Jump to content
FAS Goran
Goxy

Neko negde nešto prodaje...

Recommended Posts

ne znam, nisam ga video na forumu. ali je prelep stvarno. Mnogo truda je ulozeno u njega vidi se. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te se prodaju već sto godina... A i samo je jednu felnu slikao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste Ivanov je ali on je sa Zvezdare kod italijanskog vojnog groblja. Inace je doktor za elektroniku za Grandea sto se vidi iz prilozenog.  Nisam ga dugo video a vidim sredio je znatno auto u odnosu na zadnji put kada sam ga video!


Sada sam se cuo sa njim. Odustao je od prodaje, Ljudi mu nude da to sve poskida i da spusti cenu! Neverovatno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi su ludi ... pa ne pise tamo da on prodaje auto za delove, nego kompletan :D

 

Zvezdo, da nije ovaj GP nekad imao zutu foliju preko maglenki?

Edited by beli_Punto

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi jel ovo jedan od nasih? udesio ga je golemo

 

http://www.polovniautomobili.com/oglas3519315/fiat_grande_punto/

Zao mi je sto nema slike da vam pokazem kako je taj auto dva ili tri puta izgledao,mislim da je sastavljan od dva tri komada,isti gazda je ga lupao toliko puta....

To care,ja sam trazio i ova cena mi je ok,cak i da ih ja farbam komplet,ako ne moram da ih peglam :) sutra cu da ga zovem 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Zvezdo, da nije ovaj GP nekad imao zutu foliju preko maglenki?

Stvarno ne znam, Nisam video coveka a ni auto godinu dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 ne razumem zasto ljudi prodaju auto koji dobiju preko nagradne igre? ja bih bas zadrzao em nov em poklon

Edited by diskusija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni nije jasno zašto ovaj car misli da bi neko zbog 900e trgovao sa njim umesto sa fabrikom  :laughing: 
Iskreno da planiram da iskeširam 11000e ne bih gubio vreme na ovog već bih odmah otišao u fabriku i uzeo kao čovek auto.

A to što prodaje je već njegova lična stvar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A da ne pominjemo što onaj od 10990 ima multimediju ako se dobro sećam, a ovaj ima rupu za ostavljanje telefona  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro, covek ne zna to, treba da ode do dilera i uporedi modele, verovatno ce spustiti jos koju stotinu dole. Covek verovatno nema para da vozi takav auto. Treba to pojiti, osigurati i odrzavati, za te pare bolje da sredi kupatilo i kuhinju, tako razmislja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rekoh ja već, to što ga prodaje je do njega i to ne vredi komentarisati, ali generalno mi nisu naši ljudi baš najjasniji sa cenama kada krenu da se frljaju.

Ako je auto kupljen kod nas on gubi 5-10% kada izađe iz fabrike, a u inostranstvu 30%. Punto Classic 4-5god star može lagano da se nađe za 6000e iako je nov koštao ~8000e čini mi se i tako dalje, a o onima koji G2 prodaju za 2500e da i ne pričam :)

 

Da sam ja dobio automobil koji vredi 11000e i da ga prodajem stavio bih cenu 8500e i ne bih ni pregovarao o ceni više.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

ljudi jel ovo jedan od nasih? udesio ga je golemo

 

http://www.polovniautomobili.com/oglas3519315/fiat_grande_punto/

Zao mi je sto nema slike da vam pokazem kako je taj auto dva ili tri puta izgledao,mislim da je sastavljan od dva tri komada,isti gazda je ga lupao toliko puta....

 

 

Koliko je lupan puta nemam pojma. Parkiran je stalno u Jerkovicu ispred Maxi-ja, jedna od radnica ga vozi. Inace sav je od grada (ima jedno 100-ak ulegnuca samo po krovu), zato mu je i hauba promenjena u ovu maskirnu i ona je bila kao krov, sva u rupama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel to onaj lik sto je negde na kosutnjaku na sred puta bio udario u neku kamencinu ogromnu, ili tako nesto?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...