Jump to content
FAS Goran
Macvanin

Automobil do ____ evra?

Recommended Posts

Dušmani sve! Samo bi pare da otmu!  :laughing: 

Sencci, idi juri neku Cromu, možeš dobre da nađeš za te novce!  :turned:  Pa da se navozaš ko direktor.  :smoke:   :scooter:  :scooter:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahaha, ovo tovarenje nikad neće prestati, jel da? :D Pitam čisto da znam, ne ljutim se.  :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo sam bio s gazdom autokuce i pogledao ga. Ma auto ko auto ok, ima par packi koje nisu strasne i mislim da bi mu se gume trebale zamijeniti, ali gazda je spreman da se za te izdatke smanji cijena. Ali, vidi se da je najosnovnija oprema. Nema na volanu komandi. Radio kao sto vidite nije fabricki. Za ESP sam pitao, a gazda kao nije siguran.. Ja mislim da nema. Vidi se i po stekama koje nisu u boji auta da je neki bas najosnovniji paket opreme.. E sad moze biti da je ok sto se tice motora i ocuvanosti ostalog, ima servisnu itd.. Provozao sam ga, fino vuce, mada nisam zadovoljan sa kocenjem, ne reaguje trenutno, treba bas stisnuti. Jucer sam probao jednog Focusa, neki dan Astru H, obadva imaju bolje kocenje. Prilicno je mlado 2008 i mislim da nije imalo jacih udaraca osim tih packi. Ne znam, razmislit cu. Iako je najvaznije ono ispod haube, Vidio sam i bolje opremljene..

Edited by sencci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakve veze ima sto si vidjao bolje opremljene, gledaj da ima onoliko opreme koliko tebi i treba u stvari i da je cena u skladu sa tom ponudom. Po meni je glupo da zaobidjem neki dobar i ocuvan primerak zbog toga sto npr. nema Mf volan ili tempomat i sl..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na kraju kupio Focusa Mk 2, 1.8tdci, 2008.g. Izletila dobra prilika u autokuci u koju imam povjerenje, pa se nadam da ce dobro sluziti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma predstavi ga prvo ovde, zanima me šta je na kraju ispalo! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prije nego stignem da ga slikam evo ukratko:

 

Znaci Focus mk2, 2008.g. motor 1.8tdci, 85kw, 115KS, 280Nm obrtni, 5 vrata, 166.000km presao

 

Od opreme: 

- servo, ABS, ESP, komande na volanu,el. podizaci, klima standardno..

- ALU felge, 16

- rucke i retrovizori u boji auta

- el.podesivi retrovizori

- maglenke

- naslon za ruke

- tempomat

- 6x airbag

- fabricki radio sony sa gsm opcijom

- zatamnjena stakla, fabricki

 

To je to, manje-vise ako nisam sta zaboravio..  :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

SLIKE ČOVEČE, SLIKE !  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoću da prodam Brava, treba mi novac za nešto bitnije, ali ne bih da ostanem bez auta.

 

Ima li nekih predloga šta uzeti za 2.500 evra, a da nema ulaganja?

Dobrodošli su konkretni predlozi ili generalno koji auto...

Razmišljao sam o jednom Puntu benzincu, ali mi se čini da tako mali auto neće da mi odradi posao, uskoro treba da stavljamo i kolica u kola...

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je već tako, onda bih čekao da vidim da li bi kolega prodavao Zastavu 10 1.2 2007 god, prešla 66.000, prvi vlasnik, bla bla bla....

 

A neka 156-ica, Laguna, Ford?

 

Vozio sam Lagunu, bila je kao čaša, kud sam je prodao :)

Edited by v.petrovic.rs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako su ti problem pare ja bih preskočio.

 

156 i nije nešto mnogo jeftinija od tvojih kola za održavanje, a znaš već i sam da ima kvarova koji mogu lagano da koštaju 200-300e.

 

Za Lagunu još gora priča.

 

Ja bih se držao Punta, evenutano nekog Stila benzin 5v bih pogledao, ali za to treba imati sreće da naleti za te pare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitanje je da li će da nađe za 2000e onog u koji treba da uloži 500e, pogotovu ako u ovih 2500 ulazi i registracija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Benzinci isto dolaze u obzir sa atestiranim plinom...

Ima svašta po oglasima, nude se kola, na kojima su menjani set kvačila, zamajci, v. servis itd.

Samo što ne znam koje su mane tim kolima generalno, šta sve može da crkne (kao što nisam znao za usisnu gradu za 1.9 MJT 16V).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih dizele odmah zaobišao. Baš teško ćeš naći dobrog Stila jtd za te pare. A i za Punta ima da se pomučiš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odakle je ova Almera 2500e bez ulaganja?

Pitanje je da li će da nađe za 2000e onog u koji treba da uloži 500e, pogotovu ako u ovih 2500 ulazi i registracija.

Bas tako

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...