Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Kakve vozače najviše mrzite?

Recommended Posts

pa ne mogu, kad smo skinuli volan, bilo je ona 2 pipka, jedan je otpao i ostao drugi, ali je krug koji je bio zaduzen za sirenu non-stop svirao i morali smo da skinemo sa glave volana taj krug i onu zicu sa dzekom za sirenu, i sad mogu samo da psujem, a kako ide zima i zatvoreni su mi prozori niko me ne cuje tako da mi se ne isplati da trosim grlo

Share this post


Link to post
Share on other sites

@beli_punto mene zanima kome da prijavim taxiste koji bez blama zauzimaju parking mesta za nas fizička lica i pritom ih bas za*ole da se sklone!!!!!!!!!

Opasno me nerviraju i kod gurmana i kod pošte ali tamo se plaća parking pa sačekam parkadžiju da otera jednog kako bih se parkirao i platio parking ili jednostavno stanem na parking i zablokiram taxistu, uključim sva 4 i zdravo.

Kod bolnice još gora situacija!!!!!!!!! Imaju obelezeno taxi parking mesto preko puta bolnice na koje normalno niko ne staje jer bi bili okrenuti od a ne ka gradu pa zato imaju pravo da stanu na nase parking mesto preko puta tj ispred bolnice! Jos gore je sto se tu parking ne plaća pa nemas ni gde ni kome da se zalis!!!!!!!! A ne daj Bože da staneš preko puta na ŽUTIM oznaceno taxi mesto-odmah dođe pandur ili pauk i zdravo-ne zanima ga taxista ni slučajno jer on sedi u autu i to mu je kao 'ključka u dečjim jurkama'.

Mamu li im sad sam se opet iznervirao ufffffffffffffffffffff

Share this post


Link to post
Share on other sites

taxisti, voze kako hoce, parkiraju gde stignu, ubacuju se na semaforu, voze suprotnim trakama, migavci im sluze za ukras... A izgovor im je da oni celi dan voze, a sta bi bilo da mesari krenu po kucama?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja kad se parkiram kod poste, na parkingu ispred danubiusa uglavnom ne placam parking, ako ima mesta umuvam se ako ne onda idem dalje, a protiv taksista jedini lek su batine i samaranje jer stoka drugacije ne razume ... ne znam koji je debil smislio da se oko bolnice placa parking, kad se zna zasto ljudi tamo dolaze, a taksisti kod gurmana znaju da beze kad naidje inspekcija u pratnji komunalnih policajaca, tako da je najbolje da pozoves inspekciju, ali ne znam da li oni izlaze po pozivu ili reaguju samo kad krenu u obilazak

taksistima misle da im je dozvoljeno sve, staju i zavrsavaju voznju na sred puta, tu ostavljaju i primaju musterije, kod gurmana i ispred dzopa je najnormalnija stvar da taksi vozila zauzmu autobusku stanicu, na carini ispod pumpe mogu da skrenu u ulicu Milosa Obilica iako je jednosmerna, ja kad sam jednom zurio do Kambodze umalo nisam popio kaznu, drugi put kad sam izlazio iz te ulice ladno taksista skrenu u ulicu i pravo na mene, kod groblja gde je centar aurora taksija uvek se parkiraju ispred centra na trotoar, iako imaju parking preko puta, a i deca iz skole tu prolaze, pa iz sporedne ulice ne mozes da vidis da li imas nesto levo dok ne izadjes pola metra na put ... a nemas kome da se zalis

