Jump to content
FAS Goran
boki

Kamere & presretači

Recommended Posts

Mene pre neko veče iznenadiše kamere u Irigu. Kad se ulazi u Irig iz pravca venca ima kamera kod autoperionice koja gađa ka centru Iriga. Drugarica mi kaže da ima (ili će biti) pre i posle lakat krivine u Irigu i da je u planu 300 kamera za Rumu koje snimaju brzinu

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Mijailović P. said:

Za goste u našemE gradu mala napomena.

Kroz grad i na ulazima/izlazima vodite računa o brzini kretanja.

IMG_20231214_121010.thumb.jpg.a107ea3e44703339c920fecb803055bd.jpg

Kolega upecan a i ja očekujem slično samo reeeed je veliki. :yes

Pošto se uskoro selim u vaš grad sa poslom, dobro mi dođe info!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav braćo...

 

Upravo sam dobio čestitku:stuart:, naime, 18.08.2023. u naseljenom mestu PA u zoni ograničenja 50 km/h na deonici iz pravca Starčeva ka PA (povratak sa posla), vozio 71 km/h....10.000 rsd, ako platim polovinu u roku od osam dana to je to, ne moram da idem u stanicu u PA da se izjašnjavam, itd, itd,....

Sutra plaćam 5.000 rsd i završena priča.:ouch:

Nemam šta da roptim, radar na štekovanom tronošcu ili radar iz nekih bezveze kola, na'vatali me, jbg....nije strašno, nije rđavo, pet somića, idemo dalje, idemo bliže....uzimajmo se u pamet, da se ne ponavlja!:cheers:

 

Pozdrav.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Videh da je postavljen fiksni radar na ulasku u Irig iz smera Iriškog venca, sa dene strane, a nalazi se negde odmah pored ležećeg policajca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh "brate" :) Imate li neki prečišćen spisak? Koji pokriva FG i sve oko FG u krugu od 20 km od podnožja ?

Da znam, kada dodjem biciklom ...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pošto nisam bio od prošle sezone, kako je sada stanje sa radarima ako se iz smera BG za Kopaonik ide preko Kruševca i Brusa ? Mislim, naravno, za deo posle silaska sa auto puta. Ima li mnogo novih ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odgovorih ti na garazi pa ajde i ovde da kopiram... Cesti su presretaci na potezu od Krusevca do Brusa a fiksnih radara ima stalno na uobicajenim mestima pre i posle Krusevca (Lucina, Makresane, Lipovac, Stepos, Razbojna-Zlatari) za dalje ne znam ovo svakodnevno pisu na viber grupi, tako da ih ima samo zavisi koji termin zabodu i iz kog pravca snimaju.

Edited by OMP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Plus još da dodam,kao kruševački zet koji je često u tom kraju,da svi koji nemaju KŠ tablice,a iz BGD su ili severnije od BGD)Vojvodina) imaju 95% šanse da budu zaustavljeni na svakoj policijskog patroli... preko 20 godina iskustva...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@OMP

Hvala i za "ovde", a i "tamo" :) Otprilike imam u glavi lokacije gde su bili (fiksni), ali, na te nazive manjih naselja nisam obraćao pažnju.

Uh, prošlo je vreme kada sam baš uživao vozeći tim putem i opušten stizao do Kopaonika. Nikad nisam tuda baš divljao, ali, baš su došla "zla vremena". Po celoj našoj domovini :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jbg svuda ih ima ja po tim magistralnim putevima uvek pazim i vozim po ogranicenju, event malo preko, nevoljno ali jbg,  pogotovo sad kad ima i presretaca, ajde radari su uvek na fiksnim tackama pa tu pripazis a presretac bas peca na deonici KS - Brus i kako cujem uglavnom svakodnevno je tamo.

Jbt ja zivim na 80km od Kopa a 2-3 puta u zivotu sam bio i to jako davno :) realno ne volim ni zimu ni planinu a sve se kanim da odem na dan pa nikako, moracu neki vikend da zapalim na dan malo dete da izvedem na sneg

Edited by OMP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...