Jump to content
FAS Goran
boki

Kamere & presretači

Recommended Posts

Može i pismom da se izjasni,meni se to jednom desilo,komšija mi advokat pa me uputio

Ima neka forma u pisanju koja mora da se zadovolji i to je to( ono dana tog i tog na putu tom i tom,vozilom tim i tim,redistraka tablica ta i ta,vozio sam brzinom tom i tom i zaustavili su me i ovim potvrđujem da sam ja upravljao vozilom i tako to

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da možeš sigurno. Znam slučajeve gde su kazne slali i preko Vibera :) Sve je moguće ako su raspoloženi da izađu u susret.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitah drugara koji radi u SUPu (ali u UE), kaze da moze i pismenim putem da se izjasni samo sto potpis treba da bude overen kod notara. Bolje i to nego ponovo ici do Prijepolja.

 

Mada sto kazu kolege, bolje proveriti sa njima direktno za svaki slucaj.

 

Inace, policija iz Prijepolja je poznata po netoleranciji na bilo sta, tako da od Bistrice do granice sa CG vozim strogo po ogranicenju :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nazvao, pitao, može pismom. 

I dalje smatram da je malo nazadno da to sve ne mogu da završim u najbližoj policijskoj stanici. Svi su umreženi

Da dodam da na pismu stoji uručiti lično a mene sačekalo u sandučetu... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam baš pričao sa dvoje ljudi koji su dobili kazne sa kamera za prosečnu brzinu na autoputu. Dobijali su iz više mesta iz Srbije u zavisnosti gde se koja kamera nalazi. Svaki put su zvali broj koji piše na obaveštenju pa su im slali sliku uplatnice na Viber. Usmeno se izjasniš da si ti upravljao vozilom i da želiš da ti pošalju uplatnicu elektronski. E sad verovatno su se ovi sa autoputa malo izveštili da bi skratili administraciju. Zamoli ih da ti pošalju na telefon.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 8/9/2023 at 11:55 AM, darkman14 said:

...

Da dodam da na pismu stoji uručiti lično a mene sačekalo u sandučetu... 

 

Mene neki dan sačekalo na stolu u kancelariji     :mail:

 

Stvarno nisam mogao da verujem kad sam video...   :rant:    prvi put ikada mi se to desilo i nikada, ikada nisam čuo od nekoga da je to moguće   :rtfm:

 

 

Pazi, poziv koji mora da se uruči lično poslali na adresu ustanove, primljeno na pisarnici, pa preko kurira ostavljeno na stolu u mojoj kancelariji. Mogao sam samo da ga nonšalantno zafrljačim u kantu (ili nisam ? ) ali me kopkalo šta je   :wallbash:

Edited by PremieRacing

Share this post


Link to post
Share on other sites

@PremieRacing I sta je? :P

 

A mislim, na kraju se svede bosti se sa rogatim...
Nastavak one moje sage je da sam poslao kod notara overenu izjavu da sam vozio i to post expressom (skuplje, sigurnije...).

Zove me postar iz Prijepolja i kaze E reci mi, mozes li opet poslati, mi smo negde zagubili sta si poslao. Dal je predato saobracajnoj policiji ili ne, negde je izgubljeno. 
Ali smo se dogovorili da on ode i kaze samo da mi posalju kaznu posto je PP malo i svi se znaju. 

I sad, slusam coveka, ne znam dal da se smejem ili placem... 
 

Niti mozes ista da bi ih naucio pameti, da se opeku malo... Uvek sebi na stetu, sta god uradio.

Share this post


Link to post
Share on other sites
 
Mene neki dan sačekalo na stolu u kancelariji     :mail:
 
Stvarno nisam mogao da verujem kad sam video...   :rant:    prvi put ikada mi se to desilo i nikada, ikada nisam čuo od nekoga da je to moguće   :rtfm:
 
 
Pazi, poziv koji mora da se uruči lično poslali na adresu ustanove, primljeno na pisarnici, pa preko kurira ostavljeno na stolu u mojoj kancelariji. Mogao sam samo da ga nonšalantno zafrljačim u kantu (ili nisam ? ) ali me kopkalo šta je   :wallbash:
Verovao ili ne, dešava se i to sve češće, da uruče u firmu.
Elem, uglavnom ako ti dođu na adresu i ne nađu te, onda na firmu ili oglasni tablu u sudu, jer se i to vodi kao da su ti uručili.

Послато са 2203129G помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 minutes ago, Milutinac said:

Nije moja nadleznos` :D ali mogu da pogledam... :D

 

E, mnogo sam ja nešto često kod tebe tj. 'tvojih'... Zvaću te da pogledaš iako nisi ginekolog samo kad bude baš ozbiljno  :lol:   Ove trivijalije rešavam sam  :wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakva je situacija sada sa radarima, jel mora da zaustavi da bi se pisala kazna ili ne. Vidim nekoga je zaustavio. Na kraju Pupina snimaju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mora :)
Stigne ti na adresu da potvrdis da si ti vozio ili ako nisi da dodjes sa tim koji je vozio. 

I posle stigne kazna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koje je ograničenjenje pre petlje za Zrenjanin. Jel su podizali nešto?

Ja se ipak nadam da je neki stariji tip inače stotinak ljudi ima da se naplaća

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na toj obilaznici od Pupina, u 80% slučajeva stoji radar na petlji Borča-Zrenjanin gore na nadvožnjaku i uglavnom zaustavljaju. Obično svi, koji znaju, na poslednjem "brežuljku" pred petlju usporimo na 80 i onda lagano. Uglavnom zaustavljaju ove u teškom prekršaju tipa 100-120+.

Послато са 2203129G помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ako je 80 onda sam miran u smislu da neće biti velika kazna :lol:

 

ja retko idem tuda pa ni ne znam

 

 

Edited by dj90

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...