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako se ne varam za inspekciju je zaduzen onaj Devecerski ili kako se vec preziva, on je glavni inspektor, a mozes i po skracenom postupku da delujes motkom :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malopre gledam kako golfista, mangup sa opasnom fruzurom i brzim naočarima ide u susret mom komšiji sa Jugom, obojica ne idu ni 20km/h i ovaj sa golfom uleće u komšijinu traku da zaobiđe rupu koja je ispred njega, i komšija da ga izbegne, skrene sa strane na parking na kome sva sreća nije bilo kola i sačeka ovoga da prođe, pa se vrati u rikverc da izađe sa tog parkinga... A ja gledam šta se dešavai zamišljam sebe kako bih ja odreagovao u takvoj situaciji, pa ne bih mu se sklonio iz inata makar dobio i batine, aj da ide brzo pa ne može da ukoči, ali on mili 20 na sat i kao pravo na ovoga....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne znam šta se dešava sa ljudima, svaki dan me sa postupcima sve više iznenađuju. Danas čovek iz čista mira staje na sred puta da kupi neko voće od prodavca sa strane. Ja iza njega i čudim se što ne skrene bar pola metra sa puta pa da mogu da ga obiđem, ali ne pada čoveku na pamet. Ja blago svirnem i on krene nešto da psuje u kolima i ja izađem, odem do njega i lepo mu kažem da nije u redu da pravi kolonu jer on neće da siđe sa puta i da se samo blago pomeri da mogu da prođem jer je u suprotnoj traci bila gužva. Kaže mi čovek "Gospodine nemojte da mi pretite, ako nastavite sa pretnjom ili upotrebite silu zvaću policiju" :wallbash: Toliko sam ostao zatečen reakcijom da sam seo u kola i razmišljao dok dotični nije otišao o ovom šta se desilo..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malopre idem peške i stajem na pešački, semafor ne radi, ali rekoh da propustim da prođu vozila, pa onda da krenem i taksista mi staje da pređem i ja zakoračim i iz susedne ulice lik koji je dužan da propusti pešaka bočno (a to sam ja), koči i škripe gume, ja se brže vratim korak unazad i reko aj da ga pustim jbg i mahnem mu rukom da mu ustupam da prođe pre mene i ako nema pravo i dok prolazi mu čitam sa usana da me psuje, pokajao sam se i što sam se vratio korak unazad...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo se baciš u Džeki Čen stilu poreko haube zadnjicom i laktom po šoferci i eto para za nove gume.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malopre idem peške i stajem na pešački, semafor ne radi, ali rekoh da propustim da prođu vozila, pa onda da krenem i taksista mi staje da pređem i ja zakoračim i iz susedne ulice lik koji je dužan da propusti pešaka bočno (a to sam ja), koči i škripe gume, ja se brže vratim korak unazad i reko aj da ga pustim jbg i mahnem mu rukom da mu ustupam da prođe pre mene i ako nema pravo i dok prolazi mu čitam sa usana da me psuje, pokajao sam se i što sam se vratio korak unazad...

:unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ja sam već zagazio ceo korak na pešački, on je ukočio zaškripale gume, stao je 2 metra od mene, ali ja kao aj da ga propustim, kontam nije me video (što je nemoguće) i vratim se nazad na trotoar da on prođe, a on prolazi i psuje...

Malopre gledam kako se taksista prestrojava na semaforu u traku za desno i seče auto levo od sebe i dva auta koja idu iz susednog pravca, gume pište, a unutra vozi ženu neku pozadi... strašno..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda se porađa! (žena, ne taksista)

Idem juce iz bg-a auto putem i u roku od 2km 3xmi slepci izlecu ispred mene u levu traku i zapocinju legendarno obilazenje u stilu prosecnog penzosa, na prvog nisam reagovao, drugome sam malo svirao i ablendovao al kad sam psle 10 sekundi naleteo i na trećeg!!!!!!!!!!!

Inace moram priznati da se u poslednjih 2 godine dosta promenio saobracaj u bg-u i da je nekako sve vise ljudi koji hoce da te puste da se okrenes, ukljucis ili prestrojiš. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda se porađa! (žena, ne taksista)

:laughing:

Pa manje se i vozi, manje je vozila na ulicama, neke deonice su rekonstruisane, generalno nema bas toliko guzvi i zastoja pa su i ljudi malo tolerantniji. Bar je to moj utisak.

Secam se jeseni 2008, pred krizu, ono je bio strasni sud od guzvi po ceo dan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoc se vracam iz Kovina, negde oko 7 sati i pogledam u retrovizor, vidim nesto cudno, svetla stoje jako nisko, a opet nesto sija gore, usporim malo i iza mene ide neki mercedes sa makedonskim tablicama, ukljucio pozicije, maglenke i tera covek ... nesto kasnije blizu kuce vidim coveka koji vozi neki mini skuter, sa detetom na njemu bez svetla bez icega, a vec pocela magla da se spusta ... sta li misle ovakvi ludaci ... da mi je da znam samo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...