Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Evo malo suvog asfalta konačno da se uhvati koja fotka, a i taman dobro došla ova magla da se vidi snop fino :D

IMG_2900.jpg IMG_2907.jpg IMG_2909.jpg

IMG_2914.jpg IMG_2915.jpg IMG_2917.jpg

IMG_2918.jpg IMG_2919.jpg IMG_2921.jpg

:rambo:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljubomoran sam na tvoje farove :) razbijaju, svaka cast na odradjenom poslu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam svoje misljenje vec izneo, a ove poslednje slike mi samo to potvrdjuju - Morimoto :unworthy: .

A inace, potpis je objasnio :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada sam u septembru čuknuo auto ostao mi je razbijen far koji sam rastavio sa idejom da vidim kako bih mogao da naguram projektore. Nažalost, ta ideja se prologirala na neodređeni period usled nedostatka vremena da se time pozabavim. S jedne strane mi je žao što je to uradio neko pre mene :D ali mi je i drago jer sad ne moram da bijem glavu koje projektore da uzmem, kako da ih uklopim itd. jer je taj isti neko pre mene i napisao kako se radi :thumbsup: tako da ću i ja uskoro sasvim sigurno "progledati" :)

Jesi li razmišljao možda šta ćeš sa farom za dugo svetlo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razmišljam se i dalje da ubacim H1 LED sa jedno 15-20 diodica i napravim daylight tu, odradim varijantu da se pali zajedno sa motorom, a da se ugase kad upalim poziciju/oborena svetla, ali još uvek nisam siguran da li ću to raditi ili ne... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko sam ja viđao po automobilima te daylight sijalice ne vrede skoro ništa ako nemaju bar 50-80 diodica, a u H1 grlo slabo da može da se nagura bilo šta veće od tih sa 15-20... možda bi bila fora nagurati one pandurske crveno-plave strobove tu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha, da, odlična ideja, dok me ne metnu u aps :D

Ne smeta mi uopšte što su neiskorišćena fabrička duga, ostavio sam sijalicu unutra čisto da ne bude rupa, pa ako mi padne na pamet da se zanimam oko toga jednom, biće nekih fotki :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad bez zezanja, meni pada na pamet da se tu ubace neki reflektori ono za neke velike mrakove ili pak za neke koji voze pod dugim svetlima... nešto kao kamiondžije što imaju :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je jedino daylight pao na pamet, na Morimotu kad se spusti klapna i aktivira dugo, to toliko sija, da možeš noćni special stage voziti, stvarno ne znam kako bi se to pojačalo dodatnim svetlom... Jedino staviti još jedan xenon set tu, ali ga onda njakaš kad blicaš, a s obzirom na daljinu oborenog svetla kod ovih projektora, dugo mi samo za blicanje i služi... Ne znam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stigle tablice konačno, i konačno lepo fotkanje :)

IMG_3040.jpg IMG_3042.jpg IMG_3043.jpg

IMG_3045.jpg IMG_3046.jpg IMG_3048.jpg

To je najpribližnije realnom što sam uspeo da uhvatim sa ovim aparatom, kad nabavim veću SD karticu snimiću i HD video u vožnji, valjda će se videti dovoljno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I najjača za kraj :D

DSC_4722r.jpg

Možeš ti to i bolje, mislim na dim :rolleyes:

Edited by kole

Share this post


Link to post
Share on other sites

ST je sa Ruskim tablicama, urnisan, ispucao branik, šoferka, raspad stanje, e sad kako ide ne znam, nismo se potezali :D

Što se dima tiče, ovo je bio start, kasnije kad nabodem treću/četvrtu onda farba nebo još lepše :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chipnuli bi ih mi još malo, i tenkove...i 110-ke i 150-ke... :rambo:

....al Nato ne da - nije im u interesu! :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i aktuelnog projekta za Bravu :) Transmisiona kutija, ko ne zna o čemu se radi, search, nema bolje od ovoga, jedino što mora biti ogromna :)

Mac Audio Select 12, 500W RMS, 2x4ohm

IMG_3165.jpg IMG_3167.jpg IMG_3169.jpg

IMG_3172.jpg IMG_3173.jpg IMG_3174.jpg

Sony XM-7547, 4 kanala, 0.5ohm stabilno, bla bla...

IMG_3175.jpg IMG_3177.jpg IMG_3179.jpg

IMG_3180.jpg IMG_3181.jpg

Isečeno drvo (isprojektovano u 3D prvo, sve picikato, pa onda na sečenje), test fit:

IMG_3185.jpg IMG_3186.jpg

Fensi :D činč kabl:

IMG_3187.jpg IMG_3188.jpg

Kablovi za zvučnik, 6 kvadrata, zalemljene stopice itd...

IMG_3191.jpg IMG_3193.jpg

U toku sklapanja:

IMG_3213.jpg IMG_3214.jpg IMG_3216.jpg

Kontakti, direkt preko šrafa, urezan navoj u MDF, ništa terminali i to, vezano na 2ohm:

IMG_3218.jpg IMG_3221.jpg

Opet test fit, ubačen zvučnik:

IMG_3223.jpg IMG_3224.jpg IMG_3226.jpg

IMG_3228.jpg IMG_3229.jpg

I gotovo, nakačeno pojačalo, povezano sve utegnuto:

IMG_3230.jpg IMG_3232.jpg

A ovo je čisto veličine radi, poređenje sa čim god oko nje :)

IMG_3235.jpg

Sutra fotke montirane kutije u auto, testirano danas, sabija uništava kida, ko je čuo ono prethodno, e pa ovo je otprilike duplo jače i jedno 5x kvalitetnije svira.

Demonstracija prvom prilikom :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...