Jump to content
FAS Goran
Bibi

Fiat 500L - krađa ratkapni

Recommended Posts

Pogledao sam sada neki cenovnik dodatne opreme za 500L. Ipak nisam bio u pravu u prethodnom postu.

25 eur je jedan poklopac po tom cenovniku.

Evo link za skidanje cenovnika:

http://www.fiat500l.rs/cenovnik/Fiat-500L-cenovnik-dodatna-oprema.pdf

Edited by TheCityAndTheStars

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala City. Ne znam šta mi je činiti, kao da sam 100 evra stavio na ulicu u nadi da ih niko neće uzeti. Mada nečim one rupe na točkovima moram zatvoriti onako mi je odvratno.


 

Pozdrav, Goran

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni su pokusali da ukradu ispred kuce. Bile su pricvrscene sa plasticnim vezicama...verovatno su se naslonili jace na auto ili sta god...echo madafaka alarm se oglasio, Excalibur!! Pistao mi privezak u sobi, ja izlecem kao manijak i zaticem ih sve na mestu ali bez vezice jedna......
Sve lopove bih ja na stap pa ko u Ive Andrica, Na Drini cuprija x)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav.

Prvo informacija da je cena ratkapni / čepova za Trekinga 2025din. po komadu u AK Kompresor i ko ima njihovu karticu lojalnosti dodatnih -5%.

E sad, mene interesuje kada budem kupio čepove (neke ću da kupim sigurno, ne mogu da ga gledam onako krnjavog) treba li da nešto posebno čistim zonu sa zavrtnjevima, to se sve zaprljalo od ovih kiša. Palo mi je na pamet da poprskam sa WD-40 pre nego što zatvorim sa čepovima. Šta mislite?

Pozdrav,

Goran

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema potrebe,razlice ti se po felni samo,operi auto pre monitranja i to je to. Ako peres sam,sunjderom i vodom lepo isperi,ili zamoli ove u perionici da puskom isteraju prljavstinu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I onda nam se smeju kad stignemo u Bg i prvo sto uradimo-poskidamo te cepove sa felni na trekkingu......Ruke da im polomis :popo:

i treba tako, uvek ih skidajte... meni su u poslednjih godinu i po dana 2 puta obili auto i uzeli radio, sad sam kupio polovni jeftini i uvek ga nosim sa sobom, nije mi tesko ! mamicu im lopovsku !!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije ni to rešenje za poklopcima..koja je poenta u lepim ratkapnama/poklopcima ako stoje u garaži i stavljaju se kada se ide na svadbu.  Ja se nekad tako zanesem pa se posle zapitam ko je koga kupio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije ni to rešenje za poklopcima..koja je poenta u lepim ratkapnama/poklopcima ako stoje u garaži i stavljaju se kada se ide na svadbu.  Ja se nekad tako zanesem pa se posle zapitam ko je koga kupio.

Pitaj kolegu Ivana koja je poenta.2 puta skidali...

Drzati poklopce na alu felnama bez neke zastite je kao da si bacio 30-40 e na ulicu.

Pa ono,mozda neko ne vidi pa nece uzeti.

 

Ti imas dvoriste garazu pa ti je ok.A da drzis auto svako vece na nekom parkingu mislim da bi brzo shvatio poentu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@beli video sam sajt, mislim da su baš preterali sa cenama bez obzira što je nov model u pitanju.

 

@Dante ja ih onda jednostavno ne bih držao na kolima. Ne treba mi to u životu da parkiram auto i onda vadim šrafciger i skidam ratkapne pa posle montiram kada se vratim i slično. Malo se gubi tu prava poenta vozila koja je da te preveze sa jednog mesta na drugo i vozilo postaje nešto nad čim strepiš i šta služi za pokazivanje samo u specijalnim prilikama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima 80 pozitivnih ocena i nijednu negatvinu, ne verujem da je neki prevarant, a sa druge strane opet je stvarno neverovatno niska cena. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj se pojavljuje na svakih desetak dana, valjda kako skine nekome! Cena je neverovatna, podsecam set novih 18000 din. Pa kako da nisu sve pozitivne kad zaobidjes moral i kupis od ovog lopova za cenu manju i od novih imitacija (2500 din)!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...