Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Isplae su bolje nego sto sam ocekivao, zaista :)

Drugi auto jbt, ubedljivo najlepsa Brava na nasim prostorima :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

zbog ove Brave cu da dodjem u Novi Sad ili da ti platim troskove da dodjes ti u Modriču. Cisto da popijemo kafu i usput obrijemo neki BMW, Audi, BMW i naravno meni najmrži Volkswagen (jos ako bude Golf, to je ekstra)..Svaka cast :clap::thumbsup::unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate ekstra,sad gledam,tvoj auto ne zaostaje nista za ovom alfom,a znajuci da je 3 godine pre poceo da se proizvodi....

Edited by Bane23

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bandzula, ja mislim da je i manja ta razlika (ako pricamo o predstavljanju oba modela), 156 je izbacena '97 koliko se secam? Ispravljajte me ako sam se zeznuo...

dsc8084dxo.jpg

Ne mogu a da ne prokomentarisem - VR' , ali stvarno, svaka cast za autora (ali i ponosne vlasnike) :thumbsup:.

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oba sjajno izgledaju. Jel ova druga slika slikana sa zadnjeg sedišta Brave? :laughing: Misilm na ove dimove iza. Na kolima si sjajan posao odradio i mislim da svako može da ti pozavidi na automobilu. Inače, moram da pitam. Kolika je rezolucija ovog aparata? Slike su stvarno fenomenalne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što se fotki tiče, svi smo oduševljeni, kolega Abarth radi pos'o za sve pare :D Što se aparata tiče, to mora on da pojasni, koliko znam nije uopšte zadovoljan i kupio je neki novi, sa kojim ćemo se fotkati sledeći put, mada ja ne vidim kako može bolje od ovoga :)

Što se druge slike tiče, fotkano je iz otvorenog gepeka Brave, ja malo stisnuo u trećoj, on otvorio gepek da uslika dimove, kakva greška, udahnuo je pošteno :laughing:

I naravno, hvala na lepim komentarima za auto, baš gledam onu fotku što je ja mislim na prethodnoj strani, auto nakon dve godine po meni izgleda jedno 5 godina mlađe :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste,jeste 97 je izasla,ali opet 2 godine je razlika velika :) i pun pogodak ove felne i krov.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što se fotki tiče, svi smo oduševljeni, kolega Abarth radi pos'o za sve pare :D

posto je kolega Abarth radio posao za dz, sta je sad ovo, kompliment, ili najgore pljuvanje :D i to nakon onakvog ozracivanja pluca :D cccc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kompliment naravno, pa znaš me valjda :D A niko te nije terao da otvaraš gepek na stiskanju, iako je stvarno zvuk bio dobar :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odrađen još jedan prelaz antihologram pastom, Meguiars Gold Class Carnauba vosak u dva sloja, mislim da je za ovu godinu dosta, finito :)

IMG_1345r.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka čast, bogami za ovu godinu mu je stvarno dosta :unworthy:

Jesu li ti ovo felne u matu, tako mi deluju na slici?

Share this post


Link to post
Share on other sites

I malo kišice, jedva dočekah da vidim kako će da radi vosak :)

IMG_1359.jpg IMG_1365.jpg

IMG_1366.jpg IMG_1367.jpg

IMG_1371.jpg IMG_1375.jpg IMG_1376.jpg

Doduše ovo je posle 2-3 dana konstantne kiše, prljav auto, na čistom posle prve kiše je izgledalo još brutalnije :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala :D

I prosto mi je neverovatno koliko je lakše voziti kad se stakla zaštite kako treba, pogotovo van grada, ukoliko je brzina veća od 60-70kmh, brisači uopšte ne treba da se uključuju, fenomenalno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...