Jump to content
FAS Goran
Kuvalja

Stilo mjet 140hp Abarth

Recommended Posts

ko? sponzor? reklama?

igore sto se svih ovde prisutnih tice moze biti i mali servis veliki rostilj!

a ti mozes da napravis sad jedan rostilj kao najavu, pa jos jedan za zagrevanje pred manifestaciju zamene castrola, pa onda jedan afterparty :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije me dugo bilo na temi a pomalo se raduckalo, odradjen mali servis u sopstvenoj reziji, pa odma zatim veliki servis kod gorana, i stavljene diodice u farove na mesto pozicije i pozadi za osvetljavanje tablica, diode su canbus tako da ne javljaju gresku.

 

IMG_20130728_162438.jpg  IMG_20130801_220607.jpg

 

IMG_20130807_013106.jpg  IMG_20130807_013115.jpg

 

IMG_20130807_120656.jpg  IMG_20130815_123049.jpg

 

IMG_20130815_201547.jpg  IMG_20130815_201517.jpg

 

IMG_20130815_201615.jpg  IMG_20130815_233600.jpg  IMG_20130816_005159.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prava stvar, i ja planiram da uzmem neke za tablicu, u farove sam ih pre mesec dana ponovo vratio... Samo ga održavaj tako i miran si, a od dodatnih troškova samo da bude čist i da se sipa i vozi :thumbup:

Edited by SikterBre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Diodice su savršeno legle. Taman ću da danas da te smaram da mi objasniš koje da uzmem i  da li može bez skidanja branika lepo sve da se izmenja  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Definitivno najopasniji Stilo.

Javljaj utiske o smanjenoj potrošnji zbog LED osvetlenja.

Edited by ivan.ik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potrosnja vec smanjena za jedno 1,5L i sada mi cista gradska potrosnja iznosi 3,2L znaci da mi auto nije presao puno i da je u dobrom stanju  :harhar:

Imaju 5 smd cipova 5050, 4 u krug i jedan na vrhu. Lako se menja, ja izvadim akumulator i onu plastiku oko njega i sve je na izvolte, jedino sa obe strane sam se mucio da vratim onaj cep od fara nikako da upadne u svoje leziste

 

@podvarak PA TO TREBA DA VIDITE SA IGOROM, ON OCE DA ORGANIZUJE JA CU BITI SAMO UCESNIK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo !

Jesi li uzimao u Arrow Softu ili...? Ove sa hladnjakom i 3 SMD za tablicu su kod njih 220 kinti, a za ove pozicije sa 5 SMD nisam pitao, gledao sam one sa 9 SMD.

 

Lako se menja, ja izvadim akumulator i onu plastiku oko njega i sve je na izvolte, jedino sa obe strane sam se mucio da vratim onaj cep od fara nikako da upadne u svoje leziste

Pa ti si se bre za najlaksu operaciju najvise mucio :question: . A ja primenjujem onu taktiku kroz potkrilo :laughing: , 'bem ti konstruktora, dao bih mu da zameni recimo H7 i to negde nocu po kisi.

Sad mi Igor javio za dogovor, vidimo se sa njim i ivanom.ik popodne na picu   :gathering:  (cumuraska Stilo divizija, BG odeljenje).

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko je rekao rostilj??? :lol:

Ja bas uzeo sa 9, vec sam menjao pozicije jer kad sam uzeo auto nisu radile 2 ali sam stavio obicne. Sad napokon da kupim led!

Pa te sa 9 ima da svetle kao oboreno svetlo, obavezno postavi sliku da vidim kako svetli.

 

Lepo !

Jesi li uzimao u Arrow Softu ili...? Ove sa hladnjakom i 3 SMD za tablicu su kod njih 220 kinti, a za ove pozicije sa 5 SMD nisam pitao, gledao sam one sa 9 SMD.

 

Lako se menja, ja izvadim akumulator i onu plastiku oko njega i sve je na izvolte, jedino sa obe strane sam se mucio da vratim onaj cep od fara nikako da upadne u svoje leziste

Pa ti si se bre za najlaksu operaciju najvise mucio :question: . A ja primenjujem onu taktiku kroz potkrilo :laughing: , 'bem ti konstruktora, dao bih mu da zameni recimo H7 i to negde nocu po kisi.

Sad mi Igor javio za dogovor, vidimo se sa njim i ivanom.ik popodne na picu   :gathering:  (cumuraska Stilo divizija, BG odeljenje).

Uzeo sam preko kupinda ove dve za tablicu su 350 dinara, a 2 za poziciju 450, samo sto nama ide 4 pa je 900

Da mene to bas namucilo, znaci nikako da ubodem ona dva pipka u njihovo leziste i tako sa obe strane. Vidimo se posle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jek se te diode ubacuju na mesto postojecih sijolica bez ikakvih prepravki? i one fakticki onda zamenjuju oboreno svetlo po danu tj ne moras paliti svetla?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije zamena za oboreno svetlo, to sam ubacio na mesto pozicije tj T10 sijalice, idalje je to pozicija samo sto vise ne svetli zuto nego belo, i to nije po zakonu dovoljno umesto oborenog kao daylight ali sam video da mnogi voze tako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uspesno odrzan mini Stilo skup (Kuvalja, Igor, ivan.ik i moja malenkost). Nole, ne znas sta si propustio  :ice: .

Uz prijatno druzenje (sto je i najbitnije), moram da pohvalim Kuvaljinog Stila. Pomagali smo sa savetima pri kupovini, ali sam ga sada prvi put uzivo video. Stvarno lep primerak, ocuvan, sa vrhunskom opremom i jos boljim 16v Multijetom - za mene licno najbolji Stilo na forumu. Ono sto ja najvise volim - fabricki i sportski. Mozda neka sitna sminkica i redovno odrzavanje, u zdravlju da ga vozis :thumbsup: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Definitivno najopasniji Stilo.

 

Lepo ti zborim. Uživo još opasniji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au , neki novi momenti. Vidim biće potražnja za kolsku mast.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba se manje druziti sa Djuntalicom bojim se da je poceo da simpatise decake.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Uzeo sam preko kupinda ove dve za tablicu su 350 dinara, a 2 za poziciju 450, samo sto nama ide 4 pa je 900

 

 

daj link sa kupinda za jedne i druge

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au, bre ljudi, smanjite slobodno ovo Quote-ovanje :) .

 

Evo ti ovde Arrow Soft, za nijansu su skuplji, ali su u Gospodara Vucica i nema postarine, pa mozes da razgledas i konsultujes se koliko hoces ;) :

 

http://www.arrow.rs/index.php?main_page=product_info&cPath=41_57&products_id=298

 

http://www.arrow.rs/index.php?main_page=product_info&cPath=41_78_79_83_91&products_id=419&zenid=rkf90ubsmsm24clh3cbjorgk16

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos jedna preporuka za Arrow Soft. Bio juce i uzeo za tablicu 2 canbus diode sa 3SMD i hladnjakom, 200 din. jedna.

Nije skupo uopste, a sijaju za sve pare, mnogo bolje i lepse izgleda od obicnih sijalica...

 

Inace Kuvalja lep ti je Stilo :)

Edited by lybra_

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...