Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pokušaću, ali se svaki snimak izduva do sad završavao neuspešno, ne može mikrofon na kameri da uhvati to kako valja, ta dubina i oštrina se moraju čuti uživo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da ne moze, ali moze da prenese nesto. Npr kad cujes petaka na snimku najezis se, a kad ga cujes uzivo e onda uradis ono drugo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da nabavim kamericu sa solidnim mikrofonom koju ću da zalepim za gepek, pa lepo da snimim u svim režimima kako se čuje :)

Ako neko ima nešto na zajam nek se javi :D

Edited by Vule

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto ne kupis onu spijunsku kameru sto izgleda kao daljinski od alarma za kola? Ja je koristim vec 3 godine. Ima vrlo pristojan kvalitet videa i audia a kosta 10e nova. I jos mozes da je stavis gde god hoces na kola.

Privezak_za_kljuceve_spijunska_kamera_slika_O_18.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd da čujem mišljenja, šta bi po vama bilo najzanimljivije uraditi? Uz ove drečave bi naravno dodao još koji detalj na autu u toj boji, recimo retrovizore, masku napred ili nešto slično...

test2.jpg test3.jpg test4.jpg

test5.jpg test6.jpg test7.jpg

test8.jpg test9.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bele bre azmane, koliko puta treba da ti crtam? :huh:

Sent from my LG-P920 using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Plava i zelena su mi od ovih drecavih dobre, e sad sve zavisi koliko si (ne)ozbiljan sto se stajlinga tice, one deluju neozbiljno, ali imaju taj pozerski smek, a ove ostale su mi vec klasika sa kojom nema greske... za sta god da se odlucis neces da pogresis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nakon malo više razmišljanja, 99% idu bele. Ipak je to Superturismo. Ove drečave jesu interesantne, ali za videti na slici, pitanje je koliko bi mi zanimljivo bilo da ih zaista ofarbam u tako nešto, sa sve retrovizorima, i onda se pojavim na svadbi recimo green.gif

Što se crne tiče, jok, em ih previše zatvore, izgledaju manje, iz daleka čak i kao čelične felne, da imam beli ili srebrni auto, još bi i razmislio, ovako ipak jok.

Hvala svakako svima na predlozima, kačim fotke kad odradim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo vikend zabave :)

Protiv Alfe 156 JTD 16V + chip, dva puta, startovao nas je drugar koji se ne vidi na snimku, da ne bude zabune da smo kretali nasumično:

I malo zvuka u mestu, naravno da se daleko bolje čuje kad se stisne u brzini, može ja mislim u onom prvom videu da se čuje lepo na punom gasu kako grmi :)

http://www.youtube.com/watch?v=9ae6dDZnmUA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dimi dimi nego šta, a šuri i dalje redom, i nakon 20.000km, od čega bar 2/3 ovakve vožnje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel neko rekao ovom Alfašu da ne treba da startuje iz lera. POsle 10m kasni celu dužinu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg, nema dečko iskustva mnogo u potezanju pa slabo startuje, obećao je da će da vežba :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što misliš da nisu? Ako se dobro sećam, bile su na Ibizi, da li fabrički ili ne nisam siguran, a neko ih je nekad veoma loše ofarbao pa sad moram ponovo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne izgledaju mi ni ko v1 ni ko v2 ... A sad kad pomenu ibizu, setih se da je fantom imao te felne i da sam s njim bas pricao na tu temu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...