Jump to content
FAS Goran
Kuvalja

Stilo mjet 140hp Abarth

Recommended Posts

Perfektan!  :unworthy:

P.S. Ofarbaj mu lajsne na prednjem braniku u boju auta. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da branik je u planu da se odradi, ali mi se nigde ne zuri, bice vremena za to, sada se trenutno skupljaju pare za veliki servis i kocnice, tj danas su mi stigle komplet kocnice pa se ceka subota da se odradi, uzeo sam sve brembo sem zadnjih diskova posto ih nije bilo pa sam zadnje diskove uzeo ferodo, evo i koja slicica. 

 

IMG_20130514_175308.jpg  IMG_20130514_175247.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde si uzimao brembo i koliko je, posto i mene ceka zamena? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa provozao me Nesa pre neki dan u njegovom, a on ima zadnje kocnice brembo, i ja se odusevio kako kopa auto, reko sad cu i ja moju guju da osvezim, samo steta sto nisam nasao da i zadnji diskovi budu u istom brendu, ali nema veze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj' pa kad ih malo razradis i izvozas, napisi utiske u odgovarajucoj temi. Jesenas kada sam menjao prednje diskove i plocice, izbacio sam na kraju Brembo iz kombinacije i izbor sveo na ATE i original fabricke. Na kraju uzeo kod Boleta oridjidji, prezadovoljan, pisao sam vec, da ne smaram ovde.

Pa napisi neku recenicu kad se slegnu utisci, bas me zivo zanima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno, sad prvo cekam vikend da ih montiram. Video sam da si ti zadovoljan sa tim originalnim, i zbog tebe sam hteo i ja da uzmem, i narucivao preko boleta, medjutim na kraju nije mogao da mi nabavi tako da sam se odlucio za ovo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel može da se zna koliko izađe ceo komplet? Mada verujem da Brembo mora da bude dosta skuplji od Valea i ostalih lowcost marki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i jeste skuplji ali posto je ovo islo preko neke kombinacije izaslo je odprilike kao i valeo. Ne bi o tome ovako javno, ne zbog mene. Imas pm.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo malo da osvezim temu, jedna slikica iz Kamenice i tri sa radne akcije u Batajnici, posle postavljanja senzora. Malo se stilici druzili

 

IMG_20130527_133030.jpg  IMG_20130614_190145.jpg  IMG_20130614_190218.jpg  IMG_20130614_190305.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko god ga gurali sa strane vidi se koji je Stilo najlepši.

Za vreme radne akcije iskoristio sam priliku i pregledao Stilo. Krenem od boje, odlična boja koja mu savršeno čuči. Enterijer očuvan (ko da je juče izašao iz pogona) kojim dominira navigacija u boji. U vožnji se vidi šta je kupio, auto povlači ko blesav, nema neprijatnih zvukova, klaparanja , lupanje trapova i sl. Utegnut auto. 

Pa i na slikama sa oglasa se videlo da je auto odličan.

Pozdrav Batajničkoj ekipi, proveo sam lepo vreme radeći i družeći sa vama.  :unworthy:  :unworthy:  :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stilo je kao nov. Ja svima pričam da nisam video novijeg Stila od ovog. Čak sam i mislio da nema navigacije koja je bez izbušenih dugmića dok ovog nisam video  :laughing:

O povlačenju sam već rekao, čak se oseti razlika i pri laganoj vožnji kad ubrzava.

A što se druženja tiče i meni je bilo jako lepo, moraćemo da ponovimo ali kao što Ivan kaže bez postavljanja senzora

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo vatra, dim i meso dolaze u obzir.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može i vino, neće biti nikakav problem :) Još par ljudi da pozovemo, dovedemo devojke, stavimo suncobrane i stolice i uživamo :)

Edited by igor0511

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napraviste u Batajnici veći skup nego mi u Kg-u   :turned:  Šteta pa ne vidoh mašinu kada je bila poseta FAS-u, ali od početka malo pre kupovine je bila moj favorit... Jedino sam Ivanovog video uživo i mogu reći da boljeg i sređenijeg karavana nisam imao prilike da vidim :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala Sikter. Kad budeš ovog video ima samo jezik da ti ispadne. Retko lep.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U al mi nahvaliste auto, sad mi malo neprijatno. U svakom slucaju hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ga nisam video uzivo ali sa slika,komentara i Igorove price zamisljam novog novcijatog stila :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igorove price zamisljam novog novcijatog stila :)

 

I ja iz te price :) Procitam nesto ovde na forumu pa odem do auta da proverim da li je to bas tako.

 

kuvalja, ja da sam na tvom mestu pocrveneo bih :lol:

budi srecan, imas cime i da se pohvalis!

Crvenim druze. salu na stranu zadovoljan sam kompletnim autom, ali ipak je to daleko od savrsenog ipak on ima 8 godina iza sebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

NIsta ti to ne valja buraz :D



A to kad bude, vatra dim meso vino pivo rakija........slobodno rokne neki sms, nije mi daleko nica....batajNica :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nica je uvek blizu odakle god da se dolazi  :harhar:  Sto se tice tih vatrica i dimova ....paaa ja sa tim nemam bas nista posto zivim u zgradi pa je to totalno ne izvodljivo, to ce te morati da vidite sa Igorom.

 

@Nidzo nije to nista, da vidis tek kad se upali ventilacija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...