Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Euroauto info

Recommended Posts

Moram da vas "pohvalim" za radno vreme subotom. :thumbdown:

Zamalo vam nisam iscupao kvaku u V. Stepe  u 14:15 :harhar:

 

P.S. a u Kit Commercu guzva do vrata  :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

zar ne rade oni do 14h? Barem zemunska prodavnica tako

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzeo sam termostat Vernet  kod vas pre mesec dana za moj Punto mk1 1.2 1998. godište i opet ne drži temperaturu kako treba. BTW imate li letve volana?

Poštovani,

 

Ako imate reklamaciju na termostat, slobodno ga vratite - vratićemo Vam novac. EuroAuto radi sa ozbiljnim dobavljačima koji stoje iza svojih proizvoda. Naravno, to ne znači da nikada nema reklamacija, ali ponavljam - kod nas nije problem ostvariti pravo na reklamaciju ukoliko je opravdana.

 

Letve volana, na žalost, nemamo.

 

Pozdrav,

 

EuroAuto

Moram da vas "pohvalim" za radno vreme subotom. :thumbdown:

Zamalo vam nisam iscupao kvaku u V. Stepe  u 14:15 :harhar:

 

P.S. a u Kit Commercu guzva do vrata  :smoke:

Poštovani,

 

Naše radno vreme subotom je do 14:00.

 

Pozdrav,

 

EuroAuto

Zanima me sta imate u ponudi od pradnjih plococa za Fiat Cromu

88 kw 2007 god ?

Pozdrav

Poštovani,

 

Od prednjih pločica za pomenuti automobil imamo u ponudi:

 

Icer - 3,396 dinara

Delphi - 4,123 dinara

Brembo - 7,247 dinara,

 

Pozdrav,

 

EuroAuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koje grejace imate i po koji ceni za stilo 1.9JTD 2002 85KW.

Poštovani,

 

U ponudi trenutno imamo:

Denso - 1005 dinara po komadu

NGK - 1304 dinara po komadu

Delphi - 1685 dinara po komadu

 

Pozdrav,

 

EuroAuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav.

Da li imate termostat za Punto 1.2 16v 59kw 2004god. koje marke i cena?

Hvala.

Poštovani,

 

Imamo ga u Vernet-u, cena je 760 dinara.

 

Pozdrav,

 

EuroAuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Uzeo sam termostat Vernet  kod vas pre mesec dana za moj Punto mk1 1.2 1998. godište i opet ne drži temperaturu kako treba. BTW imate li letve volana?

Poštovani,

 

Ako imate reklamaciju na termostat, slobodno ga vratite - vratićemo Vam novac. EuroAuto radi sa ozbiljnim dobavljačima koji stoje iza svojih proizvoda. Naravno, to ne znači da nikada nema reklamacija, ali ponavljam - kod nas nije problem ostvariti pravo na reklamaciju ukoliko je opravdana.

 

Letve volana, na žalost, nemamo.

 

Pozdrav,

 

EuroAuto

Ne mora novac, dajte mi samo drugi termostat ako nije problem. Koji vam je prvi radni dan posle nove godine? Uzeo sam na Karaburmi, pretpostavljam da tamo vršim i reklamaciju?

Edited by sErGiO-AR

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Uzeo sam termostat Vernet  kod vas pre mesec dana za moj Punto mk1 1.2 1998. godište i opet ne drži temperaturu kako treba. BTW imate li letve volana?

Poštovani,

 

Ako imate reklamaciju na termostat, slobodno ga vratite - vratićemo Vam novac. EuroAuto radi sa ozbiljnim dobavljačima koji stoje iza svojih proizvoda. Naravno, to ne znači da nikada nema reklamacija, ali ponavljam - kod nas nije problem ostvariti pravo na reklamaciju ukoliko je opravdana.

 

Letve volana, na žalost, nemamo.

 

Pozdrav,

 

EuroAuto

Ne mora novac, dajte mi samo drugi termostat ako nije problem. Koji vam je prvi radni dan posle nove godine? Uzeo sam na Karaburmi, pretpostavljam da tamo vršim i reklamaciju?

