Jump to content
FAS Goran
Goxy

Neko negde nešto prodaje...

Recommended Posts

Steta samo sto je matora ... i crvena :D

 

ja sam cuo da ljudi doteraju auto na prikolici, na tockovima, ali na tablicama da je neko terao, to jos nisam cuo :D

 

zanimljivo deluje, ali za te pare stranac, tesko !!! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ima ih par zanimljivih na oglasima. Ova nije interesantna. 
Okacih zbog rikarda. To kad vidim 99% rom prodaje. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ima ih par zanimljivih na oglasima. Ova nije interesantna. 

Okacih zbog rikarda. To kad vidim 99% rom prodaje. 

Da pogodio si ko prodaje, prevarant jedan odvratni, inace je farbar i limar, i sve ih farba valjkom ocigledno, sto se naravno vidi tek kad dodjes, isto tako je izgledao i stilo MS koji je on prodavao, pa je preko telefona bilo sve u fulu, a kada smo otisli da vidimo auto kanturina ne daj boze, prasine od farbanja gde god pozelis, a preko telefona je tvrdio kako je sve 100% prva boja da nikada nije nigde zakacen, da nismo bili zavuceni u tu cigamalu, mislim da bi ga otkinuo i njega i njegovog bezobraznog klinca. Jos neko je napisao na forumu iskustvo sa njim za neki kombi, znaci bukvalno identicna prica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas zbog takvih peica sam rekao sebi necu trositi ni vreme ni gorivo. Nego cu gledati po beogradu samo. I definitivno ne od roma. Da ne pomisli neko da je ovo rasna diskriminacija ali ne volim ih ni na slici. Trazim alfu neko vreme listam oglase, pratim sta ima i sta se dugo prodaje. Pa da pazarim neku. Za mesec dana ako bog da.

Trazim konkretno alfu sa 5 vrata i jtd. Ako uspem i onu sa 140ks. Bas sam se primio. I kako stoje stvari odoh u alfiste pa jos traktoriste. :D

Послато са GT-S7562 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zelim ti srecu, drugar je dva meseca trazio stila 3v ili 147 3/5v jtd i isto po mogucstvu 140ks, ali brate tada su sve bili lesevi u oglasima, tako da naoruzaj se strpljenjem, mora da naleti i nesto dobro ali samo bez zurbe, on je na kraju odustao i uzeo megana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate ova alfa je skroz ok 

Jedino felne lepo izgledaju, naravno sa prve slike, dok nisu naplavljene ... sve ostalo moze u staro gvozdje ... gde nadje ovu serpa plavu boju enterijera ... 

Bane dovezao,moj ortak jedno 5,6 komada itd,nemoj da te cudi kada neko doveze auto,sve ima svoje ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam Kuvalja druze. Naci tu od 140ks da je ok je tezaj zadatak. Nisam se informisao samo koja je razlika u odrzavanju izmedju 140ks i 115ks. Do kraja meseca cu znati budzet. Pa cu lagano. Imam auto ne zuri mi se nigde.

Послато са GT-S7562 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam stila 140 i nije u principu nista znatno skuplje, mali servis je identican, prednji diskovi su veci pa su verovatno i malo skuplji, trap isti.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kad vidim da se ovako frlja padežima i Rikardo sedištima dalje ni ne gledam oglas. 

Miske verujem da koji god motor uzmeš od 1.9 da nećeš pogrešiti, samo da ga nađeš u dobrom stanju. Ja bih da sada kupujem tražio 140/150ks zbog 6 brzina, mada ni unijet-u ništa ne fali.
Slažem se da ne treba gledati kola van BGa da ne bi džabe trošio gorivo i živce. Polako i strpljivo i iskočiće uskoro neki dobar auto vredan kupovine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam onaj od 150 izbegavao samo zbog dpf-a, mada i to moze da se resi.

Sent from my HTC Desire 601 using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

organizujte se sad za popust :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitao sam sta znaci na vise, kaze-10komada :(

Videcu malo da pregovaram pa mozda izbunarim nesto.

U svakom slucaju, ajde vi koji ste 100% zainteresovani posaljite mi to na pp da ne pravimo ovde haos, pa do sutra uvece koliko nas se skupi, pozovem, objasnim coveku sta je i kako.... i tako :)

Sent from my LG-P880 using Tapatalk

Edited by kolega.jankovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

original gt-ov volan od gt3 serije...i mnogo je dobar

ali 3300

Edited by jevta BG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...