Jump to content
FAS Goran
Kuvalja

Stilo mjet 140hp Abarth

Recommended Posts

Ode sisotres, ali vratice se opet, ovo se malo hvalim sa abarth znackicom i prelepim stilovim stopovima, dacu autorska prava da Nesa iskoristi moju sliku za avatar, samo nek prepravi u sivu boju :p

@Dovla mislim da je to taj posto je rekao u temi za kupovinu da je trebao da ode da vidi i njega

@kolega.Jankovic to nije kuka to su dva nivoa parking senzora dual parking sistem :p , idem na teren ujutru pa kad se vratim za 6-7 dana skidam kuku, nisam imao nikako prilike ovih dana lose je vreme, a i zeleo sam da ga vozim sto vise zato sto sam znao da ubrzo idem na teren,

@SikterBre vala bas, tako se i osecam, jeste bravo bio utegnut i dobar pogotovo za svoje godine, ali ovo je ipak dosta mladji auto i opremljeniji

Edited by Kuvalja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisi pogresio kupovinom ni 1%. Mnogo dobro izgleda i spolja i unutra, deluje kao da je perfektno ocuvan i malo vozen. Mislim da ces imati jedno mnoogo lepo iskustvo sa ovim stilom :whistle: :ice::D

Share this post


Link to post
Share on other sites

pravi svemirski brod ja mislim i da prica s tobom :) imao sam prilike uzivo da ga pogledam i Boga mi jaaaaaaakooooooooooo leeeeeep autoo :D ma prelep...bez mane :)

ja mu nemam ni zamerkicu, prosto kao da je iz salona isteran,a ja mu ne bi skidao kuku cisto ako bi me neko sustigao otpozadi neka on kuka :D :D neka te sluzi i sve najbolje Kuvalja!!! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo malo da osvezim temu sa slikama, posto sam osvezio i rezervoar :) Uradjen mali servis, na kocnice jos cekam kod naseg drugara Boleta posto bi stavio original, raspitujem se o alarmima stavio bi neki dobar. Kolega.Jankovic me sada zapalio da zatamnim auto ali otom potom, kad se malo oporavim. Kuka je skinuta tj ne cela nego samo ruda, malo me mrzi da skidam ceo branik da bi je skinuo a opet i malo je jaci pozadi posto ima sinu. Ono sa bodijem sam zavrsio, i generalno sam jako zadovoljan autom pogotovo sa snagom koju daje na tockovima, znaci bukvalno preskace druge automobile ne obilazi ih :) I da ocistio sam EGR, leptir usisa i protokomer, ostao mi jos map posto sam prosli put zaboravio. 

 

IMG_20130502_155536.jpg   IMG_20130502_155548.jpg

 

 IMG_20130502_155526.jpg  IMG_20130502_143259.jpg  

 

IMG_20130502_155509.jpg  IMG_20130419_142213.jpg  IMG_20130419_232736.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prelepo izgleda. Ja sam moj egr na kraju zatvorio jer sam video da ništa nema od čišćenja, krene da čadi posle mesec dana opet jednako. Kako si čistio protokomer? Jel bilo teško?
Što se stakala tiče mogli bismo da se organizujemo na forumu i tražimo neki grupni popust, mislm da ima baš dosta zainteresovanih pa da nam spuste barem 20ak evra cenu i to bi već bilo pristojno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

...a zvasmo ga zeleni na početku, a ono sad siv  :turned:  odlična boja, a i odličan auto si uzeo :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 IMG_20130502_143259.jpg

 

Sad kada ti je kantica puna trebao bi malko farove sa spustiš, čisto da ne zaslepljuješ ljude u susret.  :harhar:

Sad si najbrži dasa sa najvećim dometom u kraju. 

Uživaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prelepo izgleda. Ja sam moj egr na kraju zatvorio jer sam video da ništa nema od čišćenja, krene da čadi posle mesec dana opet jednako. Kako si čistio protokomer? Jel bilo teško?

Što se stakala tiče mogli bismo da se organizujemo na forumu i tražimo neki grupni popust, mislm da ima baš dosta zainteresovanih pa da nam spuste barem 20ak evra cenu i to bi već bilo pristojno.

 

Ma nista tesko, kad budes slobodan iscimaj me pa cu ti pokazati tj uradicemo, treba ti samo torx ali ne znam koji broj da bi skinuo. sto se tice folija mogli bi .