 

Poštovani,

 

EuroAuto će raditi 02. i 03. Januara od 08-14 h. Nakon toga, radimo uobičajeno, osim 07. januara.

Slobodno se javite Karaburmi, imamo ga tamo na stanju.

 

Pozdrav,

 

EuroAuto

Imate li amortizer petih vrata za Fabiju karavan 2005god? 

 

Oba mi trebaju... 

Poštovani,

 

Imamo u Mionroe-u, cena je 1,042 dinara, a mislim da će od nove godine biti i nešto povoljnije, korigujemo cene na dole .

 

Pozdrav,

 

EuroAuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovani, interesuju me sledeci delovi:

 

Za stilo 1.9 jtd 85kw, 2005 godiste, karavan

 

-lezaj poluosovine

-prednje plocice

-zadnji diskovi

-zadnje plocice

-zadnji amortizeri, po mogucnosti da nisu monroe

-plasticna cev usisa

-crevo za gorivo od filtera goriva ( to je ono koje sa filtera izlazi ka napred pa ima koleno, ne znam tacno kako se zove )

-pletenica auspuha

-prednje solje amortizera

-termostat (original?)

 

Uzeo bih malo kvalitetnije delove da ne razmisljam, dakle skf, brembo, delphi...

 

hvala unapred!

Edited by n3mke

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

 

Uzeo sam termostat Vernet  kod vas pre mesec dana za moj Punto mk1 1.2 1998. godište i opet ne drži temperaturu kako treba. BTW imate li letve volana?

Poštovani,

 

Ako imate reklamaciju na termostat, slobodno ga vratite - vratićemo Vam novac. EuroAuto radi sa ozbiljnim dobavljačima koji stoje iza svojih proizvoda. Naravno, to ne znači da nikada nema reklamacija, ali ponavljam - kod nas nije problem ostvariti pravo na reklamaciju ukoliko je opravdana.

 

Letve volana, na žalost, nemamo.

 

Pozdrav,

 

EuroAuto

Ne mora novac, dajte mi samo drugi termostat ako nije problem. Koji vam je prvi radni dan posle nove godine? Uzeo sam na Karaburmi, pretpostavljam da tamo vršim i reklamaciju?

 

Poštovani,

 

EuroAuto će raditi 02. i 03. Januara od 08-14 h. Nakon toga, radimo uobičajeno, osim 07. januara.

Slobodno se javite Karaburmi, imamo ga tamo na stanju.

 

Pozdrav,

 

EuroAuto

 

Pohvala za Euroauto, zamenili su mi danas termostat bez reči. Znam da bi trebalo da je to normalno ali svi dobro znamo kako domaći trgovci znaju da nas zavlače kad je garancija u pitanju. Euroauto nije jedan od tih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanima me sta imate u ponudi od akumulatora 44/45Ah, desni +, ako nije problem da napisete koje marke imate,startnu struju, dimenzije, cenu i koje su garancije.Meni treba za punta klasika 1.2 8v. Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Interesuje me cena za prednje opruge amortizer, prednji i zadnji amortizeri kao i šolje amortizera za fiat stilo 1,9jtd 3 vrata, 2003god 85kw.

Poštovani,

 

Pre svega, izvinjenje zbog kašnjenja u odgovoru, pre svega zbog velikog broja obaveza u firmi u ovo doba godine.

 

Prednji amortizeri

 

Monroe original - 2 godine garancije - 5,042 dinara/komadu

Monroe Reflex - 3 godine garancije - 5,732 dinara po komadu

 

Zadnji amortizeri

 

Monroe Original - 2 godine garancije - 4,146 dinara po komadu

Monroe Reflex - 3 godine garancije - 5,029 dinara po komadu

 

Šolje amortizera

 

Monroe - 3,500 dinara po komadu

 

Prednje opruge

 

Kilen - 2,950 dinara po komadu

Monroe - 3,252 dinara po komadu

 

Pozdrav,

 

EuroAuto

Postovani, interesuju me sledeci delovi:

 

Za stilo 1.9 jtd 85kw, 2005 godiste, karavan

 

-lezaj poluosovine

-prednje plocice

-zadnji diskovi

-zadnje plocice

-zadnji amortizeri, po mogucnosti da nisu monroe

-plasticna cev usisa

-crevo za gorivo od filtera goriva ( to je ono koje sa filtera izlazi ka napred pa ima koleno, ne znam tacno kako se zove )

-pletenica auspuha

-prednje solje amortizera

-termostat (original?)

