Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Ako još nije pala odluka za felne, dajem definitivno glas belim! Crne mnogo zatvaraju auto i čine ga neprimetnim, a ove šarene boje mi baš neukusno deluju :thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto ne probas da iskombinujes crnu i ovu narandzastu i da dodas po neki sitan detalj narandzaste na autu? Razmisli malo. Ovo sa belim mi nije nesto, nekako mi je obicno...za moj ukus..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad malo bolje razmislim, previše mi je neozbiljno bilo šta drečavo, a felna je takva da jednostavno ide samo u jednu boju, nema izražen rub da bi se farbala linija... A i zamislite sebe u mojoj situaciji, da li bi ofarbali svoje felne na svom autu u drečavo zeleno, plavo ili narandžasto, a da to nije auto za stajling takmičenja nego za svaki dan i sve prilike? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad zamislim sebe na tvom mestu, ne bi ih dirao uopste, za mene je aluminijum najlepsi i pogotovu uz tvoj auto, Nego, sta uradi onoj alfi aman??? Ala si ga pokidao :respect:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije ovo loša boja, ali je loše stanje felni, jer su loše ofarbane pre ko zna kolko, pa su matirale, ljušti se boja i tako dalje... A kad ih već moram farbati, bolje da idu u belo nego da ostanu silver :)

A što se kidanja tiče, pa, ne znam, tako mi to svaki vikend radimo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa samo napred, zao mi je sto nisam blize. Lego bi ti jedan stilo 16v sa 150ks da ga dopingujes malo? Ili neka 156 2,4mjt od 175ks?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma najbolje bi mi legao 2.4 sa 150 iz 166-ice recimo, da ga bocnem kod sebe pa ga dopingujem :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd kad već pitaš, prvo zato što sve to košta (put, gorivo, prijava itd.) a trenutno nažalost nisam u mogućnosti da na takve stvari bacam pare, drugo zato što bi ceo dan izgubio na vađenje muzike i gluposti a posle još jedan na vraćanje, treće zato što rezultat ne bi bio realan prikaz onoga što auto zaista može, što zbog potrošenog kvačila, što zbog ko zna koliko prljavih dizni i celog usisa, turba i tako dalje, pa i ne vidim neki smisao u ozvaničavanju takvog stanja :) Dosta ona slabije sad ide nego recimo onda kada sam snimao one klipove, vidim i po potezanju na Mišeluku, koga za koliko dužina ostavim, nije to više tako ubedljivo, dok ne bude viška novaca da se sve malo osveži i vrati u prethodno idealno stanje ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opet palo shurenje :lol:

I dalje Alfa hoce bezdimno da se trka :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno bi mogao da ides u Osijek da pokazes kako brava ide...

Edited by Xepoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice dima - no comment, video sam te vise puta uzivo po gradu i miseluku :o:)

A zvuk me neodoljivo podseca na zvuk mog Stila kada sam odvalio cev auspuha ispod motora :)

I da, felne definitivno u belo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alfa je Selespeed, da ne bude zabune, taman da se podsetimo onog momka koji je nedavno u svojoj temi pisao kako "kada Selespeed počne da šalta, svi ostaju iza Alfe" :)

Bez zvuka ovaj put, kamerman se nešto zabagovao :D

Još 2 ili 3 klipa imamo, sutra kačim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je sigurica Stilo :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar je Stilo, stiže me četvrtom i to lepo, ali ne dovoljno i da me prestigne, jer sam na startu kao praćka :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da da :laughing:

Ja krećem na spuštanje ruke, e sad što neko drugi ima slab reflex ili lošiji start, not my problem :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...