Jump to content
FAS Goran
Goxy

Neko negde nešto prodaje...

Recommended Posts

tolko sam janpi da sam otvorio ovaj printscreen i pokusavam da kliknem na sledecu sliku :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da nije neko možda naleteo na CD šaržer za novi Bravo? I da li možda paše od Stila?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da nije neko možda naleteo na CD šaržer za novi Bravo? I da li možda paše od Stila?

Dovla, to gledas za sebe?

Kad mi neko pomene CD sarzer (diskove i mehaniku) pored XCarLink... Jedino ako treba da se popuni neka rupa :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema bolje stvari od xCar-a, nema rezanja cd-ova, nema eventualnog preskakanja cd-a, nema narezes - stavis - ne radi...

Najjednostavnije, najkulturnije, e sad cena...da...ja sam mog nasao za 50 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze da se nadje polovan povoljno... Imas i onaj Yatour, isti k* kao i XcarLink...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam za naocare,ali ja imam ovo isto ugradjeno u rucni sat i sljaka extra vec skoro 3 godine,kvalitet slike i zvuka je sasvim zadovoljavajuci a moze se iskoristiti u raaaaznim situacijama :sofa: jedino sto mi ove naocare deluju malo glomazno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze da se nadje polovan povoljno... Imas i onaj Yatour, isti k* kao i XcarLink...

Koliko je to povoljno?

I sta je Yatour?

edit:http://www.polovniautomobili.com/oglas2840367/mp3_adapter_yatour/

yatour.jpg

Pise da se povezuje na CD playere...ali ja imam obican kasetas :question:

Ljudi jel imao neko priliku da proba ovako nesto ... zanimljivo izgleda ne znam samo koliko je funkcionalno

http://www.kupujempr...ter_id=22118890

Untitled.jpg

Ako te nesto ovako zanima ovo je prava stvar:

http://www.youtube.com/watch?v=6BTCoT8ajbI

Edited by Dante Bg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze da se nadje polovan povoljno... Imas i onaj Yatour, isti k* kao i XcarLink...

Koliko je to povoljno?

I sta je Yatour?

Pise da se povezuje na CD playere...ali ja imam obican kasetas :question:

Yatour ti je isti djavo kao i XcarLink, isto ga pravi brat Kinez, slicna cena, s tim sto je ovaj drugi kod nas poznatiji.

Tj. digitalni CD changer, na koji mozes nakaciti USB, memorijsku karticu, Ipod/Iphone, AUX, opciono omogucava telefoniranje preko BT...

Povezuje se na konektor za CD sarzer. Ukoliko imas Stilov originalni kasetas, naravno da moze, on ima potreban konektor pozadi.

Nov XCarLink je trenutno oko 95 EUR, cini mi se da ih na forumu prodaje chiki, ima i popust. Polovnjaci oko 50 EUR.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da nije neko možda naleteo na CD šaržer za novi Bravo? I da li možda paše od Stila?

Nema bolje stvari od xCar-a, nema rezanja cd-ova, nema eventualnog preskakanja cd-a, nema narezes - stavis - ne radi...

Najjednostavnije, najkulturnije, e sad cena...da...ja sam mog nasao za 50 :)

Interesantna tvrdnja :) Ima bolje od xCar-a ;)

Ja sam našao auto sa fabričkim USB-om i rešio sam taj problem :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo bi super kad bi neko poceo da pravi okvir(blendu) za Xcarlink ili yatour, koji bi mogao da upada u otvor za CD changer,npr.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam imao Yatour na Cromi i lepo je šljakalo i sada šljaka kod novogvlasnika. Ponekad zaglupi ali on off rešava isto kao i

kod Xcarlinka. Ima na Ebay ne znam koja je sad cena ali ja imam paypal pa mogu da poručim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste, samo sto ovde kod nas nikada nije radilo, nema mapa. A i veoma je tesko da se nadje takva navigacija sa ispravnim displejom, skoro pa na svakoj je isti propao do toplote, hladnoce, sunca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio je u jako lošem stanju na slikama koje su prethodno slikane u Italiji, volan je bio plav i oljušten, prefarban je koliko sam primetio, a cena je bila 2.000 i nije bila fiksna, tako da ima dovoljno mesta za obaranje cene... Kada bih sad prodao moj auto, najverovatnije bih prvo njega obišao u svakom slučaju..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...