Jump to content
FAS Goran
Buki

Smrzavanje tečnosti za šofer šajbnu / Kvalitet tečnosti

Recommended Posts

Apropo toga kancer ko vrata
Mogu to da odštampaju u svakoj štampariji...
Onda se pitaju kako rak u "tim" godinama....

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока


Mislim da smo mnogo gorih stvari udisali tj i dalje udisemo svakodnevno. Cak i hrana koju unosimo i jedemo nije nista bolja. Verujem da jedna tecnost nece niti problem kakva god da je.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda samo nastavi da udišeš!
Ja sam radio u Adeku,hemija mi je poziv,a žena mi je med. sestra,leči te što udišu kada dođu do kraja...jednu smenu kod nje da provedeš (u poseti) biće ti dosta

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo je sto poznajes materiju ali opet kazem tecnost je nas najmanji problem. Ako tako gledamo treba da nosimo maske cim izadjemo iz kuce..

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
Lepo je sto poznajes materiju ali opet kazem tecnost je nas najmanji problem. Ako tako gledamo treba da nosimo maske cim izadjemo iz kuce..

Sent from my SM-G955F using Tapatalk


I u kuci. Procitajte etikete na preparatima koji se koriste za čišćenje kupatila i kuce uopsteno.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

To se prodaje u prodavnicama koje se bolje kontrolišu,a ne verujem da bi žene kupovale sranja ko mi muškarci...
Radio sam i u Albusu na proizvodnji TAŠ-a ...
Proizvođači targetirano vode računa o proizvodima koje većinom kupuju žene

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za te maske koje Kinezi obozavaju je vec aksiom da vise bakterija zadrze uz lice nego sto sacuvaju da ne udju :D

 

I generalno lekarska maska sluzi da lekar ne bi inficirao bolesnika, ali objasni ti to Kinezu koji ide u Evropu u kupovinu :D

 

Ja dospem tecnost za brisace kada se istrosi i to prvu na koju naletim. Prosle godine sam po nekoj bljuzgi isao za Bec i imao vecu potrosnju tecnosti za stakla nego goriva :) naletim na OMVu kod Parndorfa 5l za 8e neke ultra-mega-giga zimske tecnosti i prala je kao luda i nije zaledila na -12. I to je bilo nerealno kako jedno prskanje ocisti momentalno stakla.

 

Ove godine sam uzeo neku G-Drive i opet deluje skroz ok. Lepo pere stakla i fino i mirise :)

 

Ko se brine kakve hemikalije udisemo neka sipa rakiju. Nema sanse da zaledi, ok pere i ima visestruke benefite po vozaca :D

 

Edited by igor0511

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pa dal' sad da koristimonTAŠ il da i to menjamodefault_blink.png

TAŠ je bezopasan,običan tečni deterdžent,znaju oni kako žene biraju u situaciji velike konkurencije...Boje za metale i drvo zato zaseru tu samo brandname!Daleko smo od udusanja glikola!

A što samo na sipate glikol u tečnost i kraj,jednom se živi...

 

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sta cemo sa suvim mesom i pljeskavicama koje smo pojeli ? :D Koliko tu kancerogenih stvari ima.. Nista moracu kao Nolo u vegane da predjem, bolece me lakat al cu ziveti duze.
I da, elektricni automobil je u planu.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ala si uporedio....
Sami birate! Posledice su samo vaše!
Glikol je super sa pljeskama!



Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opet kazem svaka tebi cast sto poznajes materiju ali kao sto sam i rekao par postova pre, svuda su kancerogene i stetne materije. Poredjenje je na mestu, jer se hranom unosi mnogo vise stetnih stvari nego sto ce ti jedna tecnost za stakla doneti.

Da ne pricam o nasim sjajnim dizelima koji izbacuju tone crnog dima itd..

Kada kazes samo biramo, bas me zanima sta ti sipas, sta jedes, kako se cuvas od tih stetnih stvari ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve hemijske supstance u većim količinama deluju kao otrov. To je uopšteno pravilo za sve u životu. Glikol takođe.
Ono čega se treba čuvati su Fosfati a ima ih u svemu.
Neizbežni su!

trt

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 minutes ago, Mijailović P. said:

Sve hemijske supstance u većim količinama deluju kao otrov. To je uopšteno pravilo za sve u životu.

 

Sto bi domaci Kir Janja rekao "Sve sos mera" :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne gledam sastav ni na soku kad kupujem

Mi kao da to pijemo, koliko znam ona se prska na soferku

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

 

 

 

 

Edited by dekirs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolja je,ima mnogo bolju kontrolu kvaliteta

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...