Jump to content
FAS Goran
Goxy

Neko negde nešto prodaje...

Recommended Posts

Da je istina ovaj auto bi koštao barem duplo više ako ne i triput više. Ja sam video jednu takvu Floridu sa 1.3 Toyotinim motorom čini mi se, sajamski primerak, ali je i ona koštala oko 3500e ako me sećanje ne vara

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo, pogledaj samo na autoscoutu koliko su Lybre koje imaju manje od 100.000 km na satu. Koliko onda ova sa 0 km treba da bude?!

 

Ne znam da l' je do slike, ali deluje mi kao da je na vozačevim vratima bilo ono sranjje što su pre ljudi stavljali na jugiće sa mačijim okom. Dođe mu kao neka zašita, šta već. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

da je primerak kao u opisu, bio bi pre svega opran, lepo uslikan, ova folija bi bila malo utegnuta, ne bi bili rezervni delovi unutra, nesto sa zadnjom bravom nije u redu.

vec ste pomenuli, nije se proizvodila 2007. na zadnjim serijama su centralne lajsne bile srebrne.... i kako bas 0 kilometara, sta je viljuskarom preparkiravana... mada sve to sa dozoom opreza, ja bih isao da sam u fazi kupovine da je pogledam, bez obzira sto je cena najsumnjivija.

 

EDIT: Ahaa! nema znak napred, sigurno je neko u salonu u Italiji ukrao :smoke:

Ma ljudi, to tek kad bi uzivo videli, mogli bi da napisemo jos 100 skrivenih mana, garant, aj da ga zovemo i da ga pitamo, za pocetak sve ovo sto smo otkrili do sad?!

 

i, da, da li je uopste bila euro 4 ?

Edited by sashicus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve zajedno je mnogo sumnjivo. I to što kažeš za preparkiravanje. Samo da su prebacili auto par puta po salonu i ispred to je opet neka kilometraža i zaista nikad nisam video nov auto sa manje od 5km ni u salonu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jos ne mogu da prestanem da je proucavam - fale poklopci sa felni, i to su sigurno u salonu u Italiji ukrali.

 

poslao sam mu mail sa pitanjima :)

Edited by sashicus

Share this post


Link to post
Share on other sites

I neko je zakacio torbicom  levo krilo pa su morali da ga ofarbaju u salonu pa majstor omasio nijansu  :guitar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sumnjam na to da je bila poplavljena, pa su morali da ubace unutra potpuno nov enterijer i vratili kilometražu, jer unutra deluje stvarno novo, što nije slučaj i za spolja..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ima nekog iz Sapca, neka ode da je pogleda i neka nam resi misteriju.

 

Enterijer stvarno izgleda novo a exterijer jok, fale poklopci na felnama, migavci su joj matirali, levo krilo ima drugu nijansu boje....evo i oglas vise nije aktivan....smrdi sve po malo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije ovo pravi Abarth, samo su mu zalepljeni Abarth stikeri, prvo što ne postoji Abarth sa 4/5 vrata, a i jedini Abarth Grande Punto tog godišta koji se proizvodi serijski je 1.4 T-Jet sa 155ks.. Prednjica mi je sumnjiva, konkretno zazor na vozačevoj strani između haube i krila, pa se to jako loše spaja kod fara..

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni se jako jako svidjaju sedista. ja sam mislio zbog sedista da je  abarth kad eto nije 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo bi moglo i u Strahote da ide. A lik neki zajeban dingospo (Facebook profil) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...