Jump to content
FAS Goran
Kuvalja

Stilo mjet 140hp Abarth

Recommended Posts

Prelep stilo.Da te sluzi1000000000000 puta bolje nego bravo :unworthy: :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda ti blicam kad te vidim negde, prepoznaćeš me po istim felnama kao tvom Stilu :)

Edited by igor0511

Share this post


Link to post
Share on other sites

FLCS Okupljanje - Batajnica , skup lokalnog karaktera :lol:

Bogami, ako nam se prikljucite vi banovcani i pazovcani bila bi nas podosta

mislim da se ne skida branik, ima 6 srafova plus instalacija zbog koje 99% moraju stopaljke da se vade... radicu ja to sutra kasno uvece ili u ponedeljak pa cu ti reci.

Послато са U8815 користећи Тапаток 2

Vazi, cekam da vidim kako ces ti to da odradis.

Prelep stilo.Da te sluzi1000000000000 puta bolje nego bravo :unworthy: :unworthy:

Hvala, hvala.

Onda ti blicam kad te vidim negde, prepoznaćeš me po istim felnama kao tvom Stilu :)

Obavezno se javi, ali od kad si na forumu ja stalno merkam po selu da li cu videti tvog stila ali ne ide mi nesto, inace boja tvog auta je meni jedna od najboljih na stilu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teško ćeš ga videti u Batajnici jer živim u onom delu preko puta Matijevića i uglavnom samo tuda prođem i odmah na autoput/Batajnički drum, a mrzi me i da ga izvozim kada nešto u kraju radim. Što se boje tiče ja sam želeo crnu da uzmem i tek kada sam ga video uživo video sam da nije crn, ali šta je tu je, nisam baš bio u mogućnosti da biram boju kola.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Crna dobro izgleda kad je limarija i boja u dobrom stanju. Ali je zesci smor da izgleda cisto, znate i sami, isti slucaj i sa ovom "Blue Navy" kod mene. Cist je samo dok se pere, u pm...

Ali je zato Xsara srebrna, milina. I kad je zas*an auto, nije bas toliko strasno. Obe vase boje su zahvalne za odrzavanje...

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa bogami posle sivog brava na kom se skoro nikada nista nije primecivalo, na ovom se bas vidi, prvo vece sam ga oprao i posle pola sata pala kisa znaci ceo je bio u flekam od kapljica i bas se vidi u odnosu na svetlo sivu, Ivane za tu tvoju boju ti verujem vidim ih ciste samo kad izadju iz perionice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma siva/srebrna je zakon za odrzavanje... E, a imaj u vidu da ovih dana kao da pada pesak, a ne kisa... Gledam na soferci (koja je, naravno, uvek cista), posle svake kise zadnjih dana ostaju nenormalne naslage prasine/peska.

Zato ti je mozda delom i primetnija razlika?

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Padala je prljava kisa, sa peskom iz sahare. Sve nas je zasr*la.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I nema nameru da prestane :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa bas pricam ljudima ovih dana, da se ne secam da je ikada padala ovako prljava kisa, reko svake godine sve gore i gore, mislim se sta ce padati za par godina, nisam znao da je to naleteo talas te pescane, sada mi lakse. Kao sto ti Ivane kazes gledam na cistoj soferci i ne verujem sta ostaje posle kise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije lose ako covek bas ne zuri, oprati stakla kad ostane toliko peska kao ovih dana. Da se ne prave risevi od brisaca i spustanja.

Bio je pre neko leto opasan nalet kise sa peskom iz Sahare, ako se secate. Tako se zazutelo kad se osusilo, kao da si na Roland Garrosu.

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tek kod mene na crnom autu kako je izgledalo ,kao da sam ga vozio po pustinji...:)

Inace ,cestitke na kupovini,jako lepa boja,oprema takodje na zavidnom nivou..motor bez bilo kakve zamerke sto ces se i sam uveriti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lep auto komsija, jos bolja oprema, a jos bolja konjaza. Imam takvu boju na drugom autu i ocajna je, al je svakako lepsa od svetlo sive, bar meni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sjajno je što su metalne Abarth nalepnice za razliku od 90% onih koje se viđaju kod nas,a navigacija me je posebno oduševila, retka je dosta, a još ređa da nema pohabane dugmiće :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

DSC00837.jpg

Ovakav avatar nesa treba da turi :laughing:

predobar je stilo! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako se ne varam, ovog Stila Neša nije hteo da gleda jer je prethodno našao onog svog iako sam ga nagovarao da odemo da vidimo... U svakom slučaju, odlično ste prošli obojica, svaka čast na kupovini ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast na kupovini,prelep stildzan,da te lepo i dugo sluzi i puuunooo predjenih km... :guitar: :guitar: :guitar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...