...a zvasmo ga zeleni na početku, a ono sad siv  :turned:  odlična boja, a i odličan auto si uzeo :thumbup:

 

pa meni i dalje nekekao zeleno siv, lepa boja ali za odrzavanje odvratna bukvalno se sve vidi, a pri tom sam izvalio da stilo mnogo baca prasinu i vodu sa puta na zadnju soferku sto bas nije bio slucaj sa bravom.

Strava autić. Čestitke. :-)

Tapatalk

 

Hvala drugar.

 

 

 IMG_20130502_143259.jpg

 

Sad kada ti je kantica puna trebao bi malko farove sa spustiš, čisto da ne zaslepljuješ ljude u susret.  :harhar:

Sad si najbrži dasa sa najvećim dometom u kraju. 

Uživaj

 

Pa zar ne treba da stoji na nuli? ili smo se mozda negde sreli pa sam te zaslepio? Mozda nisam najbrzi ali sam medju brzima :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moraću da nabavim toraxe pod hitno. Imam samo neke manje pa ni map nisam sam mogao da skinem. Pozvaću te kad budeš imao vremena pa da mi pokažeš kako to da sredim :)

A što se folija tiče moraćemo da otvorimo neku temu pa da vidimo koliko bi okvirno bila cena da se to uradi kako valja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Torexe kupiš u Metrou za smešne pare. Koliko jeftini, neverovatno  dobri, ceo auto sam rasturio i nijedan nije pukao i slično (jedini problem senzori ABS-a). Kutija sa imbusima i torexima bila ispod 1000 din.

Share this post


Link to post
Share on other sites

auto ti je extra, cuvaj to!

nisam ni ja cistio protokomer, a verovatno bih trebao,ali....ne znam kako...

napomena, za protokomer tj njegovo skidanje morate imati torex ali sa rupicom tj ulubljenjem u sredini inace nista od posla...

Share this post


Link to post
Share on other sites

lepa boja ali za odrzavanje odvratna bukvalno se sve vidi, a pri tom sam izvalio da stilo mnogo baca prasinu i vodu sa puta na zadnju soferku

Welcome to the club :) , a sto se tice boje jos gori slucaj kod mene. Drugar ima crnog, cisti su samo dok se peru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

auto ti je extra, cuvaj to!

nisam ni ja cistio protokomer, a verovatno bih trebao,ali....ne znam kako...

napomena, za protokomer tj njegovo skidanje morate imati torex ali sa rupicom tj ulubljenjem u sredini inace nista od posla...

Da i to petougaoni sa rupom... Cisto sumnjam da ih ima u Metrou, trazio sam par puta i imaju samo sestokrake Edited by underground

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

auto ti je extra, cuvaj to!

nisam ni ja cistio protokomer, a verovatno bih trebao,ali....ne znam kako...

napomena, za protokomer tj njegovo skidanje morate imati torex ali sa rupicom tj ulubljenjem u sredini inace nista od posla...

Da i to petougaoni sa rupom... Cisto sumnjam da ih ima u Metrou, trazio sam par puta i imaju samo sestokrake

 

 

Bas taj, ja sam pozajmio od drugara.

Kuvalja, dobar ti ovaj speed limit od 250km/h :harhar:

Ma to da se ne zanesem previse, vidim da dosta trosi kad predjem 250 :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ti bio danas Stilo parkiran na centru Batajnice? :)
Video sam ga iz 700 kad sam proalzio, ali vlasnika nigde. Čekao sam dok mi nije naišla 706 da vidim da li ćeš naići i na kraju otišao, ali sledeći put kada budem manje umoran te čekam da se upoznamo  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste moj, ostavio ga kod kljucara, a ja otisao kuci tako da bi dzaba cekao :). Javi se ne moramo da cekamo da se sretnemo, taman da razmenimo iskustva. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro je da nisam čekao, zaspao bih ti uz auto koliko sam bio umoran :laughing: 

Ajde od sledeće nedelje da se nađemo kada budeš imao vremena? :) Ja sam sad još malo u frci oko učenja..a mogli bismo i na neko okupljanje zajedno da odemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma moze sve, nije problem. Mozemo i sada u nedelju ako nadjes vremena, necemo se dugo zadrzavati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako mi ništa novo ne iskrsne mogli bismo da odemo, javljam ti se do subote da se dogovorimo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ja sam video juče auto uživo, tj vozio se u njemu i mogu da kažem da je savršen! Kao nov izgleda, volan, navigacija i cd changer netaktnuo deluju, sedišta nova..generalno ostavlja utisak savršenog autmobila 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...