasi traze dinar dva ili pet. skromno :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zajebavaš? Pogledaj preko bankine upaljenu rotaciju :rolleyes:

 

A ti presretači su još i dobri, ako im daš pare, hoće i da odsviraju po nešto  :guitar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj je mat, baš je upadljiv, iskopah sliku sa ARCS-a

 

IMG_20130523_091446.jpg

 

 

Preleteo me je pre neko veče ovaj na Novosadksom. Ograničenje 60, ja sam išao malo perko 80, a on je sa sve rotacijom prošao duplo brže od mene. Više je ugrozio saobraćaj nego regulisao, ali ajde. I nisam ga video u nastavku puta tako da najverovatnije nikog nije jurio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Limun žuti Megan RS Sport na Ibarskoj kod Art Petrola jurio Bugare u Q7 u petak popodne koji su ludovali i napisao ih finu kaznicu

kod skretanja za Valjevo :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Citam sve postove ovde i nije mi jasno i dalje. Naime, danas su valjda izasli da se suncaju i na putu Subotica-Sombor je bilo tri radara cak!!!

E sad, jedan je bio tronozac, to je ok, kontam da oni kad uslikaju odmah i zaustave, nego mi nije jasno, posto je na drugom u jednom Puntu sedeo na zadnjem sedistu i imao neku skalameriju tamo, sad, ako me je slikao, sto me nije zaustavio? A bio je vec jedan zaustavljen ispred njega.

I drugo pitanje je, koliko tolerisu preko ogranicenja, ako uopste tolerisu? Mislim na onih minimalnih pet do deset km/h. Razresite mi dileme i oslobodite me muka, ako neko zna. Hvala unapred!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opusti se. SVI zaustavljaju. I presretač te zaustavi, pokaže snimak, napiše kaznu, uruči i to je to. Čim te niko nije zaustavio, opusti se.

Kad te kamera snimi onda nema zaustavljanja. Kamera za prekoračenje brzine koje rade ima u Beogradu, ne i na tom putu kojim si ti išao. 

 

Nema tolerancije.

Ali, niko te neće zaustaviti ako je ograničenje 80, a ti ideš 85...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, ovi u kolima ce me zaustaviti da mi uruce kaznu, koliko sam skontao? Cak i presretaci? A kad budem isao u Bg da pazim jer te vase kamere na raskrsnicama slikaju i salju cestitku?

A za ovo danas da ne brinem?

Edited by delakroa

Share this post


Link to post
Share on other sites

skoro, na putu bela crkva - vrsac, skoro na ulazu u vrsac, prav ravan put, asfalt odlican, zaleteo se ja sa nekih ~150, testiram protokomer :D

ogranicenje 80

kad u daljini vidim nekog puntica sa desne strane na jedno 1-2km od mene. kad sam zabo kocnicu :o

stignem do njih, na zadnjem sedistu punta sedi pandur , gleda kroz radar, okrete se, pogleda u mene i obojica kolega se smeju.

smejem se i ja.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato teraš po krivinama a na pravcu strogo ogranjičenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tamo stalno stoje...tako da,pazi se.

Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

ti si mogao u pilote kad si uspeo da snimis radar na 2km :smoke:

samo nisam shvatio jel poenta da ti stilo ide 150 ili kako si zeznuo radar ili ..... :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Limun žuti Megan RS Sport na Ibarskoj kod Art Petrola jurio Bugare u Q7 u petak popodne koji su ludovali i napisao ih finu kaznicu...

 

162_zps91073b16.jpg  164_zpsada50d76.jpg  165_zps5e21d389.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sada fali još neki Lambo da kupe i mogu ljude da navlače kako im se prohte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

5 km/h je tolerancija, najcesce. Svakog koga snime tronoscem moraju i da zaustave.

Tolerancija je valjda ograničenje +10%, tako su namesteni uređaji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sada fali još neki Lambo da kupe i mogu ljude da navlače kako im se prohte.

 

Sto da kupe? Sva vozila koja su oduzeta (kriminal, utaja poreza i sl.) posle pravosnasne presude o oduzimanju, daju se na raspolaganje drzavi. Tako su od skora presretaci bogatiji za jedan Bentley continetal, svetlo metalik plavi, sa kojim ordiniraju duz autoputa kroz Beograd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ona kamera kod Metroa na Novosadskom i dalje za praćenje saobraćaja samo? Ja se danas ubih kočeći jer je semafor iz čista mira prebacio na žuto i nekako sam stao tako da mi je samo zadnji točak ostao iza linije pa sam se onda vratio u rikverc jer nije bilo nikog iza.

Da bude stvar još zanimlijvija žena proleće na čisto crveno pored mene i još priča na telefon :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sreca pa nije bila u tvojoj traci :) , pa da ti Stilo prijavi "New Hardware found, install?", daleko bilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...