Jump to content
FAS Goran
Goxy

Neko negde nešto prodaje...

Recommended Posts

Jes' perverzija ona Delta, jos novi 2.0 Multijet od 165KS. Jede novi Bravo u pogledu dizajna samo tako, steta sto je bas bas retka, zbog odrzavanja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auto je zlo,jede kompletnu konkurenciju,pogotovo bezlicne Nemce...

A to sto je retka,pa to bi mi bilo bas bas :guitar::smoke::D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se da je pomalo i privilegija voziti redak auto. Ali bilo bi ti "bas, bas" da je npr. negde ne daj Boze cvaknes ;) . Znas i sam posto su originalni delovi za matori Stilo, a kamoli Deltu koja je pride visi cenovni rang. Plus nema bagatelnih zamenskih delova na trafici, nema je na otpadima... A ko ima pare, naravno da ni to nije problem.

Imao sam Stila kada se mogao nabrojati na prste jedne ruke i dobro znam iz iskustva sta za dzep moze da znaci voziti redji auto, pa neka je i iz te "narodne" klase.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne moze se nista tu prigovoriti. :thumbup:

Ali,ali... :w00t: u moru nemaca,francuza,korejanaca... ovo je auto iz druge dimenzije

pritom delovi sigurno nisu skuplji od kunkurencije i naravno kad bi se ovo vozilo kasko bi bio "must have"

To sto je stilo postao toliko popularan pored svojih dobrih strana ima i losih,bar za nas koji drzimo auto na parkangu.Nikad se ne zna sta ce nekoj budali zatrebati,pa svako jutro strepim da li ce nesto zafaliti na autu :rant:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je za neku drugu nasu temu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko je potrebno da JTD počne da troši ulje? 700-800 hiljada pređenih km? Ili bezbrižan vozač? Previše su mu izlizani ovi točkići od navigacije, ako je neko entuzijasta da ovo sređuje, nije na odmet da dijagnostikom proveri kilometražu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sumljam da je njegova navigacija. Možda samo turbina, možda

Ipak zahvalnije raditi motor nego karoseriju. + ima sad i motora po otpadima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba mi prednji motor brisaca, za Punta2, jel zna neko nekoga ili da ima negde da se nadje? :D

Edited by TachkaTattoo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja reko da je prvo- za nekoga kome je blizu da nebi pravio trosak, nego da se proseta i vidi ga, drugo-ko voli da se zanima, znaci ko ima para i vremena i znanja, ako nije lom mogao bi da se sredi. Ima raznih faktora zasto trosi ulje, mozda je presao mnogo km, mozda je i malo ali 50% u 4500rpm, mozda je samo do turbine, mozda vlasnik ima drugi auto i puno para pa ga boli uvo za ovaj, kao bio mu je od klinca, mozda je uzet za dug, kompenzaciju, a mozda je totalna lesina koja nevredi ni 1500e...Koga interesuje a nije daleko mislim da bi bilo dobo da odvoji sat vremena, mozda ima nade :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fabricki CD za Stilo, 40 EUR (kad se setim da sam ga 2007. platio 160 EUR :stuart: , maltene za koliko sad moze da se nadje i navigacija):

cdq.jpg

http://www.polovniau..._za_fiat_stilo/

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obican CD player, kao ovaj u oglasu iznad, ne cita MP3 format. Neki noviji modeli mogu da citaju MP3, stoji i oznaka na njima (MP3) uvek sa leve strane, sad cu ti naci neku sliku (malo su skuplji, od 70 do 100 EUR) ...

EDIT: Evo MP3 playera, vizuelno su isti, samo ovaj ima MP3 logo i na dugmicima "1" i "2" su dodatno ikonice za setanje kroz foldere:

f9ef0c6b17cf_800x600.jpg

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...