Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Samo napred, uvek moze da se vrati na "default" :)

Doduse, teska srca :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E fali ti jedna kamera da snima iza tebe :lol: ECO FRENDLY :rolleyes:

Sledeci put me cimni da gledam uzivo sa terase bar prvih 50m jer toliko vidim raskrsnicu sa koje si krenuo :coffee:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledam sada slike, gornja desna - kako bi palo jedno blago zatamljivanje stakala, uh...

Znam znam sve znam, ali daleko su stakla na spisku budućih radova :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je ova boja felni rezervisana za Subaru. Ok, ima ih i na drugim automobilima, ali nekako se zna...to ide na Subaru, još od davnih dana:

Untitled.jpg

:thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam znam, naravno, zato sam se i dvoumio da li da odradim tako, ali mi se previše sviđa da bi propustio barem da probam :D

Videćemo kad zaista napravim kako će da čučne, treba i opruge da nađem i to je onda kompletiran eksterijer :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zlatna boja može da mu sedne kao budali šamar, a može i da se ne proslavi baš... zavisi dosta i od nijanse ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je ova boja felni rezervisana za Subaru. Ok, ima ih i na drugim automobilima, ali nekako se zna...to ide na Subaru, još od davnih dana:

kolko je proslo od tih davnih dana? 15 godina?

felne su se farbale u zlatno zuto i pre nego sto je postojalo ime subaru. To sto se on proslavio sa svojim magnezijumkama svakako stoji, ali...

Ne staviti najbolju kombinaciju na auto samo zbog toga - nema smisla

crno i zlatno: Lotus F1 JPS, Lambo Countach LP modeli, Agusta Tamburini... treba li dalje

Share this post


Link to post
Share on other sites

kolko je proslo od tih davnih dana? 15 godina?

Konkretna slika predstavlja 1999. Subaru Impreza WRC, koju je tada vozio Burns.

Neke stvari se ne rade...Naravno, to je moj stav i uopšte on ne mora da bude najispravniji na svetu, ali valjda mogu da imam stav, zar ne? :whistle:

Kao što Audi svoj R8 prvenstveno ne farba u crveno (osim namerno za reklamu):

audi_r8_red2.jpg r8_red1.jpg

...jer se zna čija je to boja, kao što Ferrari ne farba svoje automobile prvenstveno u srebrnu jer se opet zna čija je to boja (što ne znači da nema Ferrarija u srebrnoj, kao što ih ima i u žutoj, crnoj), ali se jednostavno zna koja boja mu je osnovna i zauvek će biti. Kada je McLaren sa modelom MP4-12C ušao u to društvo, izabrao je boju koju niko od ostalih velikih imena ne koristi...

Da me neko pogrešno ne shvati, naravno da ima Audija R8 u crvenoj boji, fabrički tako ofarbanih:

P1130503.jpg

...ali, šta da misliš o čoveku koji se odluči da kupi baš takav... :D

Znamo svi za onu stari priču kako su određene boje bile opredeljene za određene države, pa je tako Italija, tj. italijanski trkački automobili imali uvek crvenu, itd, itd...

Ne kažem da se i danas u 21. veku treba toga držati kao pijan plota (odavno se to uostalom i ne radi), ali je Ferrari u F1 i dalje crven, Mercedes i dalje srebrni.

Lično, kada vidim žute felne (zlatne) na nečemu što nije Subaru, meni je to bezveze. Ali, to je sam moj stav. Ništa više od toga. :thumbup:

p.s. Čini mi se da navođenje motora u ovoj priči nije od značaja, jer pričamo o automobilima.

Isto tako, obeležje Countach LP modela nisu žute (zlatne felne). Ali, jesu koristili tu boju:

image.jpg image.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

razumeli smo se

samo se ne slazem da su zlatno zute felne zastitni znak subarua, posto verujem da na to ciljas

jasno je da svi pomisle bas na subaru kad se tako nesto pomene, ali mislim da je to greska. Eto, to je moje misljenje :)

kad sam rekao Countach LP, mislio sam konkretno na ove telefonke:

Lamborghini_Countach_Black_Gold.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

...jasno je da svi pomisle bas na subaru kad se tako nesto pomene, ali mislim da je to greska.

Jeste, greška je u smislu da nije Subaru prvi koji se toga dosetio, ali je njegov rad najviše komercijalno ispraćen, pa je u međuvremenu ispalo kao da niko pre njih nije farbao svoje točkove u zlatnu boju. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trazim na guglu morimoto projektore, da postavim tamo na temu o fudbalu i gle na sta naletim.... :blink:

K L I K :huh:

misim, sramota, u najmanju ruku, sramota... :sofa:

staviti tamo neki bezvezni HiD planet forum ispred, svima nam dragog, FLCS-a, prosto je neopsrostivo, ne-o-prostivo! :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...