Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Auuu a mene cudno gledaju sto sam zamenio prednje plocice na 110kkm, a diskove na 205kkm na superbu :D

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao sam i Ja za jedno auto ali mi nije  čitljiv broj sa libreta, još je auto na oglasima al jbg, na postojeću km, dodati još probližno toliko i biće približno tačno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nista novo :) Svaki pametan covek koji kupuje auto star 15-ak god bio iz uvoza ili ne(90% njih je uvezlo taj auto par godina ranije tako da mu dodje na isto) mora racunati na predjenu kilometrazu oko 400000-500000km manje-vise... A ti koji traze i ocekuju da kupe auto star 15god pogotovo iz uvoza sa predjenih 150000km  o tim ljudima ne bih trosio reci.... Ja kad sam kupovao bilo koji auto nikad nisam gledao kilometrazu niti pitao prodavaca. Jednostavno to me nikad nije interesovalo. Pa u Zemlji Srbiji se za 15 god predje 150000km i kusur,sa ovim cenama goriva i ovim platama a kamoli u Nemackoj,Italiji itd... mislim smesni su mi takvi likovi. Ima takvih primeraka preko,nije da nema ali onda upalite auto i odete uzmete od prodavca i paltite pristojnu sumu.... A ovo sto se prodaje po placevima itd to su "karabatine" sa predjenih pola miliona i to je relana kilometraza koju treba svaki kupac da zna... Naravno da ima dobrih primeraka na placevima ali da mi je znati sta je u glavi tog coveka koji poveruje da je auto star 15god stranac presao tipa 120000-150000km...  Tragedija

 

Edited by Trofeo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadjoh sad jedan slučaj da piše da je stanje na reviziji 0km :rant: a datum revizije 19.12.2006

Edited by siera

Share this post


Link to post
Share on other sites

Revisione im je u stvari tehnički pregled, ne zam na kolko se vremena radi - zaboravio sam taj podatak. U ovom programu se pojavljuju kilometraže pri redovnom tehničkom pregledu (revisione) verovatno za to postoji neki nama ne poznat razlog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To im je verovatno zajednička baza tehničkih pregleda..Ako pokaže 0 to znači da vozilo nije radilo pregled posle uvođenja elektronske baze ,samim tim nije ni upisana pređena kilometraža.

Što se tiče Švajcarske ili Nemačke mislim da nije moguća provera kao kod italijana pošto im tablice nisu vezane za vozilo već za vlasnika..Sistem menjaš vozila tablice ti ostaju iste godinama..

Tamo je tehnički nezavisan od osiguranja i moze se vezati samo za broj šasije vozila..

Edited by kreator

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je ulaganje samo vezano za ove estetske stvari, onda je cena jako korektna, ali nešto nisam siguran da je sve ostalo kako treba. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Predočiš mu ovo i onda sačekaš odgovor. Pretpostavljam da bi mu odgovor bio da on sa tim nema veze već prodavac mu pre prodaje to uradio :rant:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rekao bi ne zna on nista, on ga je takvog uzeo, ja sam gledao jednu alfu, ocarinjenu na 180kkm, na oglasu 180kkm, pogledao ju prvi dan kako je oglasena, ono na bordu 240kkm, nisu jos stigli vratiti km, mada je to I super, samo da nije 300-400+-kkm

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lično ne bi mi bio problem da je 300-400 thkm ali dato znam i da znam šta me čeka u narednom periodu, ovako je sve na sreću :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

koja je fora sa tim vraćanjem kilometraže ako ti pri svakoj registraciji upišu koliko si prešao

ti ako vratiš onda se neće poklapati brojevi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa meni traže tačno kilometražu, i ako je upisano 300 a ja spustim na 200 videće se tokom sl registracije

a i onaj ko kupuje može u papirima da vidi da je spušteno

Share this post


Link to post
Share on other sites

U kojim papirima? Pa ne nosiš ti to sa sobom kad prodaješ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...