Jump to content
FAS Goran
Bibi

Fiat 500L - krađa ratkapni

Recommended Posts

Postoje vezice sa ulivenom metalnom zicom, kao i metalnim delom koji zakljucava vezicu... Dosta se teze sece, mozda da pokusate sa tim!

Mislim da imaju da se nabave u bolje snadbevenijim radnjama sa elektro opremom, da ih ne reklamiram...

Naravno + obelezavanje sa unutrasnje strane ratkapne!

Edited by Igor Novakovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno ne znam gde bih ubacila ovaj post, a mislim da je krajnje besmisleno da otvaram novu temu, Elem, danas sam videla da mi je na parkingu (opet ja na otvorenom parkingu, iako sam sebi obecala da vise necu tu ostavljati kola!!) neko ukrao onaj znak "fiat" napred.  :2guns: To je nalepnica, nije strasno, ali ne znam da li mogu negde ovako da je nadjem, da ne idem do servisa...Inace, uopste mi nije jasno zasto je to neko uradio, sta ce mu?!?!  :popo:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovatno jer i njemu fali? Ili ti neko zna registraciju i ne voli te. Iil samo deca skupljaju znake jer im je zanimljivo..

Naruči kod opasnoggusara. Ima sve što ti treba za smešne pare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da samo sto mislim da je precnik znaka na ficku veci nego na puntu ili bravu. Izmeri i javi se gusaru. Nije to skupo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno ne znam gde bih ubacila ovaj post, a mislim da je krajnje besmisleno da otvaram novu temu

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/37489-kra%C4%91a/

 

Petrova tema (3D stikeri i nalepnice):

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/47933-3d-auto-stikeri-i-nalepnice-za-felne-prednje-zadnje-znakove/

Iz licnog iskustva, mnogo bolje i jeftinije nego kupiti nov (cak i originalan znak). A uz malo maste moze da se napravi bilo kakva custom varijanta, ako neko hoce i to.

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako na ovom forumu postoji neki Gagi koji ima moj broj,neka objasni gospodji kojoj je taj isti broj dao da ja nisam lopov,ne radim sa lopovima,ne prodajem kradene stvari i nikakve veze nemam sa tim. Ako sam nekad nekome izasao u susret i uputio ih gde mogu naci neke stvari jeftinije nego u servisu,ne znaci da sam u mogucnosti da gospodji vratim njene ukradene 2 alu felne sa novim Sava zimskim gumama u pola cene!

Share this post


Link to post
Share on other sites

O Boze!?!? Kubura pa ti jos mozes i da gadno naj.bes pomazuci drugima!!!

Edited by erdelja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probudio me tel,nepoznat broj,prica o nekom Gagiju,felne gume,cena,delovi,500L,na kraju kaze ako vi znate ko je ove moje ukrao pa da mi to vrati,platicu pola cene! Sledece sto sam ocekivao je patrola na vratima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mater im j.... lopovsku....odose i moje danas u sred bela dana (13h) na parkingu iza Park City-a u Novom Sadu...

 

Sad dal kupiti nove ili maznuti nekom nesretniku :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bibi ... sto ljudi sto cudi, neko ih zove ratkapne, neko poklopci, neko jednostavno kaze one plastike ... zato se ne razumemo, ali ne vidim sto ti je tesko da kazes sta ti fali ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ideja kako da zastitimo ratkapne, koje se navlače. Reko ime teme samo govori

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...