Jump to content
FAS Goran
bojan dim.

Fiat 500L - iskustva vlasnika, kupovina, saveti

Recommended Posts

Vlasnik autokuce mi je rekao da se sad proizvodi serija 2, da su sedista za nekih 2cm duza i da su sa strane ona korita malo vise podignuta... Videcemo kad stigne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Plavi sa belim krovom (kao sa bilboarda).

 

Zar je rok 30 dana, nama su davali 90 ... slatka muka!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je bio rok 60 dana.

 

Ne vidim šta bi dobio belim krovom na ovako svetloj boji. Suviše je mali kontrast.

 

Sedišta jesu produžena, pisao je Kubura o tome.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je trekking. Imajte u vidu da su ovo kompjuterske slike. Metalik plava vuce vise na ljubicasto i to nije to kao na ovoj slici (video sam uzivo).

 

@acikota Ne bi trebalo da izgubi nista na snazi zbog sekvent plina ako se sve lepo usteluje, a narocito kod ovog sto ima fabricki plin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saglasan, mada sam ubeđen da mu nabolje stoje tamnije boje jer hrom dođe do izražaja.

 

Bas tako.Moj favorit:

 

url.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako god, samo da bude dvobojan, ako hoćeš da bude max. atraktivan

cxcv1207.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih mu stavila crni krov...Sto rece Pajo-suvise je mali kontrast na toj svetloj boji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drago mi je sto sam vas pokrenuo :) Ipak je skupa doplata za bikolore, ali ce svakako pasti folija, dal' pre ili posle, videcemo... Polako bre, auto je jos uvek u 0-oj fazi

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam za crni krov. Biće celina sa crnim stubovima i lep kontrast sa svetlim limom.

Razmišljam o toj svetlo plavoj. Potpuno je starinska, sličnu su nekada davno imali fiće i ekipa.

Razumem boju, potpuno se uklapa sa retro dizajnom, ali ne bi bila moj izbor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego,kakva mu je potrošnja na papiru: benzin/gas, grad/put/kombinovano ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj belu, dosadna je (enterijer)... Meni je izgledala mocno spolja, hteo da je uzmem, trebao da doplatim.... Odustao, navikao sam se za crvenu i prezadovoljan sam, beli vise nije mocan :) ja ne mogu da docekam da vidim onu tamno plavu (treking sa reklame) na obicnom L-u uzivo... Video sam je pre neki dan daleko na sleperu blizu AK Kole ali sam zurio... Crvena i tamno plava su boje za L-a, beli krov uz crveni, plavi moze i da ostane plavi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego,kakva mu je potrošnja na papiru: benzin/gas, grad/put/kombinovano ?

 

 

5ooL 1.4 16v T-jet 120 hp

 

max power @ 5000

max torque 215 @ 2500

 

acceleration 0‐100 km/h (s) 10.2/10.6 lpg

 

Top speed (km/h) 189/189 lpg

 

FUEL CONSUMPTION

 

urban:9.1/11.7 lpg

combined:6.9/8.9 lpg

extra urban:5.6/7.2 lpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu da nadjem na netu sliku, ali ima jedan u Kragujevcu tamno crveni (trula visnja) metalik sa crnim krovom, ubija. Ta kombinacija i zuta treking su mi najlepse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogledao sam prilog koji je uradio RTS i u šoku sam pošto sam auto(500l Level UP 1.4) poručio  16.04. koristeći akciju za beskamatni kredit. Ali je gora stvar što sam prodao svoj auto Z10 da bih dao za učešće, a kako sam razumeo mogao bi da na tržišnu cenu dobijem od FIATA još 1500 € i da nakon toga za ostatak duga uzmem beskamatni kredit. Ukratko ostao sam kratak 1500 €. :thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda bolje nemoj da računaš koliko si ostao kratak da si Z10 prodao za keš i kupio juga od 20+ godina koji bi zamenio za popust od 2500 eur.

Kada se samo setim prozivki ovde na forumu od pre godinu, dve.. kako se državne pare troše na tadašnju subvenciju.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja razmišljam o opciji da dam Fiat Stila, ili možda da kupim nekog drndavog jugića i odnesem ga tamo, nego im nešto ne verujem da će juga da cene 2500 evra, čini mi se da pročitah da je "do 2500 evra", a oni mogu da kažu da to vredi i 250 evra. Na koliko godina se uzima kredit, kolika je mesečna rata, oko 115-135 evra?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...