 

Uzeo bih malo kvalitetnije delove da ne razmisljam, dakle skf, brembo, delphi...

 

hvala unapred!

Poštovani,

 

i vama se izvinjavam zbog kašnjenja u odgovoru.

 

Ležaj poluosovine - nemamo.

 

Prednje pločice

 

Delphi - 2,670

Brembo - 3,350

 

Zadnje pločice

 

Delphi - 2,035 dinara

Brembo - 3,729 dinara (trenutno nemamo)

 

Zadnji Diskovi

 

Delphi - 3,634 dinara / par

Brembo - 4,518 dinara za par (trenutno nemamo)

 

Amortizeri i šolje - EuroAuto za sada radi isključivo Monroe - imate navedene cene u mom prethodnom postu.

 

Usisna cev - nemamo.

 

Creva za gorivo prodajemo na metar - cene se kreću od 280 - 470 dinara/metru, u zavisnosti od prečnika creva.

 

Termostat - 4,718 dinara - Vernet.

 

Pozdrav,

 

EuroAuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanima me sta imate u ponudi od akumulatora 44/45Ah, desni +, ako nije problem da napisete koje marke imate,startnu struju, dimenzije, cenu i koje su garancije.Meni treba za punta klasika 1.2 8v. Hvala

Mene ste preskocili

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mora da ih je zablentavila skakačica. I mene obraduje kad je vidim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Zanima me sta imate u ponudi od akumulatora 44/45Ah, desni +, ako nije problem da napisete koje marke imate,startnu struju, dimenzije, cenu i koje su garancije.Meni treba za punta klasika 1.2 8v. Hvala

Mene ste preskocili

 

Poštovani,

 

Izvinjavam se, skakačica je kriva definitivno - gledao, gledao i zaboravio zašto sam uopšte na ovom forumu :) .

Šalu na stranu, EuroAuto ima u ponudi akumulatore Italijanskog proizvodjača FIAM. Imamo 2 vrste - Titanium i Titanium Plus.

 

Običan Titanium imamo u 44Ah sa izlaznom snagom od 360 A - 5,280 dinara, i 45Ah sa snagom od 45Ah - 5,280 dinara takodje.

 

Titanium plus imamo od 45 Ah, sa izlaynom snagom od 390 A - 6,370 dinara. Kolege kažu da je ovaj odgovarajući (original?) i da se tačno uklapa u kućište za Punta,

 

Garancije su 24 na titanium i 40 meseci na Titanium plus.

 

Pozdrav,

 

EuroAuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo jednog posta i bez pitanja:

 

Monroe Amortizeri za Fiat Punto II

 

Prednji - 4.207 dinara (cena pre godinu dana je bila 4.339 dinara)

Zadnji - 2.818 dinara ( cena pre godinu dana je bila 2.987 dinara)

 

By The way, posto smo mi uvoznici, nase cene zavise od kursa - kurs dinara prema Evru je sada oko 122 dinara, a prosle godine je bio 116.

 

Sve u svemu, htedoh reci da su cene nize realno za oko 8% kod prednjih, i za 10% kod zadnjih.

 

Eto, malo samoreklame :) .

 

Pozdrav,

 

EuroAuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za Stilo 1.9jtd 85kw cene samo zubcastog i samo pk kaisa bez lezajeva i spanera?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovani,

 

Da li imate u NS, retrovizor (vozacev, levi, 3 vrata) za Punta 2, 1,2 16v Sporting, 2001. godiste? Cena?

 

Hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...