Jump to content
FAS Goran
Goxy

Neko negde nešto prodaje...

Recommended Posts

Moze da se nadje polovan povoljno... Imas i onaj Yatour, isti k* kao i XcarLink...

Koliko je to povoljno?

I sta je Yatour?

Pise da se povezuje na CD playere...ali ja imam obican kasetas :question:

Yatour ti je isti djavo kao i XcarLink, isto ga pravi brat Kinez, slicna cena, s tim sto je ovaj drugi kod nas poznatiji.

Tj. digitalni CD changer, na koji mozes nakaciti USB, memorijsku karticu, Ipod/Iphone, AUX, opciono omogucava telefoniranje preko BT...

Povezuje se na konektor za CD sarzer. Ukoliko imas Stilov originalni kasetas, naravno da moze, on ima potreban konektor pozadi.

Nov XCarLink je trenutno oko 95 EUR, cini mi se da ih na forumu prodaje chiki, ima i popust. Polovnjaci oko 50 EUR.

Ljudi, izvinite, moze li neki link za XCarLink...prvi put se susrecem sa ovim, pa ako vam nije tesko, ko prodaje, gde, kako se pokazao...link ili vasa rec...hvala

Nasao, hvala...ako moze brisanje ove poruke...

Edited by pedjabj

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ti pričam. I taj enterijer je u oglasima mesec i po dana i za ove pare otisao bi da valja.

sa ovakvim slikama jos godinu dana da stoji pa se nece prodati, ja da sam administrator pol.aut. bih ODMAH brisao ovakve oglase, samo usporavaju bazu, a pajser ciji je oglas bi trebalo da se zapita da li je cist...

off: u stvari sam ja pajser, posto kad nesto prodajem uslikam iz svih uglova, koliko umem jasno itd. i nedavno prodajem 2 polovne traktorske gume iz sela, do pola potrosene, i sve fino objasnjeno i cena snizema maximalno, javlja se kupac, ja mu saljem AKS-m, da bi platio pouzecem, ali se covek u medjuvremenu predomisli iz nepoznatih razloga ne primi posiljku, meni se vrate gume i treba da platim 3600 din postarinu u dva smera.... ispadoh konj :horse:

Share this post


Link to post
Share on other sites

uh odlicna cena

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^ tipo se ne skida sa oglasa mislim bar 5-6 godina, s tim da mu je cena bola preko 2.5k...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakve pristojne pare, ovo je dzabe koliko su bile... Svaka cast, dobro si ovo iskopao :thumbsup: .

VladaNS, reaguj odmah, a ne samo da kukas po forumu kako ti Abarth felne odlaze ispred nosa ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo abarth felne za pristojne pare

http://www.kupujempr...ter_id=22232420

Felne.jpg

Zvao kum ovog za felne i kaze jel mozemo sutra da se vidimo za kupovinu, on kaze "putujem veceras za inostranstvo" onako bas neljubazno :p Mutan neki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šteta što neće Stila u zamenu :rofl:

Lepšu Kappu u životu nisam video, stvarno vredi i više od ovog, samo je malo sumnjivo što je ofarbana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tražim Kappu coupe da kupim za sebe, čisto da mi stoji u garaži... ne bih je vozio svakodnevno.

Ova mi deluje dosta sumnjivo sa ovakvom cenom, uzimajući u obzir da su u Nemačkoj očuvani primerci 3x skuplji.

Otišao bih davno u Nemačku po neki primerak samo da nije euro normi prilikom uvoza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedino da se prekuca nešto..ali sumnjivo deluje u ovakvom stanju i za ove pare stvarno..

A auto je zaista da ga staviš u garažu čisto za ukras, tako da i ako ne valja bar imaš eksponat kod sebe :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo bre nema cenu, sta tu ima da se misli, ko god bude mislio nece ni uzeti takav auto. Ja nikada nisam video uzivo kapu kupe, mnogo mi je dobra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

S obzirom na izbačenu malu seriju, automobil je zaista pravi raritet. Mislim da će za 15-20 godina da vredi poštene pare. Pogotovo ako Markione nastavi ovo skrnavljenje sa Chryslerom... ili ne daj Bože ugasi Lanciu kao brend.

Tražim coupe već duže vreme, išao bih da pogledam ovaj primerak. Ako neko zna nešto više o ovom automobilu, informacija bi dobro došla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čini mi se da sam jedno veče, prošlog leta, video ovu Lanciu samo krajičkom oka kako prolazi Stražilovskom ulicom, u Novom Sadu.

Izgledala je ”normalno”. Ajd, pitaću par drugara da li znaju nešto o njoj i vlasniku...

Edited by Grafit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...